Thread is locked.

Pytania dot działu sprzęt na naszym forum.

VirussV8
PL Enlisted: 2011-10-26
2013-04-25 20:07
Jako, że mój post przedstawiający obecnie panującą sytuację na NASZYM forum Battlelog został usunięty, zaś moderator nakazał mi założyć odpowiedni temat na tą skargę. O dziwo zrobiłem ten temat w "Pytaniach do moderatorów" co chyba jest do tego adekwatne. http://i.imgur.com/qCb0lLb.png [i.imgur.com]
Pozdrawiam Cię mamo, może to czytasz.

Moje pytana brzmią:

1) Dział sprzęt przestaje pełnić z dniem dzisiejszym (25.04.2013r.) rolę wszelakich pytani takich jak;

- "Pójdzie mi beef na ultra"
- "Co zmienić"
- "Jaka karta do 300zł'
-"Spaliłem cpu- co zrobić" Just kidding...

Ponieważ pewien moderator, tu pozwolę sobie przytoczyć jego wypowiedź:
Mimo iż odpowiedni dział to nie jest forum o tematyce komputery iż sprzęt użytkowy.

zamyka poprawnie założony temat, w odpowiednim dziale, z odpowiednią zawartością merytoryczną. Rozumiem, że dział "Sprzęt" (w domyśle chodzi tu o sprzęt komputerowy) przeradza się w chwili obecnej na tematykę rolna lub jeszcze inną bo forum Battleloga nie jest forum komputerowym tylko o grze? W takim razie po co nam "Hydepark", też nie dotyczy Battlefield 3. Tak wynika z przeprowadzonej moderacji postu.

2) Tu pytanie do Gladkiego:
(I tak pewnie tego nie przeczyta, usuniecie to w ciągu 5min od publikacji lub naciśniecie jakże magiczny przycisk "Cenzuruj +4h głównej nagrody na forum" bo to wam daje mega frajdę i +10 szpanu na forum)

Czy w obecnej sytuacji, planujecie jakieś porządki lub powiększenie grona moderatorów w celu zapewnienia ŁADU, bo to co dzieje się na forum, od kiedy nie ma jednego z najbardziej ogarniętych modów,(Kameleeona ofc.) który w miarę sił pilnował i pouczał gimbusów na tym forum, aktualnie zamienia się w jeden wielki syf (Żeby nie nazwać tego innymi słowy) tak jak to było za czasów powstania forum. (Kto gra od premiery ten wie o co chodzi)

Ile dostane odpoczynku za te słowa krytyki? Uszanujcie ten post bo zamiast robić zadania z ciągów, siedziałem i pisałem te wypociny...

A tu coś na rozluźnienie sytuacji:
http://www.youtube.com/watch?v=wNBc8xIht-U [youtube.com]

A teraz zapraszam moich hejterów do krytyki, jaki to ja nie jestem, ze przez GGC straciłem moda i jestem tyle samo wart co obecni moderatorzy.

Powodzenia, Adios Bit..aos
wYw_Mailov
KR Enlisted: 2011-12-11
2013-04-25 20:09 , edited 2013-04-25 20:10 by wYw_Mailov
Ej a dowód na wpis "Mimo iż odpowiedni dział to nie jest forum o tematyce komputery iż sprzęt użytkowy." masz?
Może ten wpis to tylko twoja wyobraźnia?
"Mimo iż odpowiedni dział to nie jest forum o tematyce komputery iż sprzęt użytkowy." "Chodzi mi o zwrócenie uwagi w jakich sposób zaczynają temat postu."
Wolfisko
PL Enlisted: 2011-11-03
2013-04-25 20:24
Ja ze swojej strony chciał bym dodać, że teoretycznie posiadamy na forum 8 moderatorów. Oczywiście odejmujemy
Gładkiego, bo on ma inne obowiązki związane z forum, a nie stricte zabawy z postami, pozostaje nam 7 modów.

Szaty - widać, że codziennie jest zamyka, kara itp. Czasami może ciut ostro, ale stara się.
Colt - raz jest raz go nie ma, jak się pojawi to trochę ogarnie.
Forteka - najnowszy nabytek "EA moderacja" Niby nowy, ale podobno ma doświadczenie z innych for, a tu taki fail?
Gamerecorder - no ten to wpada raz na tydzień chyba? Ostatnia aktywność 5 dni temu (tak na szybko patrzyłem)
Raid - no tego już z miesiąc nie było jak nie lepiej
Tajgerek - jak wyżej
Minox - no od kiedy hejtuje na tym forum a robię to długo nigdy go nie spotkałem.

