Wątek jest zamknięty.

Opinie, Spostrzeżenia

Martti_TheFin
Zwerbowany: 2011-10-24
2011-12-01 19:18 , edytowano 2011-12-01 20:58 autor: Martti_TheFin
Z racji tego, że na forum mamy tylko trzy działy zrobione to uważam, że powinniśmy w każdym dziale zrobić taki temat jak ten.
Któregoś dnia lub co jakiś czas siądziemy przetłumaczymy na język angielski i wyślemy nasze spostrzeżenia do DICE / EA lub wyślemy do naszego rodzimego oddziału EA Polska który to przekaże do studia DICE. Co wy na to?

Pod tym linkiem znajdziecie co nie co na temat problemów z Battlefield 3 - https://help.ea.com/pl/battlefield/battlefield-3?showhome=true [help.ea.com]
Jeden_nasty
PL Zwerbowany: 2011-10-26
2011-12-01 20:00
Jestem za. Zamiast pluć na forach lepiej zrobić krok dalej. Grat. zapału ramirez!
arturtop
2011-12-01 20:09
Popieram i proponuję ustalić jakąś formę przekazywanych informacji - np. uwaga na konkretny temat + rozwinięcie do tego. Oczywiście najlepiej w formie listy żeby nie robić zbytniego śmietnika ...
Boodzioo
2011-12-02 13:29
Też popieram biorąc pod uwagę, że zrobili dla nas też dość dużo, chodzi mi o spolszczenie gry, więc w jakiś sposób liczą się z nami.
DanixFTW
PL Zwerbowany: 2011-11-03
2011-12-03 20:35
Boodzioo said:
Też popieram biorąc pod uwagę, że zrobili dla nas też dość dużo, chodzi mi o spolszczenie gry, więc w jakiś sposób liczą się z nami.
Masz rację, fajnie że spolszczyli wszystko :) mi tam głównie na Battlelogu zależało ;]
daroczajnik
PL Zwerbowany: 2011-12-05
2011-12-16 22:08
dobry pomysl trzeba dzialac
mardul666
PL Zwerbowany: 2011-11-18
2011-12-18 15:46
Swietny pomysł. Jestem za tym
PS4-Nath_147
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2011-12-19 01:59
moje spostrzeżenia są takie, że wzorem gier mmo/rpg, powinni dodać do multi w bf3 przedstawicielki płci pięknej, chętnie bym pograł przeciwko uroczym blond assaultkom, azjatycki snajperkom, choćby nawet jako dlc ala specat z bc2,
cziczi1
Zwerbowany: 2011-12-15
2011-12-21 07:10
wiem ze to nie miejsce na to ale jurz niewiem gdzie pisac mam problem z grom gram na pley station 3 i niemoge wejsc w serwery wyswietla mi sie zulty trujkont z wykrzyknikiem i informuje mnie ze czegos brakuje ale czego wszedzie jestem ppologowany dodam jeszcz ze szybkom gre moge grac onlayn bez zadnych problemuw ( problem ten dotyczy wszystkich serweruw) sorry za bledy ale sie spiesze prosze o pomoc postawie browarka
Jeden_nasty
2011-12-21 18:53
Jak myślę, być może wybierając serwer zaznaczasz mapy B2K - dodatek, którego nie być może masz. Jeśli to jest przyczyną to kup/zainstaluj dodatek lub odznacz mapy B2K.

P.S. Wybacz, ale nie mogę się powstrzymać, na moje oko TE (lol) błędy nie wynikają z pośpiechu;)
DcGSerii
PL Zwerbowany: 2011-12-22
2011-12-25 18:30
Ja mam wersje limitowaną i przy próbie ściągnięcia dodatku Powrót do Karkand muszę płacić(a kod już dawno wpisałem).
Czy tylko ja mam taki problem?
Demise84
2011-12-25 19:58
Upewnij się, że vide kod na pewno dotyczył dodatku B2K.
DreamⓌⓐⓥⓔ...Relax...<3 80s'
andrzej2207
Zwerbowany: 2011-12-28
2011-12-28 22:36
Odpowiedz...
styX_Perils
PL Zwerbowany: 2011-10-28
2011-12-30 15:30
Spostrzezenia?

