Wątek jest zamknięty.

Opinie, Spostrzeżenia

Mister_Szakal_PL
PL Zwerbowany: 2012-05-08
2012-08-18 20:30
Ja nie pojmuję czegoś takiego jak "ASYSTA PRZY ZABICIU 100" WTH?! Jest to szczególnie upierdliwe w Mistrzu Broni kiedy każdy walczy o fraga aby awansować do kolejnej broni. Weźmy na przykład taką sytuację: zachodzę kolesia od tyłu i wale mu po plecach MP-443 po czym nagle się orientuje, odwraca i puszcza we mnie serię z 93R przy czym mnie zabija. Po chwili ktoś go dopada i dostaję asystę 100! Co to ma być karwasz twarz! Oczywiście wszystko na "HARDCORE".
kjb_91
Zwerbowany: 2012-04-13
2012-08-31 11:20
Hej! Odkopałem BF3 z 3 miesięcznego niebytu ostatni a tu nie mam dostępu do menu zadań ani żadnych broni z zadań Karkandowych :/ Dodam, że nie bawię się w Close Quarters i Premium. Wiadomo może jak to odkręcić?
MikeOl_PL
PL Zwerbowany: 2012-08-13
2012-09-08 14:16
to teraz ja:

1. w trybie HC broń wielko i nad -kalibrowa powinna zabijać z miejsca
2. po headshot i po zabiciu nożem nie powinno być mowy o reanimacji, bez względu na tryby normal czy hc (jest to w killzonie3 i świetnie się sprawdza)
3. kierowca pojazdu nie powinien mieć możliwości przełączania widoku z za pojazdu - skoro jest kierowcą to niech widzi to co kierowca! może w końcu wielu z nas udało by się zniszczyć pojazd palnikiem..
4. bezwład kończyn po wyciągnięciu noża - czyli stoję za gościem z nożem i nie mogę go nim zabić.. wiemy o co chodzi :/
5. zmniejszyć mapy w końcu mniej nas gra w porównaniu do wersji pc
6. statspadding czyli koleś reanimujący na siłę wciąż tą samą osobę powinien dostać ban
7. do każdej broni i dodatku do niej powinna być jakaś 5zdaniowa historia na jej temat, a nie jakiś ubogi wycinek danych taktyczno-technicznych
8. sterowanie-możliwości własnego ustawienia knefli na padzie a nie juz zaprogramowanego w końcu to ps3 a nie pc!
9. możliwość wyłączenia przycisków analogowych - czyli muszę MOCNO wcisnąć X aby móc przeskoczyć przeszkodę - głupota, niewygodna głupota!
10. jw czyli problem z omijaniem przeszkód; praktycznie wszystko przed nami należy "przeskoczyć X-em" nawet coś co nam sięga do pół piszczela...
11. poruszanie się czyli jw ale barkiem zahaczamy o jakaś rurę i zamiast biec stoimy w miejscu - widocznie barki mamy ze stali :/
12. granat, skoro jest bardzo osłabiony w tej grze przydało by się aby przestał świecić jak psu jajca, a był bardziej słyszalny po upadku (np odskoczenie łopatki)
13. wprowadzenie różnych rodzajów granatów- przydatne zwłaszcza w cq
14. Dźwięk: chciałbym aby w grze odgłosy były podzielone na kanały abym mógł np. przyciszyć wybuchy, i ostrzał stacjonarnego karabinu a jednocześnie podgłośnić dzwięk stawianych kroków itp, jako ludzie potrafimy z otoczenia selekcjonować odgłosy.
15. tryb hc - skoro skaczę z 2piętra to niech to zostawia jakiś konkretny ślad na zdrowiu może -90
16. zakup dodatków vs zakup premium czyli skoro mam 2 dodatki i chcę premium niech cena premium będzie pomniejszona o te dodatki