Tu możecie sami sprawdzić: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655241498967999/ [battlelog.battlefield.com]

O byłych modach się wypowiadać nie będę, zainteresowani tym tematem wiedzą jak było.
ESL Battlefield 4 PL Admin // Cybersport.pl Redaktor Battlefield 4 // facebook.com/BFEsport
xSzaty
PL Enlisted: 2011-10-25
2013-04-25 20:29 , edited 2013-04-25 20:34 by xSzaty
Virus, a jaki problem jest napisac to w dedykowanym wątku?
Poza tym, ogólnie mówiąc bredzisz. Przytaczasz jedną wyrwana z kontekstu wypowiedź moderatora i tworzysz z tego nowy wątek, nowy pluton, chyba ci z deczka odbiło. Nie lubię ludzi, którzy wybiórczo, tendencyjnie wypaczają jakiś obraz. Jestem tu codziennie, ogarniam to forum i mam inne zdanie na ten temat.
I ten tekst o usuwaniu postów, jak dziecko, a pisz sobie ile starczy ci sił, oby tylko w zgodzie z regulaminem.

@Wolfisko
Jest nas 7, jeden jest w plutonie ale formalnie chyba nie jest modem, przynajmniej nie ma takiego znaczka.

@VirussV8
O dział Sprzęt walczyłem od samego początku i jest to jeden z lepszych działów na forum, jest tam porządek, wiadomo o co chodzi.
Zmian dot. problematyki tam poruszanej, nie przewidujemy, będzie jak jest.
Pecetowiec od zarania dziejów. Gracz Wyklęty. Ultra? Tylko po co? Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
wYw_Mailov
2013-04-25 20:30
Hmm tak jeszcze jedno:
Na BL są 2 fora (i 3 wip od bf4)
http://battlelog.battlefield.com/mohw/pl/forum/ [battlelog.battlefield.com]
zobaczcie kto tu "coś" robi...
"Mimo iż odpowiedni dział to nie jest forum o tematyce komputery iż sprzęt użytkowy." "Chodzi mi o zwrócenie uwagi w jakich sposób zaczynają temat postu."
CrazyAndMad
QA Enlisted: 2012-01-10
2013-04-25 20:31
Na forum był syf, jest syf, i będzie syf :) Tego nie dało się ogarnąć, nie da się ogarnąć i nie będzie dało się ogarnąć.

Ale za to właśnie wchodzę na to forum.

Ciekawe jakie będzie forum BF 4 :D

War, war never changes
xSzaty
2013-04-25 20:32
CrazyAndMad powiedział:
Na forum był syf, jest syf, i będzie syf :)

Gdyby nie ty i twoja grupa syfiarzy, byłby mniejszy.
A jak możesz, to poza samym stwierdzeniem, może tak napiszesz, co oprócz twoich postów jest syfem.
Zamiast bić piane i pisać ogólniki, podaj przykłady.
Pecetowiec od zarania dziejów. Gracz Wyklęty. Ultra? Tylko po co? Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
VirussV8
2013-04-25 20:36 , edited 2013-04-25 20:38 by VirussV8
SzatyHonoraty powiedział:
Virus, a jaki problem jest napisac to w dedykowanym wątku?
Poza tym, ogólnie mówiąc bredzisz. Przytaczasz jedną wyrwana z kontekstu wypowiedź moderatora i tworzysz z tego nowy wątek, nowy pluton, chyba ci z deczka odbiło. Nie lubię ludzi, którzy wybiórczo, tendencyjnie wypaczają jakiś obraz. Jestem tu codziennie, ogarniam to forum i mam inne zdanie na ten temat.
I ten tekst o usuwaniu postów, jak dziecko, a pisz sobie ile starczy ci sił, oby tylko w zgodzie z regulaminem.

@Wolfisko
Jest nas 7, jeden jest w plutonie ale formalnie chyba nie jest modem, przynajmniej nie ma takiego znaczka.