1. Na trybie HC Karabiny Snajperskie to 1 strzal w klatke piersiowa - tak to powinno wygladac. Nieobchodzi mnie balans. Jezeli ktos chce balansu niech idzie na normal.BF3 to nie symulator rzecz jasna ale ja jako gracz HC oczekuje malego chociaz przyblizenia do realnych obrazen a :

-Strzelajac z Mark 11 z ACOGiem w klatke piersiowa wroga ja gine bo on sie odwraca i zabije mnie z G17c jedna kula po czym okazuje sie ze ma 14% zycia jest zalosne.
- Strzelajac z M98B w klatke moj cel potrafi uciec? - to takze zart.
- RPG vs LUDZIE to smieszna rzecz. Raz dziala raz nie. Ostatnio na metro grajac z poldebilami postanowilem zrobic cos by odepchnac wroga z szatni obok schodow. Wbieglem z RPG i strzelilem sobie pod nogi stojac miedzy 4 zolnierzami. TYLKO JA zginalem popelniajac samobojstwo po czym oni zgineli z rak kogos innego a ja dostalem asysty miedzy 40-60 - w BC2 zabralbym ich wszystkich ze soba.
i troche innych rzeczy ktore warto zmienic takie jak:

-Punkty respawnu na podboju gdzie dochodzi do sytuacji gdzie wrogi gracz stoi odrazu za plecami osoby ktora zrespawnowala sie na A,B,C,D, np.
-JAVELIN - ta wyrzutnia zabiera 1 pociskiem pojazd. W tej grze trzeba zmarnowac ich wiecej na jeden czolg a - gdy ktos go naprawia JAVELIN jest bezuzyteczny bo zanim Mechanik go przeladuje czolg bedzie naprawiony.
-STINGER/IGLA - po to sa FLARY dla pojazdow latajacych zeby unikac rakiet. Ale po to sa wyrzutnie ZIEMIA/POWIETRZE by niszczyc pojazdy jedna rakieta.

troche tego jest. Napewno jeszcze cos by sie znalazlo.
patrolmostwanted
2012-01-01 13:55
Muszę przyznać rację. HC jest mało hardcore'owy. W BC2 byłeś ty, twoja broń, drużyna i punktacja. Tutaj jest tego nawał. I jeszcze kamery pośmiertne do tego dochodzą, dotychczas rzecz występująca tylko w trybie normal. Obrażenia to też parodia. Samemu się zdziwiłem, ile to kul należy wpakować w kogoś z RKM-u żeby ten łaskawie padł martwy. A karabiny snajperskie też powinny dostać trochę większy kick. Co do Mk11 bym się nie dziwił. To broń samopowtarzalna. Możesz oddać całą serię celnych strzałów. Ale M98 powinno zabijać jednym strzałem w klatkę piersiową, inaczej nie może być. Co do wyrzutni też się zgodzę. Są strasznie kapryśne. Raz zabijają, raz nie. W okręgu pół metra stoją koło siebie wrogowie, granat ze SMAW trafia w jednego i ginie tylko on, ja ginę bo zabija mnie Support a moją ofiarę reanimuje Assault. Z kolei kiedy strzelimy w ścianę, za którą chowa się taka druzyna, najprawdopodobniej polegną wszyscy. Gdzie tu logika? Javelin jest w porządku. 2 pociski i po czołgu. Przeładowanie też jest w miarę szybkie. Jeśli czołg nie ma wytwornic dymu i stoi na otwartym polu, jest już przekreślony. Trafiając go, pocisk zabije ewentualnego technika, próbującego go naprawić. Co do 1-hit-kill z pelotek się nie zgodzę. Często latam myśliwcami i pociski kierowane są naprawdę uciążliwe. Flary wolno się ładują, a przeładowanie IGLA czy STINGER trwa ok. 1,5 sek. Więc na otwartych mapach typu Caspian z łatwością można ponownie namierzyć myśliwiec i go zestrzelić zanim ten ponownie wypuści flary. Dlatego ja z doświadczenia po wypuszczeniu flar odlatuję daleko lub zniżam pułap maksymalnie. Przydatny, lecz mało skuteczny jest zakłócacz ECM. Pozwala on uniknąć lock-on, ale potem do czasu naładowania go jesteśmy narażeni na bliskie spotkania 3. stopnia z pociskami plot. Jeśli pocisk został już wystrzelony, ECM nam się nie przyda, bo pocisk namierzył cel i nic nie można zrobić. Z perspektywy naziemnej wygląda to na mało skomplikowane, ale latanie myśliwcem jest usiane niebezpieczeństwami, począwszy od wyrzutni, działek plot., śmigłowcach i innych myśliwcach oraz ryzyka rozbicia się o samą ziemię albo przedmioty z niej 'wystające', na zderzeniu się z sojuszniczym pojazdem latającym skończywszy. Balans w grze zasługuje na pięć z małym minusem, ale ten minus zostanie zmazany przez późniejsze patche. Bynajmniej taką mam nadzieję.