na chwilę obecną to tyle, chciałbym aby ktoś to przetłumaczył i wysłał do jakiejś kompetentnej osoby w ea/dice
i aby zmiany zostały wprowadzone, a jeśli nie to prosił bym o jakieś argumenty, komentarz lub cokolwiek co pozwoli zrozumieć intencje ea/dice
cziczi1
Zwerbowany: 2011-12-15
2012-11-14 03:27
panowie mam pytanko kiedy dostaje się gwiazdke pod orłem czy to zalezy od lew jesli tak to od kturego
Yahoone-PL
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2012-12-26 01:15
Moder, odblokuj mi informacje na mojej ścianie płaczu. 3 miech leci i nie wiem co się dzieje. Mam tylko info o adminie który zablokował i się schował. Pewnie dostał nożem przez przypadek.
xboxforum.pl PS4 500GB, PS3 320GB + XBOX 360 arcade + dysk 120 , TV Samsung UE40D6500, ampli denon avr 1509 + 2x 3way STX + central Monitor Audio bronze + 2x STX F110 + SW Tonsil Activ 200 W, PSX, PS two, PSP
olinderm
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-12-28 17:11
Co mnie wkurza w Bf3?
1. Ja przeciwnik skacze. Można wtedy wyładować w niego cały magazynek i nić. Wielu z rankiem 100 używa tego chwytu. Skacze przed gościem do momentu jak kończy się ammo i zabija nożem. Przykład :1 strzelam z 249 z kolegą a gościu jak zająć . 2. Gościu biegnie przez pole podskakująć. Walę z Abramsa a on hop hop.
2. Przeciwnik za przeszkodą . Murek , beczka , auto.... widać tylko głowę. Strzelam do niego i nic. On pomimo tego mnie zabija jakby skubaniec nic nie miał przed sobą. A moje pociski trafiają w przeszkodę.
3. Snajperki. Strzelam do gościa z odległości 10 - 50 metrów. Zoom 4 razy. Pierwszy strzał lekkie trafienie . to rozumiem. Ale drugi pocisk ? Słychać wystrzał ale brak efektu . Tak jakbym strzelał ze ślepaka.Brak trafienia .brak śladu po kuli. A klient biegnie wzdłuż jasnej otynkowanej ściany.
4. Efekt wyrzutni .... Jakbym strzelał w pierze . Budynki się nie rozwalają. Zabijają mnie i pocisk przestaje lecieć. A granat bo zabiciu nie!!!!!!!!!
5. Granat świeci. po cholerę.
6. jak zabijamy gościa w głowę to go nie leczymy. jak klient dostaje z działa to go nie ma . A tu medyk nadbiega i go leczy. Jak to możliwe?. Jeśli tak. To skuteczność broni powinna być :1strzał trup.
7. Strzelam do drużyny przeciwnej: trzech gości . Cały magazynek 249 aż się świeci !!!!! efekt zerowy!!!! A tu za rogu wybiega z mojej drużyny koleś nawet go nie trafiłem . Efekt . Przeciwnicy biegną dalej mój koleś pada !. Potem dostają z czołgu i okazuje się ,że maja po 1do 20% życia!!!!! Porażka.
8. A to jeszcze lepsze!!! Biegnie koleś z mojej drużyny ulicą. Zaznaczą pustą ulicą. Odwraca się . Dostaje kulkę . Pyta się mi od kogo dostał?. Po sekundzie gościu wybiega za rogu ulicy. Trafiam go i okazuje się ,że to on zabił kumpla. Napisał do niego . A ten odpowiedział, że już go dawno widział!!!! Tylko dlaczego jak go trafiłem był na właściwym miejscy . A nie kilka metrów dalej?
b_u_r_z_a80
TD Zwerbowany: 2012-11-24
2013-01-11 06:44
Taa. Z tym sprintem bez końca powinni coś zrobić, bo EXPerci lvl. 100 wykorzystują to nagminnie. Wdusić L3 co 5 sekund? Żaden problem. I jeszcze to skakanie z ciężkim karabinem maszynowym, amunicją dla całej drużyny i moździerzem na plecach... No gdzie tu realizm pytam się? Taki gość po kilku metrach ostrego sprintu powinien zregenerować staminę. Jeśli DICE nie zaimplementuje paska staminy, to niech zrobią trik "tunelvision" czyli w momencie gdy sprintujemy dłużej niż powiedzmy 10 sekund, to obraz po bokach ekranu zaczyna nam ciemnieć i widzimy tylko to co bezpośrednio przed nosem. Tęsknię za Project Reality, ale na konsolach sprzedają się tylko klony Call of Duty dla dzieci z nabytym ADHD. Sad w hoooy.
https://www.youtube.com/watch?v=hoMBFuayw-0
olinderm
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2013-01-11 13:20
Poprawiłem ping z 60 na 25. Skakania im się odechciało. Ale nadal zabijam członków mojej drużyny jednym strzałem ....innych trzema, czterema. b_u_r_z_a80 masz rację .Powinni zmienić : dyszenie na utratę widzialności i spowolnienie ruchów. Przeciwnik biegnie i podskakuje korytarzem a ja wale z 240 ( zadanie). Efekt : zero a zanim pojawia się członek mojej drużyny dostaje jedna kule i ginie. I tak w kółko. Nie wierzę że przeciwnik miał 100% życia a mój jeden procent bo to też przekręt.
KITTY14351
GB Zwerbowany: 2012-06-27
2013-01-19 12:54
sterowanie-możliwości własnego ustawienia pierdzielnikow na padzie a nie już zaprogramowanego (oczywiscie na ps3 to co na pc mnie nieinteresuje ;]
I oczywiście przedstawicielki płci żeńskiej plus większa personifikacja żołnierza ;]
Mam dyslekcje i eng. klawiature wiec miej to na uwadze przyjacielu ;]
KAMOIIl
PL Zwerbowany: 2013-02-15
2013-02-15 19:56
Popieram i niemam zastrzezeń.
E.... DUPA
PerfidnyHolender
Zwerbowany: 2013-03-15
2013-03-27 20:13
Witam .
Mam problem z widokiem .
przy ustawieniach moge tylko zmienic :
górę lub dół

