Dodatečná výtvarná režie |
Andrew Hamilton |
Výtvarný námět |
Robert Sammelin |
|
Eric Persson |
Výtvarníci úrovní |
Mikael Nellfors |
|
John Troive |
|
Johannes Fors |
|
Pontus Ryman |
|
Simon Barsky |
|
Daniel Schönherr |
|
Andrew Hamilton |
Techničtí výtvarníci |
Mikael Andersson |
|
Jessica Helgesson |
|
Mikael Linderholm |
Výtvarníci bojové techniky |
Andreas Fougner |
|
Kaori Kato |
|
Fredrik Ulfves |
Výtvarníci vizuálních efektů |
Fredrik Seehuusen |
Dodatečné práce na speciálních efektech |
Nadab Göksu |
Vedoucí výtvarník rozhraní |
Tobias Hogstrand |
Design zvuku |
Ben Minto |
|
Mari Saastamoinen |
Programátoři audio softwaru |
Jonatan Blomster |
Vrchní producent |
Björn Johnsson |
Producent |
Peter Karlsson |
Vrchní ředitel vývoje |
Robert Gustafsson |
Vedoucí programátor |
Jesper Svennevid |
Programátor pro on-line |
Mikael Lagré |
Vedoucí programátor uživatelského rozhraní |
Marcus Hoverby |
|
Anders Wikström |
|
Per Carlsson |
Vedoucí výtvarník rozhraní |
Tobias Hogstrand |
Designér kariérního systému |
Nick Baker |
Vrchní ředitel vývoje |
Kristoffer Benjaminsson |
Technická režie |
Johan Andersson |
|
Stefan Boberg |
|
Henrik Karlsson |
Vedoucí vývoje, Vancouver |
Joakim Lord |
Animace filmových scén |
Albert Ho |
|
Ben May |
|
Darryll Hobson |
|
Joakim Lord |
|
Joe Pribele |
|
Lisa Streit |
|
Malcolm Liu |
|
Matteo Milandri |
|
Michael De Reyter |
|
Strati Zerbinis |
|
York Wan Chan |
Audio |
Anders Clerwall |
|
Martin Loxton |
Jádro |
Henrik Karlsson |
|
Peter Engström |
|
Martin Ridgers |
|
Mats Dal |
|
Mattias Hörnlund |
|
Henrik Fernlund |
Fyzikální efekty destrukce |
Jimmy Nilsson |
|
Johan Gidlund Montén |
Produkční systémy |
Anders Hellspong |
|
Anders Pettersson |
|
Andreas Rönnberg |
|
Björn Ottosson |
|
Daniel Brown |
|
Joakim Lindqvist |
|
Michael Lidgren |
|
Per Lönroth |
|
Peter Erikson |
|
Stefan Boberg |
|
Steven Kent |
|
Urban Nilsson |
Rendering |
Charles De Rousiers |
|
Daniel Collin |
|
Jim Malmros |
|
Johan Andersson |
|
Johan Åkesson |
|
Mattias Widmark |
|
Matthew Collins |
|
Per Einarsson |
|
Robert Kihl |
Programátoři verzí & nástrojů kontroly kvality |
Joakim Lindqvist |
|
Per Lönroth |
Tester |
Andreas Rönnberg |
Manažer lokalizačního vývoje |
Thomas Rönnberg |
Specialista přípravy k vydání |
Olav Persson |
Manažer oddělení kontroly kvality |
Joe Grant |
Projektový manažer senior |
Aurelien Andre |
Vedoucí týmů kontroly kvality |
Jaqub Ajmal |
|
Kuda Chirewa |
|
Dan Cooper |
|
Andra Dimofte - Stamboala |
Kontrola kvality - MP |
Laza Ciprian |
|
Zeke Lugmair |
|
Alexander Oltner |
Kontrola kvality - Web/Rozhraní |
Peter Forsman |
|
Sebastian Schlyter |
Kontrola kvality - audio |
Joel Dinegrim |
|
Gustav Rathsman |
Kontrola kvality - on-line |
Antonio Trama |
Kontrola kvality - kariérní systém |
Per Hellqvist |
|
Björn Sundström |
Kontrola kvality - Premium |
Didrik Breitholtz |
|
Christian Johannesen |
Kontrola kvality - design |
Carl Horned |
|
Malin von Matern |
Kontrola kvality - lokalizace |
Timmy Jonsson |
Kontrola kvality - live |
Florin Cernahoschi |
|
Adrian Irimiea |
|
Joel Karlsson |
|
James Marchant |
|
Martin Sjö |
Generální manažer |
Karl Magnus Troedsson |
Vrchní manažer komunikace |
Jenny Huldschiner |
Finanční ředitel |
Daniel Brandt |
Kreativní ředitel |
Robert Runesson |
Technický ředitel |
Per Olof Romell |
Provozní ředitel |
Jörgen Stenkvist |
Manažeři prodejních týmů |
Björn Hedberg |
|
Jennifer Heras-Cordon |
|
Kjell Reuterswärd |
|
Jonas Skantz |
|
Göran Wall |
Vedoucí obchodních záležitostí |
Bernadet Bonomi |
Právní |
Jessica Van Dyke |
|
Christopher Garratty |
|
Johan Öberg |
