RAIDERS
Plaque: [BEST] Fans: 12 Créé: 26-04-2014
Fondateur
Chef
Chef

Présentation de la section

Četa založená především z hráčů, kteří nehrají na profesionální úrovni a nejsou pro ně prioritou statistiky ale záároveň jsou v něčem BEST. :-) Nesledujeme zde tak skill atd. Hlavním cílem čety je zahrát si v dobrém kolektivu a při hře se zároveň dobře bavit. Pro zpestření se pořádají různé akce a společná hraní. Nejsme vysazeni na žádný režim ani mapy, hrajeme prostě vše podle chuti. :-) Držíme však naše pravidla, aby zde nebyl chaos a anarchie.... Takže před vedením se zdvořilostně klaní a natahuje červený kobereček a v boji velitele chrání ostatní svým vlastním tělem. :-D.

Ke komunikaci používáme TS3 komunikační server, který nám poskytl MB2-svejk a na tomto serveru se scházíme za účelem komunikace při různých akcí ale i zároveň abychom si v klidu poklábosili i mimo téma hry :-)

V budoucnosti plánujeme server. :-)

Pokud se rozhodnete rozšířit naše řady, cítíte se v něčem býti BEST a máte teamového ducha a nebojíte se komunikace přes TS3, tak vás srdečně přivítáme mezi sebe :-)

Žádost o vstup do čety odešlete ve chvíli, pokud jste se seznámili s našemi pravidly a souhlasíte tak s námi :-) Následně s vámi bude proveden krátký pohovor s vedením čety a dle toho pak budete přijati. :-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jednoduchá pravidla, která musí být, aby byl pořádek:
- věk 18 a víc
- není podmínkou míti ve svém jméně RAIDERS-tvůj nick, stačí když máš Tag BEST :-)
- dát si všechny členy do přátel
- nový člen se po vstupu krátce představí krátkým vzkazem na zdi čety.. napíše povinně v čem je BEST a pak stačí napsat věk, město, mapy či herní režimy, které rád hraješ a třeba něco dalšího zajímavého :-) ( jinak ten věk, město a herní režimy by mohly být i v profilu hráče, ale není nutností )
- účastnit se společného hraní aspoň 1 x 14 dní a pokud možno na TS3 :-)
- pokud člen jde hráti a vidí někoho dalšího z členů, tak mu napsat pokud má chuť a jít hráti spolu :-)
- Zábava, zábava a zábava
- normální a slušné chování bez nadávání a urážení jiných hráčů
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WEB: www.best-raiders.eu

Hlasová komunikace pomocí TS3 na www.mb2.cz

uživatelské jméno: stejný nick, jako tady máte v četě!! ať se tam poznáme :-)
IP adresa TSKA : ts3.mb2.cz
heslo: precti si pravidla ( bez háčků a čárek :-))
místnost určená pro Battlefield3 či Battlefield4 :-)
PO VSTUPU do místnosti pozdravit a říci u toho svůj NICK, ať víme, kdo se připojil :-)
A používat SLUCHÁTKA !!!.jinak budou ozvěnyyyy :-P

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPOLEČNÁ HRANÍ

- kdokoli z čety bude míti chuť hráti v nějaký den a bude chtít společnost, tak dopředu na zeď čety napíše datum a čas, ať o tom ví i ostatní a mohou se přidat :-)
- Clanové hraní se bude konat 1 x 14 dní a bude tak označené jako CLANOVÉ :-)

Účast potvrď u výše uvedeného hraní komentářem nebo tlačítkem HURÁ pod příspěvkem na zdi :-)
**************************************************************************************************************************
 

Feed section