nie widzie nic przed sobą

odinstalowałem go i zainstalowałem ponownie ale to nie działa ,
co mam robic
????
kwlj300872
PL Zwerbowany: 2013-02-20
2013-04-04 08:17
Tak na szybko to wkurza mnie gdy w menu tworzę drużynę wybieram serwer gdzie jest wystarczająco wolnych miejsc a wywala nas po innych drużynach a nie wspomnę że i potrafi powrzucać do innych zespołów, wiem że ma być jakaś równowaga ale po jakiego h..... ta opcja tworzenia drużyny ?? Skoro i tak nas rozwala po dołączeniu do serwera. To powinno zostać zmienione, skoro skład drużyny nie może dojść do danego serwera ze względów ilościowych i żeby skład tej drużyny nie został zmieniony od pierwotnego założenia to nie powinno nas wpuścić wogóle na dany serwer. Inaczej ta opcja tworzenia drużyny jest całkowicie zbyteczna.
Engardo
PL Zwerbowany: 2011-10-26
2013-04-08 13:57 , edytowano 2013-04-08 13:58 autor: Engardo
kwlj300872 powiedział:
Tak na szybko to wkurza mnie gdy w menu tworzę drużynę wybieram serwer gdzie jest wystarczająco wolnych miejsc a wywala nas po innych drużynach a nie wspomnę że i potrafi powrzucać do innych zespołów, wiem że ma być jakaś równowaga ale po jakiego h..... ta opcja tworzenia drużyny ?? Skoro i tak nas rozwala po dołączeniu do serwera. To powinno zostać zmienione, skoro skład drużyny nie może dojść do danego serwera ze względów ilościowych i żeby skład tej drużyny nie został zmieniony od pierwotnego założenia to nie powinno nas wpuścić wogóle na dany serwer. Inaczej ta opcja tworzenia drużyny jest całkowicie zbyteczna.