Výkonný viceprezident |
Patrick Söderlund |
Provozní ředitel |
Steve Pointon |
Finanční ředitel |
Marcus Edholm |
EAGL COO - FPS & Frostbite |
Johan Döhl |
EAGL - Produktový manažer Speedhunters |
Annika Göksu |
Vrchní ředitel |
Lily Weiss |
Vrchní ředitel vývoje |
Tom Rima |
Manažeři vývoje |
Rahul Agarwal |
Vrchní ředitel, on-line architektura |
Steven Chui |
Vedoucí architekt on-line integrace |
Joe Tay |
IT architekt, infrastruktura |
Ricardo Nakasato |
Projektový manažer |
Vanessa Ward |
Vrchní manažer, provoz služeb |
Simon Newton |
Architekti databáze |
Nicklas Westerlund |
|
Brian Black |
Systémoví technici |
Nathan Winter |
|
Steve Nichols |
|
Tony Carcia (Softtek) |
|
Carlos Ruiz (Softtek) |
Vrchní Unix programátor |
Sean Carolan |
Vrchní síťový programátor |
Jean-Marc Guyonvarch |
|
Gary Cox |
Vrchní inženýr, paměť |
Brian Jones |
Inženýr monitoringu |
Israel Ochoa |
|
Guillermo Navarro |
|
Rodrigo Hernandez |
Vrchní manažer, managed hosting |
Eng Lee Ong |
Manažer, managed hosting |
Kara DeShazer |
Manažer, systémová podpora |
Chad Hughes |
Architekt platforem |
Yugesh Naicker |
Vrchní programátoři |
Tom Dewire |
|
George Arriola |
|
Anand Nair |
Programátoři |
Chris Barnes |
Ředitel oddělení kontroly kvality |
Brad Mitchell |
Mezinárodní manažer projektu |
Stefano Gambaro |
|
Inés Hernández |
|
Jasmine Phua |
Vedení technického oddělení |
Patrick C. Payne |
Technický audio tým |
Fernando San Nicolás |
Technický tým |
Daniel Vázquez |
|
Iker Aneiros |
Manažer projektu testování lokalizace |
Iñaki Valladares |
|
Ana Calvillo |
|
Juan "Obijuan" Linaje |
|
Moo Yunte |
Překlad |
Miguel Martínez Ayllón |
|
Albion Localisations |
|
Michał Iwańczuk |
|
Ryszard Chojnowski |
|
Levsha Games |
|
Iva Krombholzová |
|
Dominik Raška |
|
Lynn Fang |
|
Kelly Li Weiyi |
|
Kah Hui Teo |
|
Mayflower Entertainment Inc. |
Vrchní marketingoví manažeři |
Jon Anning |
|
Gustav Enekull |
Produktový manažer |
Tommy Rydling |
Vedoucí produktový manažer |
Michael Lee |
Asistent produktového manažera |
Owen Johnson |
Vrchní manažer marketingu |
Darren Montgomery |
Manažer marketingu |
Guy Perkins |
Vrchní produktový manažer |
Chris Brown |
Vrchní ředitel pro on-line |
Katrina Strafford |
Ředitel, on-line marketing |
Jaap Tuinman |
Ředitel obchodu & analýzy D2C |
Andrew Parry |
Vedoucí globálního D2C & komunity |
Paul Keslin |
Manažer on-line marketingu |
Per Klaar |
|
Matt Pruitt |
Manažer digitálního portfolia |
Andrew Hill |
Komunitní manažer |
Ian Tornay |
Ředitel týmu pro globální spuštění produktu |
Thilo Huebner |
Vrchní manažeři spuštění projektu |
Steve Ciccoricco |
|
Karin Newbery |
Manažer projektu spuštění produktu |
Chuk Orakwusi |
Manažer podpory spuštění produktu |
Naomi Thomas |
Ředitel evropského oddělení kontroly kvality |
Chris Rowley |
Skupina pro shodu s požadavky prvních stran |
Alexandru Dobre |
|
Billy Frew |
|
Bogdan Florescu |
|
Claudia Pirvu |
|
Ed Carter |
|
Henry Sunderland |
|
Lars Minkkinen |
|
Nick Grover |
|
Nick Overington |
|
Paul Margean |
|
Richard Hylands |
|
Roland Birsan |
|
Sorin Constandinescu |
|
Stephanie Holmes |
Ředitel oddělení kontroly kvality |
Tudor Postolache |
Manažer oddělení zajištění kvality |
Eugen Baicea |
Manažeři projektu kontroly kvality |
Petru Matei Binescu |
|
Andrei Brazda |
|
Alin Dima |
|
Antonio Dragos Stefan |
|
Teodor Tantu |
Hlavní vedoucí projektu |
Mogaldea Vladimir |
Vedoucí testů kontroly kvality |
Razvan Balasoiu |
|
Mihai Crivoi |
|
Catalin Gheorghe |
|
Stefan Hacman |
|
Andrei Musteata |
|
Paul Ropotan |
|
Vinturis Valentin |
Testeři kontroly kvality |
Vlad Alexandrescu |
|
