Users on 32-bit operating systems have reported problems with installing the Battlelog web plugin and using Google Chrome. We're working to have this issue resolved before the end of the week. Affected users are encouraged to temporarily use another web browser.

Problem z Gra

_Mark-Blackburn_
PL Enlisted: 2011-10-25
2012-01-27 23:57
Moj problem jest taki :
Gram sobie w multi jest wszystko ok a po pewnym czasie ok 15 min gra sie zacina. Wedze mape od spodu i wyskakuje mi blad " Rozlączenie z grą: wyrzucono Cie z gry. " to nie jest "kick" ponieważ mam tak na kazdym serwie i zawsze po podobnym czasie gry, wiec nie wiem czego moze to być wina. Niedawno robilem formata i sterowniki tez mam nowe wiec w tym problem raczej nie moze byc.
Prosze o pomoc :)
► "Niech Bóg zmiłuje się nad moimi wrogami, bo ja z pewnością tego nie zrobię."
WilD_JohN_PL
PL Enlisted: 2011-10-27
2012-01-28 10:16
Mam to samo ale nie na kazdym serwie !
i bardzo zadko to sie u mnie dzieje ! I wydaje mi sie ze ten moment gdzie zawiesza sie gra i widzimy plansze/mape od dolu to jest moment jak wyrzucaja nas z serwera :)
Bo stery to mam najnowsze do Nvidi 290.53 (Beta) A dlatego je zainstalowalem poniewaz wczesniej gdy gralem na tych najnowszych sterach (nie bety)! To po skonczeniu 1 mapy max 2 i gdy sie wczytywala kolejna rozgrywka to tylko byl czarny ekran i ciagle wczytywanie (z mrugajacym kwadracikiem) czakalem z 15 min i ciagle to samo ! Pomagalo wyjscie z gry czyli alt +f4 lub ctrl + alt + del. i wchodzenie od nowa na serwer ;/
_Mark-Blackburn_
PL Enlisted: 2011-10-25
2012-01-28 13:09
ja juz sobie z tym poradzilem. Trzeba zaktualizowac PB i bedzie dzialać
► "Niech Bóg zmiłuje się nad moimi wrogami, bo ja z pewnością tego nie zrobię."