No niestety jest to skopane, eh, przypominają mi się czasy Bad Company 2, tam to wszystko było proste i łatwe w użyciu i dobrze działało! Aż się przyjemnie grało drużynowo. w BF3 niestety już tak nie grałem z kumplami, na początku problemy z komunikacją, wywalanie sie osób, no i to co piszesz, zabawa w układanie członków drużyny po wejściu na mecz (jeśli w ogóle sie wejdzie). Gdzie tu sens, gdzie logika.
Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.
bmw_8339723972
PL Zwerbowany: 2012-04-14
2013-04-14 14:59
Jestem za!!!!
BMW_8339723972
kwlj300872
PL Zwerbowany: 2013-02-20
2013-04-17 21:08 , edytowano 2013-04-17 21:10 autor: kwlj300872
Engardo powiedział:
kwlj300872 powiedział:
No niestety jest to skopane, eh, przypominają mi się czasy Bad Company 2, tam to wszystko było proste i łatwe w użyciu i dobrze działało! Aż się przyjemnie grało drużynowo. w BF3 niestety już tak nie grałem z kumplami, na początku problemy z komunikacją, wywalanie sie osób, no i to co piszesz, zabawa w układanie członków drużyny po wejściu na mecz (jeśli w ogóle sie wejdzie). Gdzie tu sens, gdzie logika.

Dokładnie też miło wspominam grę w Bad Company 2 odnośnie gry ze znajomymi w drużynie, prosto i konkretnie, tu jest chaos na maksa !! Chyba trzeba odkurzyć starą grę i namówić znajomych żeby wejść i się pobawić tak jak trzeba. Zastanawiam się tylko dlaczego nie korzystają z tak prostych i sprawdzonych rozwiązań które się sprawdzały w poprzedniej edycji tylko tworzą coś całkiem nowego co nie funkcjonuje tak jak trzeba a stare hula jak trzeba.

Pozdrawiam
OLIMP24
PL Zwerbowany: 2013-01-15
2013-05-06 15:28
Od jakis 2 dni problemy diconenct co chwila,napisane utracono polaczenie z sesja,i wywala caly serwer
MarcinPLzg
PL Zwerbowany: 2011-11-12
2013-05-08 12:40
cziczi1 powiedział:
wiem ze to nie miejsce na to ale jurz niewiem gdzie pisac mam problem z grom gram na pley station 3 i niemoge wejsc w serwery wyswietla mi sie zulty trujkont z wykrzyknikiem i informuje mnie ze czegos brakuje ale czego wszedzie jestem ppologowany dodam jeszcz ze szybkom gre moge grac onlayn bez zadnych problemuw ( problem ten dotyczy wszystkich serweruw) sorry za bledy ale sie spiesze prosze o pomoc postawie browarka

nie mogłem się powstrzymać. MASAKRA
bmw_8339723972
PL Zwerbowany: 2012-04-14
2013-05-12 16:54
i jest git:)
BMW_8339723972
PULEMALONGO
PL Zwerbowany: 2012-04-03
2013-07-28 12:53
Wogole ta gra zaczyna sie robic załosna. Wsiadzie taki debil do czolgu i jezdzi cale gre i napierdala. Staty ma 140 / 4. Ja mam pytanie. Czy te wszystkie pojazdy w BF3 to jakies perpetummobile?? One nie potrzebuja zaladowac amunicji i zatankowac paliwa?? A jesli nie to czemu za czolgiem nie widac przyczepy z amunicja i paliwem?? To jest realizm tej gry wlasnie:)
ololeo
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2013-11-15 05:40 , edytowano 2013-11-15 05:53 autor: ololeo
Goście z DICE szanuje Was bardzo ale poprawcie synchronizacje punktacji battleloga z grą na ps3. I więcej punktów w trybie dowódcy. Dzięki. A i te komentarze wyżej, popieram w 100% skopano dużo rzeczy ale mam nadzieje że to POPRAWICIE. Bo BC2 i BF3 dużo lepsze i dopracowane.
Ololeo

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.