Sergiu Bahrim |
|
Ludovico Florin Barladeanu |
|
Florin Cristian Boncescu |
|
Alexandru Bunea |
|
Dan-Alexandru Calin |
|
George Campean |
|
Bogdan Capraru |
|
Catalin Ionut Caramizaru |
|
Chelaru Alexandru |
|
Stefan Lucian Cicu |
|
Mihai Cojocaru |
|
Ciprian Costin Constantin |
|
Andrei Nicusor Cucea |
|
Florin Catalin Curcan |
|
Marius George Demian |
|
Victor Diea |
|
Cosmin Florian Dobre |
Testeři kontroly kvality |
Robert Constantin Dobrota |
|
Petrica Dragomir |
|
Victor Andrei Dumitrescu |
|
Ioan Alexandru Enescu |
|
George Ifrim |
|
Vlad Ionescu |
|
Radu Silviu Irimia |
|
Carol Luparu |
|
Bianca Matei |
|
Adrian Munteanu |
|
Andrei Nedelcovici |
|
Arinel Stefan Palas |
|
Alexandru Panaghia |
|
Sergiu Alexandru Popa |
|
Mihai Valentin Prepelita |
|
Alexandra Silvia Radu |
|
Valentin Raduta |
|
Mihai Salai |
Ředitel oddělení EA Certifikace |
Ron Henseleit |
Management |
Andrew Barnes |
|
Andy Chung |
|
Joao Roseta |
|
Ian Stocker |
|
Nobuko Watanabe |
Projektoví manažeři |
Bia Piovezanni |
|
Chris Strong |
|
Matt Loft |
|
Oliver Winder |
Tým přípravy k vydání |
Blanca Nunez Ibanez |
|
Cruz Segovia Ardiz |
|
Emmy Bautista |
|
Dustin Harwood |
|
Isabel Barron |
|
Jonathan Knell |
|
Joyce Sacman |
|
Luis Miguel Ruano |
|
Mike Kushner |
|
Nidia Fernandes |
|
Ulises Espejo Vigil |
Věková přístupnost |
Ryan Roque |
|
Sonia Linares |
Noční směna |
Claudio de Pasquale |
|
James Arup |
|
Javier Martinez Holgado |
|
Michael Bullen |
Supervizoři pro herní platformy |
Andy Pritchard |
|
Earl Baker |
|
Sebastien Serrano Maestro |
|
Stephen Baker |
Testovací tým |
Alon Rozen |
|
Belinda Boville Alvarez |
|
Catia Cesar |
|
Damon Lumley |
|
Danny Nijssen |
|
Joaquin Jesus Sanz Jimenez |
|
Jose Maria Castrillo Martinez |
|
Juan Antonio Garcia de Quinto |
|
Kuba Grzela |
|
Mitzi Martinez |
|
Peter Schnoor |
|
Ricardo Goncalves |
|
Rob Cooke |
|
Robin Volker |
Technický provoz |
David Courtin |
|
Thiago Ferreira |
Vrchní poradce |
Andy McNab |
Poradce pro výstroj |
David ’Hammerhead’ Bengtsson |
Johan Skugge & Jukka Rintamäki (aka No Science) |
|
Vývojářský tým by rád vyjádřil srdečné díky všem našim rodinám, které byly nedílnou součástí celého projektu. |
|
Tým kanceláří studia DICE za podporu při naší každodenní práci |
|
Simon Wittenberg |
Jock ’BashandSlash’ Yitch |
Jim ’Therealrudedog’ Landi |
Erik ’Stadler’ Zuuring |
Chris ’Red_Dragons’ Anderson |
Colin Fowley |
Andreas Koch |
Andreas Bick |
Frank Bry |
Pole Position Productions |
The Battlefield 3 Community |
|
Používá Scaleform GFx © 2008 Scaleform Corporation. Všechna práva vyhrazena. |
Battlefield 3 používá Havok®. ©Copyright 1999-2012 Havok.com Inc. (a jeho poskytovatelé licencí). Všechna práva vyhrazena. Více na www.havok.com. |
Tento produkt používá softwarovou technologii na základě licence od On2 Technologies, Inc. On2 technology © 2003 On2 Technologies, Inc. Všechna práva vyhrazena. |
Ninja Dojo (Black Belt) 1.0.0 maya script © Brian Keffer |
Software pro leteckou simulaci © Craft Animation and Entertainment AB. |
Vlastníkem autorských práv nebo licence k autorským právům k Enlighten je Geomerics Limited. Všechna práva vyhrazena. Enlighten je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Geomerics Limited nebo přidružených osob. |
© 2012 Electronic Arts Inc. Battlefield 3, Battlefield, Frostbite a logo DICE jsou ochranné známky společnosti EA Digital Illusions CE AB. EA a logo EA jsou ochranné známky společnosti Electronic Arts Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. |
Tento produkt může obsahovat umístěné předměty na základě sponzorských smluv nebo smluv o reklamě. |