Users on 32-bit operating systems have reported problems with installing the Battlelog web plugin and using Google Chrome. We're working to have this issue resolved before the end of the week. Affected users are encouraged to temporarily use another web browser.

L85A2 - jak odblokować? Poradnik.

zielnik54
PL Enlisted: 2012-01-20
2013-12-27 13:39
Cześć. Wiele osób ma problem z odblokowaniem L85A2. Nie jest to jednak takie trudne jakby to się wydawało.

Musimy:
1. Zdobyć 3 baretki "Szturmowiec"
- zabijamy wrogów (6 wrogów = 1 baretka)
- leczymy sojuszników (bodajże 6leczeń = 1 baretka)
2. Zabić 1 wroga z defibrylatora.
3. Zabić 1 wroga pistoletem.
4. Zabić 1 wroga granatnikiem.
5. To wszystko w jednej rundzie

Jak to zrobić?

NAJŁATWIEJ TO ZADANIE WYKONAĆ NA MAPIE: "WROGA TRANSMISJA"

1. Dobieramy odpowiednie wyposażenie na początek: karabin szturmowy, defibrylator, granatnik

2.Zaczynamy od najtrudniejszego zadania, czyli zabicia defibrylatorem. Biegniemy w góry, te obok punktu A. Jest tam od groma snajperów. Znajdujemy dla siebie cel. Podchodzimy zza pleców, wyciągamy defibrylator. NIE NAWALAMY OD RAZU! Przytrzymujemy przycisk strzału przez ok. 3-4 sekundy, po czym puszczamy na wroga. I tyle, przeciwnik zdycha. Następnie wyszukujemy kolejny cel, podchodzimy nie za blisko, nie za daleko i puszczamy w niego z granatnika. Pada. Znajdujemy kolejny cel, strzelamy do niego pistoletem, najlepiej od razu w głowę. Koniec, najtrudniejsze za nami.

3. Wychodzimy z gór i staramy się zabijać każdego kogo spotkamy. Gdy padniecie, zmieńcie wyposażenie: zostawcie defibrylator, ale granatnik zamieńcie na APTECZKĘ tą mniejszą apteczkę, bo wtedy łatwiej jest leczyć ludzi (nie trzeba na apteczce stać, więc obiekt do leczenia może pójść gdzieś, ale musimy w niego rzucić apteczkę). I standardowo, rushujemy, nie martwimy się o K/D czy o drużynę, w tym momencie najważniejsze jest zadanie. Powinniśmy w kilka minut zabić już 18 wrogów, nie jest to trudne.
4. Cieszymy się L85A2!
masasza74
PL Enlisted: 2011-12-19
2013-12-27 17:45
Punktu pierwszego nie musisz robić w jednej rundzie.
zielnik54
PL Enlisted: 2012-01-20
2013-12-27 18:38
Ja musiałem robić w jednej rundzie, bo nie sądzę żebym przez całe życie nie zabił 18 z szturmowego, a odblokowałem dopiero gdy zabiłem 18 w jednej rundzie.
Saddamek
PL Enlisted: 2012-12-28
2013-12-28 12:08
Zastanawia mnie jedno - po kiego komuś taki poradnik ? oO Ciekaw jestem jakie jeszcze ciekawe poradniki pojawia się na tym forum xD
TruePanSonic
PL Enlisted: 2012-09-27
2013-12-29 07:40
Saddamek powiedział:
Zastanawia mnie jedno - po kiego komuś taki poradnik ? oO Ciekaw jestem jakie jeszcze ciekawe poradniki pojawia się na tym forum xD

Mnie to nie dziwi. Fajny poradnik jak gosc chce to niech robi i pomaga innym.
I racja ze 1 punkt nie musi byc zrobiony w tym samym meczu baretki mozesz nabic sobie wczesniej i jeszcze ulatwic zadanie
Saddamek
PL Enlisted: 2012-12-28
2013-12-29 14:38
Ja nie mam nic przeciwko poradnikom, bo generalnie jestem za wszystkim co ma ułatwiać życie, ale pytanie w czym tu pomagać ? xD W tym zadaniu naprawdę nie ma nic skomplikowanego ... Zabicie defibrylatorem to trudne zadanie ? Hmm kamperstwa w tej grze jest od uja i jeszcze więcej, a więc nie wiem co w tym arcytrudnego :) A poza tym wszystko jest napisane w szczegółach danego zadania.
sethcracow
PL Enlisted: 2012-08-29
2013-12-30 07:29
Tylko jednego brakuje w poradniku - trzeba mieć dostęp do Chinskiej Nawałnicy
TruePanSonic
PL Enlisted: 2012-09-27
2013-12-30 07:49
sethcracow powiedział:
Tylko jednego brakuje w poradniku - trzeba mieć dostęp do Chinskiej Nawałnicy

I 10 lvl ale to szczegoly