4. června vyjde velký update

Co se týče jejího obsahu, půjde jak o opravy předchozích chyb, změny nastavení hry, ale i novinky a funkce, které se objeví zejména na konzolové verzi.

Předními zprávami jsou pak jmenovitě opravené problémy s podvěsnou brokovnicí M26 MASS, snížený účinek potlačovací střelby a zároveň přesnost střelby pod vlivem potlačujícího účinku, vylepšená výkonnost VTOL (F35), barevné rozlišení týmů či symbol pro server s uživatelským nastavením (poslední dvě se týkají konzolí - první už na PC je).

A protože kompletní seznam úprav, oprav, novinek a změn je opravdu hodně obsáhlý a některé z jeho bodů byly dokonce podrobněji rozebrány a odůvodněny samotnými autory z DICE, doporučuji všem, aby pokračovali na oficiální blog Ve dnech 4. až 5. června vyjde velký update Battlefieldu 3.

Komentáře (75)

Jsem rád, že mi spravili tu L96, protože na DM nerad používám jiná mířidla.
Teď sem vše četl a jsem rád zase to bude o něco lepší ;-)
Ještě bych nejásal co když to zas POS*ROU, todle říkaly i předtim, oprava prej hm..
som zvedavý ktorá zbraň bude nahovno. USAS a M26 to už majú zasebou :)
Hmmm jsem zvedav jak to dopadne...
mam problem s aktulizaci
vojtik6661 a nebo ještě horší ....
no nechame se prekvapit :o)
Snad se bude už dobře započítávat skóre s Famasem. @Xoboth: Máš potřebu používat OP zbraně? M26ka bez bugu je taky dobrá zbraň...je to zapříčiněno bugem, není to nastavením zbraně.
Pokud to opravdu bude opravné Tak parada sem stím ale jak už jsem se nám nejednou stalo chyby .chyby. chyby . a ne oprava
Teď mě napadá jedna otázka.. Vzhledem k tomu že od 25.10.2011 bylo vydáno už asi 10 GB aktualizací, nemá DICE v plánu vydat nový verze Battlefield 3?
Mimochodem, funguje už normálně battlelog?
no ja doufam ze se bude opravena potačovaci palba s težaku kdyz chytnes zasah tak střiliš jako bys vychlastal lahev vodky:-P
Dobrý patch ale na PC tam toho moc není přitom že je tam hromada problémů.
'' Snížena prodleva odezvy z gamepadů/joysticků na všech platformách. Míření s vojákem za pomoci gamepadu nebo joysticku by nyní mělo být přesnější.''.......... urobi to nieco s input lagom na ps3? asi tazko
Na PC toho moc neni. Ale zlepší mi to přesnost u F2000. *Hurá*
omg to len debil moze dat update v pondelok:(
My sa uz neucime v skole a koncime skorej a chcem hrat ked dojdem ale ne, jebnuty update, sak to je jak u jebnutych tu bude boha nedela a preco nie v nedelu?
To tu všichni komentují jen, aby si zanadávali? Update netrvá (snad) tak dlouho a je to update, ktrerý má spravit bugy, které nás štvou déle, než pondělní večer.
Ako sú dobré opravy etc ale do piče im nestačilo zhruba pred mesiacom ten patch ? To teraz každú chvílu budú robiť úpravy a opravy ? Kokotina . A zase prednostne konzole. Rovnako ako DLC CQ bude o týždeň skôr na konzole ako na PC ...
@Iawim: Hlavně ty furt nadáváš. Taky nechápu, jak se jim povedlo "patchnout" hru a při patchi vymyslet X nových bugů, ale tak to prostě je. Buď je to neschopností DICE developerů, nebo buzerací EA. A CQ nemají o týden dřív obě konzole, ale jen PS3 (PS3 má vždycky nějakou exkluzivitu). Víš, co je ještě horší pro takového štváče, jako ty? Že je to o týden jen pro Premiáky, normální PC/X360 hráči si budou muset počkat až nějak do 26.6.
TallmiosCZ? update netrva tak dlho? Minule trval 4,5hodiny ty lol
IAWIM si strasne skorý, to ze bude cq na konzole skor vieme uz 3 tyzdne
CQ 12.6 PC/X360, 5.6 PS3
TallmiosCZ are U KIDDING ME? CQ BUDE 12.6, UZ JE TO MESIAC POTVRDENE
A já zase slyšel, že 12.6. to bude jen pro Premium usery. Pro všechny 26. Již bylo přeci avizováno, že Premium uživatelé budou mít všechna DLC o dva týdny dříve. Uvidíme.
jj na tu opravu l96 sa tesim :D
CQ BUDE 12.6 PRETOZE BF PREMIUM VYCHADZA AZ 22.6
BF Premium vychází 4.6., 4.6. je CQ pro PS3, 12.6. pro Premium na PC/X360 a 26.6. (dva týdny po Premiácích) všichni ostatní. Možná to vyjde pro všechny dřív, každopádně nevím, kde jsi vzal, že BF Premium vyjde až 22.6. EA to má takhle vymyšlené. Nejdřív exklusivně pro PS3, pak pro Premium, kteří si zaplatili za předstih dvou týdnů a po těch dvou týdnech pro ostatní.
No jen aby toho nebylo zase víc do*ebáno než opraveno. :-(

Nejčtenější

Vítejte v Battlefieldu 1!
před 3 měsíci 7 komentáře

Výběr

Vítejte v Battlefieldu 1!
před 3 měsíci 7 komentáře
Co jsme si odnesli z bety Battlefieldu 1
před 5 měsíci 17 komentáře