1) Virus, a jaki problem jest napisac to w dedykowanym wątku? Zobacz screen.
2) Poza tym, ogólnie mówiąc bredzisz. Przytaczasz jedną wyrwana z kontekstu wypowiedź moderatora Jest to całe zdanie, pokroju jakoż iż bynajmniej ponieważ aczkolwiek.
3) Jestem tu codziennie, ogarniam to forum i mam inne zdanie na ten temat. Ciesze się, że ogarniasz, szkoda, że reszta nie. Każdy ma swoje zdanie.
4) I ten tekst o usuwaniu postów, jak dziecko, a pisz sobie ile starczy ci sił, oby tylko w zgodzie z regulaminem. Zawsze niewygodne posty były usuwane.

Tyle ode meni, więcej się nie będę wypowiadał bo to i tak nic nie zmieni. Będę miał coś ciekawego to napisze Gladkiemu emaila. ;)

Imo EOT, niech reszta się wypowie.
Wolfisko
PL Enlisted: 2011-11-03
2013-04-25 20:37
Mailov, ale ja podałem pluton moderatorów odpowiedzialnych za forum BF. Mnie nie obchodzi forum MoH'a, piszę i czytam forum BF'a. Po za tym czy pisałem, że on nic nie robi? Czytaj ty buldogu ze zrozumieniem ;]

Szaty, tyle, że Colt mówił mu, żęby on napisał o tym oddzielny temat. Po drugie to nie jest wyrwane z kontekstu, tylko cały jego post z powodem zamknięcia.

No tak Minox nie ma moda, ale pozostali "aktywni" mają ikonkę. Cóż nie moja sprawa. Jeśli Gładkiemu pasuje sztuczny tłum to nie mi się w jego robotę wtrącać.
ESL Battlefield 4 PL Admin // Cybersport.pl Redaktor Battlefield 4 // facebook.com/BFEsport
wYw_Mailov
2013-04-25 20:44
4tk to tylko człowiek, a błąd jest rzeczą ludzką... Dziękuję dobranoc.
ColtPL
PL Enlisted: 2011-10-27
2013-04-25 20:44
CrazyAndMad powiedział: Na forum był syf, jest syf, i będzie syf :)

Mówi ten co ostatnio specjalnie odkopywał tematy. Sami się do tego "syfu" przyczyniacie.

Co to ogólnego kontekstu tematu: Nie wiem o co Tobie Viruss chodzi... no nie czaje. Jedna mała wpadka jednego z moderatorów, która po chwili została rozwiązana i wielka afera na skalę świata i okolic.
CrazyAndMad
QA Enlisted: 2012-01-10
2013-04-25 20:46 , edited 2013-04-25 20:49 by CrazyAndMad
podaj przykłady.

Nasze odkopy są najlepszym przykładem.

BTW. Co masz na myśli "twoja grupa śmieciarzy"

Nasze wykopaliska miały pokazać, że odkopy są złe.

A co do zdania napisanego przez 4TK.... To tylko człowiek, więc czasami robi błędy :) Chociaż człowiek z ikonką "Moderator" nie powinien robić TAKICH błędów :P
War, war never changes
xSzaty
2013-04-25 20:46 , edited 2013-04-25 20:50 by xSzaty
Wolfisko powiedział:
Jeśli Gładkiemu pasuje sztuczny tłum to nie mi się w jego robotę wtrącać.

To nie jest sztuczny tłum, w liście moderatorów nie występuje, a z plutonu usunąć go nikt nie może, bo tak jest zbudowany BL.

VirussV8 powiedział:
Zawsze niewygodne posty były usuwane.

Ale nie przeze mnie, dla mnie nie ma niewygodnych postów, nie czuję się winny, więc nic nie muszę usuwać.
Więc jak juz cos piszesz, to nie generalizuj, pisz konkretnie o problemie a nie od razu o ogóle moderatorów.

Nasze odkopy są najlepszym przykładem.

Przykładem czego? tego, że nie dorośliście do systemów społecznościowych? to tak, to jest dobry przykład.
wYw_Mailov
2013-04-25 20:51
CrazyAndMad powiedział:
A co do zdania napisanego przez 4TK.... To tylko człowiek, więc czasami robi błędy :) Chociaż człowiek z ikonką "Moderator" nie powinien robić TAKICH błędów :P
War, war never changes

Mailov1 powiedział:
4tk to tylko człowiek, a błąd jest rzeczą ludzką... Dziękuję dobranoc.

