Wątek jest zamknięty.

Opinie, Spostrzeżenia

lukasz-ps3
PL Zwerbowany: 2012-10-19
2014-03-15 22:14 , edytowano 2014-03-15 22:15 autor: lukasz-ps3
Wpis został usunięty przez administratorów Battleloga.
MikeOl_PL
PL Zwerbowany: 2012-08-13
2014-05-20 19:39 , edytowano 2014-05-20 19:42 autor: MikeOl_PL
to teraz ja;
- potrzebna możliwość sumowania premii; mam 33szt x 25% - i ciągle dostaje ten syf, nawet w pakietach za awans! :/
- po załadowaniu mapy często stoję sobie bez broni lub bez sprawnych przezierników - celujesz a w przyrządzie brak otworu..?!
- walka na morzu to porażka, gdyby nie broń za łódki itp mało ludzi by w to grało
- zabijanie przez winkiel; czyli chłop się chowa za róg/futrynę a ja strzelam tam gdzie powinien być i go zabijam (zwłaszcza na metro)..
- jak odblokować piorun w emblematach ?? cały czas dostaje jakiś syf zupełnie nie związany z charakterystyką mojej gry !!!!!!!??
- fizyka strzelania z broni LEŻY i KWICZY np km'y wsparcia są bardzo ciężkie do opanowania jeśli chodzi o strzelanie w postawie wysokiej (z pk praktycznie w realu nie da się strzelać bo już 5 pocisk leci w niebo) a tu kolesie biegają z tym i walą po 20-30strzałów w jeden punkt..?!
- zarządzanie serwerem to porażka; nie da się ustawić aby był rankingowy i nie mogli dołączać się gracze z japonii czy usa (a wiemy co taki gracz oznacza dla rozgrywki)
- dlaczego serwery wykupywane przez polaków są tak zlagowane ??!!

edyta:
dlaczego EA w swoich sondażach o walkę na morzu pyta o najlepsze mapy, a nie ma do zaznaczenia odp:
"wszystkie mapy z tego dodatku są kompletnie do dupy"
pytam?

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.