Pozdrawiam.
kaim99
PL Zwerbowany: 2012-01-03
2012-01-04 17:48
mam pytanie ja zdobyć kod Back to Karkand do ps3 niestety nie mam wersji limitowanej wiec muszę go kupić ale przez ps tylko karta kredytowa i tu jest problem. na tej stronie kupiłem rozszerzenie ale co się okazało to rozszerzenie jest na PC a już zapłaciłem 49zł. Pomoże ktoś to ogarnąć.
wojtek_nawek
PL Zwerbowany: 2011-12-02
2012-01-05 21:17
Nie wiem czy zauważyliście ale ostano sporo lagów jest na ps3 w tej grze.
Mierze do gościa i mam go na celowniku - chce strzelać a on nagle znika i pojawia się w innym miejscu.
Poganin_Lach
PL Zwerbowany: 2011-12-22
2012-01-05 22:32 , edytowano 2012-01-05 23:34 autor: Poganin_Lach
Dla mnie mogli by zmienić w latarkach: - skrócić zasięg oślepiania,
- mniej skuteczne w jasnych lokacjach albo na zewnątrz przy świetle słonecznym
Harcdcore bo inaczej nie gram - Snajpery i karabiny maszynowe: - 1strzal w klatę, lub głowę = 1 trup
Karabinki do średniego zasięgu: - Średni zasięg od 2 do 3 strzałów w klatę = 1 trup
- 1 strzał w głowę = 1 trup
= z bliska 1 strzal = 1 trup
Shotgany na bliski kontakt 1 strzał = trup
RPG i SMAW większe pole rażenia w przypadku ludzi, zmniejszyć ilość sztuk
dodać jakieś nowe mundury maskujące dla snajperów.
Zrobić coś z respawnami
Zablokować możliwość wyskakiwania i wskakiwania spowrotem do samolotów i helikopterów w powietrzu

I najważniejsze. Mogli by odblokować inne sektory map w grze deathmatch np. grając w podboju albo szturm mapy, są duże i są podzielone tak jakby na 3 bazy gdzie się skupia rozgrywka i właśnie te trzy sektory w okrojonej wersji powinny być losowo wybierane do gry. W ten sposób z jednej dużej mieli by trzy mniejsze place boju. Dzięki temu mieli byśmy 39 map w deatmachach. Tym bardziej że maja już wszystko zrobione wystarczy jakiś mały pacht i było by bosko.
lasek76
PL Zwerbowany: 2011-12-12
2012-01-06 08:39 , edytowano 2012-01-06 08:43 autor: lasek76
Malacar_147 said:
moje spostrzeżenia są takie, że wzorem gier mmo/rpg, powinni dodać do multi w bf3 przedstawicielki płci pięknej, chętnie bym pograł przeciwko uroczym blond assaultkom, azjatycki snajperkom, choćby nawet jako dlc ala specat z bc2,

też ciekawe i może być zabawnie, ale czy to zrobią wątpie

co do kolegi który ma problem z B2K to możesz kupić doładowanie na allegro lub w każdym sklepie ale tam drożej gdzie sprzedają gry na allegro zapłacisz jakieś 86zł za doładowanie o wartości 100zł
Misiakejra
PL Zwerbowany: 2011-12-12
2012-01-07 10:35
Witam. Może ja mam tylko takie bugi ale gdy odblokowywałem bron z ,,Zadan" na mapkach z DLC działy sie dziwne rzeczy. TZn mianowicie jakiś dziwne bugi. Broń trzymał nad głową, jak się celuje to tak jak by przez lornetkę patrzył :PP No nie wiem ale może to ja tylko tak mam :)

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.