Zamknąć bo OT...
xSzaty
2013-04-25 20:53
Jak zamknę, to będzie "argument", że zamykamy niewygodne tematy. Niech sobie piszą...
xRoy4lx
PL Enlisted: 2011-11-06
2013-04-25 20:55
CrazyAndMad powiedział:
Na forum był syf, jest syf, i będzie syf :)
Gdyby nie ty i twoja grupa syfiarzy, byłby mniejszy.
A jak możesz, to poza samym stwierdzeniem, może tak napiszesz, co oprócz twoich postów jest syfem.
Zamiast bić piane i pisać ogólniki, podaj przykłady.

Robimy syf, żebyście zwrócili uwagę na durnych ludzi, zadających durne pytania typu "M16 czy M416?" albo "czy pójdzie mi na...".
W 3/4 tematach na tym forum polecam takie rzeczy jak:
-Praktyka w grze
-Symthic.com
-http://www.systemrequirementslab.com/ [systemrequirementslab.com]
-google.pl

4 najbardziej niezawodne sposoby.
A czy ktoś się do nich stosuje? Ni ****.
Mam dalej wymieniać? Ok.

Wspaniali kopacze. Ahh jak my to kochamy, gdy wbija jakieś dziecko na forum (już nie chodzi o sam wiek, bo czasami są ogarnięci 14-latkowie etc.) i odkopuje 50 tematów na dzień sprzed roku. Na to też wam zwracaliśmy uwagę (patrz pluton: Łopaciarze).
Czy była reakcja? Tak. Pochwaliliście, że ożywiamy forum co jest kompletną bzdurą (raz nawet dostałem za to bana mimo, że wcześniej dostałem ostrzeżenie i od tego ostrzeżenia byłem spokojny). Nowe posty w starych tematach nic nie wnoszą zazwyczaj do tematu (patrz wspaniały gracz Soft).

Nie mam nic przeciwko działowi technicznemu albo mądrym pytaniom typu "jakie dodatki do helki" albo "Co powinienem wymienić, aby...", ale jak czytam te żałosne wypociny w tematach typu "M16 czy M416?" albo "Czy pójdzie mi na..." to mam ochotę strzelić sobie w łeb, ale wcześniej podpisać jakąś petycję i wstawić się za aborcją.
look on every exit as being an entrance somewhere else.
wYw_Mailov
2013-04-25 20:56 , edited 2013-04-25 20:58 by wYw_Mailov
Jak zamknę, to będzie "argument", że zamykamy niewygodne tematy. Niech sobie piszą...

To niech będzie na mnie...

Temat zamykam.

@up Zrób o tym temat, ktoś to podepnie i już...
VirussV8
2013-04-25 21:06
ColtPL powiedział:
CrazyAndMad powiedział: Na forum był syf, jest syf, i będzie syf :)
Mówi ten co ostatnio specjalnie odkopywał tematy. Sami się do tego "syfu" przyczyniacie.

Co to ogólnego kontekstu tematu: Nie wiem o co Tobie Viruss chodzi... no nie czaje. Jedna mała wpadka jednego z moderatorów, która po chwili została rozwiązana i wielka afera na skalę świata i okolic.

Sory, jak nie czaisz to rusz swoja glowa. Teraz ide spac. Dobranoc.
ColtPL
PL Enlisted: 2011-10-27
2013-04-25 21:08
To Tobie radzę ruszyć głową przed napisaniem kolejnego dziwnego tematu.
xSzaty
2013-04-25 21:11 , edited 2013-04-25 21:33 by xSzaty
Potwierdzam, lepiej pomyśleć czasami niż robić z tego powodu aferę.
Można też bezpośrednio zgłosić się do któregoś moderatora o pomoc.

VirussV8 powiedział:
2) Tu pytanie do Gladkiego:
(I tak pewnie tego nie przeczyta, usuniecie to w ciągu 5min od publikacji lub naciśniecie jakże magiczny przycisk "Cenzuruj +4h głównej nagrody na forum" bo to wam daje mega frajdę i +10 szpanu na forum)

Nie wiem, co tobie przyświecało jak byleś moderatorem, teraz mogę się tylko domyślać...
Nie oceniaj ludzi swoją miarką, bo moga mieć inna motywację niż ty....

Thread is locked.
Thread is locked.