End Game: vrhněte se do impozantních leteckých soubojů

před 5 roky
0

Součástí rozšíření End Game je i nový herní režim Air Superiority, jenž hráčům umožní zapojit se na čtyřech rozsáhlých mapách do působivých leteckých soubojů 12 proti 12. Vše důležité o návratu tohoto fanoušky oblíbeného herního režimu se dočtete níže.

Režim Air Superiority je pro hráče, kteří prahnou po působivých leteckých soubojích. Poprvé jste se s ním mohli seznámit ve hře Battlefield 1943 a od té doby se ho komunita vždy hlasitě domáhá. Těší nás, že jak věrným fanouškům, tak i nováčkům v sérii Battlefield můžeme tento oblíbený režim znovu představit. Níže najdete video k vydání rozšíření End Game, takže pokud nevíte přesně, co tento nový herní režim přináší, máte možnost to napravit.

„Režim Air Superiority je pro hráče, kteří prahnou po působivých leteckých soubojích“

Jsme si vědomi toho, že letadla jsou v našich hrách tou nejoblíbenější bojovou technikou, takže režim Air Superiority je ideální volbou pro nové i skalní piloty, kteří nechtějí nic jiného než se prohánět po nebi vysokou rychlostí a účastnit se hromadných leteckých soubojů.

Všichni piloti se po smrti oživují přímo ve vzduchu, což vede k intenzivní akci a odstranění jakýchkoli hrozeb, že budete sestřeleni ještě dříve, než stihnete vzlétnout. Ve skutečnosti tak i ostřílení piloti budou muset používat celou škálu různých triků, pokud budou chtít uspět. Zároveň je to pravděpodobně to nejlepší místo pro nováčky, kde mohou získat velké množství zkušeností a odemknout si své první trofeje, bonusy aj. Po obloze se bude totiž prohánět tolik potenciálních cílů, že snad ani nebude možné minout!

V novém režimu Air Superiority v rozšíření Battlefield 3: End Game je nebe plné cílů.

Pokud jde o herní mechanizmy, režim Air Superiority se více než podobá klasickému režimu Conquest, ve kterém týmy bojují o nadvládu nad několika základnami. V Conquestu jde pochopitelně o obsazování pozemních základen, kdežto v režimu Air Superiority jsou klíčovými body vzducholodě – na každé mapě tři. I zde bude znamenat, že tým, jenž kontroluje většinu těchto bodů, se může těšit na hojnost žetonů nepřítele.

Režim Air Superiority v rozšíření End Game je ze své podstaty taktičtější než jeho jmenovec z Battlefieldu 1943. Tentokrát se bude bojovat o více bodů na mapě – tým, který v tomto režimu v rozšíření End Game vyhraje, bude obvykle ten, jenž prokáže nejlepší schopnost si tyto klíčové body udržet ve svém vlastnictví. Nemusí to tedy notně znamenat, že bude mít i nejvíce sestřelů.

Rozšíření End Game již brzy vyjde na všechny platformy. Jakmile budete připravit usednout do kokpitu a vzlétnout, vzpomeňte si na níže uvedené tipy od hlavního designéra Gustava Hallinga:

„Na mapě Nebandan Flats se dokáže velmi ostřílený pilot proplétat mezi četnými větrnými elektrárnami a setřást tak své pronásledovatele či zaměřené rakety. Pokud letíte z bodu A do bodu B, snažte se co nejvíc kopírovat ráz terénu – vyhnete se tak radarovému odhalení a tím pádem i nepřátelským raketám.“

Tento článek je posledním ze série blogových příspěvků vztahujících se k rozšíření End Game. Doufáme, že jste si je náležitě užili. Rozšíření Battlefield 3: End Game lze zakoupit buď samostatně, nebo jej získat zdarma v rámci programu Battlefield 3: Premium. Kompletní plán vydání je následující:
Pro členy programu Premium na PS3: již vydáno
Pro členy programu Premium na X360 a PC: 12. března
Pro hráče na PS3: 19. března
Pro hráče na X360 a PC: 26. března

Nejčtenější

Výběr