Wątek jest zamknięty.

Serwery...

Inauditus
PL Zwerbowany: 2012-01-14
2012-06-16 18:04 , edytowano 2012-06-16 18:04 autor: Inauditus
Brakuje mi normalnych serwerów bo np: gram gram staty 23:1 a tu nagle kick za co bo zabiłem pare razy admina i takie dziecko omal co się pewnie nie rozpłakało i mnie wyrzuciło za co bo byłem lepszy czy wy też macie takie problemy ?
Satosh789
PL Zwerbowany: 2011-12-08
2012-06-16 18:42 , edytowano 2012-06-16 18:42 autor: Satosh789
Bo trzeba wiedzieć jakie wybierać. Klanowe są najlepsze i takie co mają mądry opis serwera.
Sawuus_0
PL Zwerbowany: 2012-04-08
2012-06-16 22:22
Ja ostatnio grałem na jakimś serwerze HC i admin mnie zabil 4 razy pod rząd. Zemściłem się i dostał z granatnika. Wiedziałem, ze będzie ban i nie nie myliłem :P
LeonWatkins
PL Zwerbowany: 2012-01-25
2012-06-17 01:11
Satosh789 powiedział:
Bo trzeba wiedzieć jakie wybierać. Klanowe są najlepsze i takie co mają mądry opis serwera.

Jak wygląda mądry opis serwera, cały elaborat z zakazami? Ja muszę posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu - prywatne serwery bardziej mnie denerwują bo ciągle wylatuję, kilka razy gra mi siądzie i od razu kick/ban... Nadużywana władza, panie. Ktoś napisze, że za wynajem zapłacił więc nakłada zakazy. Ja zapłaciłem za grę i chcę sobie spokojnie pograć po sieci pełną rozgrywkę a nie część. Jedyny pozytyw że można w końcu ustawić się na klanówki.
POL_Jaszczomb
Zwerbowany: 2011-12-08
2012-06-17 06:04
Z doswiadczenia wiem ze czesc graczy nie czyta opisow/zakazow na serwie. Lamiac je notorycznie leci kick/ban. Oczywiscie zgodze sie ze bywa tez tak ze za skilla sie dostaje bana od jakiegos sfrustrowanego admina ale nie jest to razaco czesto.
wku_wioneBity to pajac i lamus
kamoPoL
PL Zwerbowany: 2011-11-12
2012-06-17 07:08
cała prawda http://www.youtube.com/watch?v=ifj57AstWjc&feature=colike [youtube.com]
LeonWatkins
PL Zwerbowany: 2012-01-25
2012-06-17 09:11
Al_Paczino88 powiedział:
Z doswiadczenia wiem ze czesc graczy nie czyta opisow/zakazow na serwie. Lamiac je notorycznie leci kick/ban. Oczywiscie zgodze sie ze bywa tez tak ze za skilla sie dostaje bana od jakiegos sfrustrowanego admina ale nie jest to razaco czesto.

Właśnie o tym mówię - grę rozpoczyna się od przeczytania listy zakazów. Domowe przedszkole. Ja dostawałem kicka za bycie na szczycie tabeli ale tylko parę razy bo gram przeciętnie i nie bywam na górze acz denerwuje to, zwłaszcza że przeszkadza mi to w przebiciu bariery 100 fragów w jednej rundzie. Jestem też ciekaw skąd ktoś może wiedzieć że zabił X razy admina i za to poleciał z serwera, chyba w 90% przypadków nie ma w opisie podanego nicka admina. Albo leci killer z pierwszego miejsca w tabeli za high skill albo leci ktoś z samego dna tabeli żeby zrobić miejsce dla plutonowicza. Nie zmienia to faktu, że jest to nadużywane.
kamoPoL
PL Zwerbowany: 2011-11-12
2012-06-17 10:42
Najlepiej grać na serwerach DICE ...
KewlysNorwag
PY Zwerbowany: 2011-11-10
2012-06-22 17:35
AvE FIRESTORM/KHARG 1000 ticket / FastVehicleSpawn/1p.start
serwer niby PL
kolesie: dsc123456789
i DaWeed0816
zabij jednego lub drugiego to wypierdaczają!
Jak im ten serwer zgłosić?
Dowodów nie mam bo już mnie zbanowali na amen i nie nagram nic!
Kolesie zdaje się z niemiec...
HELP
zxcvbnmm2
Zwerbowany: 2011-11-29
2012-07-02 10:35
dlaczego w grze od poprzedniego patcha nie ma tak, że włączasz szybka gra i grasz sobie na normalnych serwerach gry bez żadnych adminów ograniczeń itp, a teraz wybierając tę opcję i tak rzucają cię do jakiegoś prywatnego serwera
Ix_TERMINATOR_xI
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2012-07-02 13:48
zxcvbnmm2 powiedział:
dlaczego w grze od poprzedniego patcha nie ma tak, że włączasz szybka gra i grasz sobie na normalnych serwerach gry bez żadnych adminów ograniczeń itp, a teraz wybierając tę opcję i tak rzucają cię do jakiegoś prywatnego serwera

Bo szkoda im kasy na utrzymanie standardowych serwerów.Mimo tego, że zarobili potężną kasę ze sprzedaży samej gry (przedpremierowej oraz ciągnącej się po dzień dzisiejszy) do tego dochodzą dodatki a nawet same konto premium które kosztuje tyle co gra w dniu premiery...Ale cóż marketing rządzi dzisiejszym światem, a DICE czerpie lekcje zarabiania pewnie u samego Bob'a Kotick'a hahah... Ale co tam ta gra jest warta tej ceny <3
Delta_85_pl
PL Zwerbowany: 2011-10-26
2012-07-02 13:54
Granie na serwerach z zakazami to kompletny bezsens. Jeżeli coś jest w grze, to znaczy, że można tego używać. Śmieszne jest jak widzę full serwerów z zakazami używania shotgunów, granatników, itp. Widocznie ktoś bardzo skrzywdził admina shotgunem/granatnikiem przez co ma teraz problemy z zasypianiem i trzymaniem moczu. Wchodzenie na taki serwer, który ma tak wspaniałego admina = strata czasu
kubutekFKP
PL Zwerbowany: 2011-12-21
2012-07-03 11:05
Temat byl juz walkowany kilka razy... kazdy z serwerow ma jakies swoje zasady, a jak nie ma, to wg mnie dopiero wtedy mozna wyleciec za cokolwiek..
U nas sa jasne: nie kampic na respawnie.. I nie mowie tu o zamykaniu zespolu na punkcie odrodzenia, bo na metrze, czy kanalach jest to dosc latwe.. Mowie tu o tym, ze trzeba dac czas przeciwnikowi sie troszke po odrodzeniu poruszac, druga zasada to nie robic pulapek z C4... koniec finito.. Wiadomo z jak wszedzie wywalamy ostatniego zeby zrobic miejsce swojemu.. przeciez do cholery zaplacilismy za serwer wiec chcemy z niego korzystac...
I na prawde nie wiem o co tyle krzyku.. bo co? 5cio latki jestescie? Bedziecie darli ryja bo ktos was zbanowal..? Serwerow jest pod dostatkiem, nie ten to inny..
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-03 12:09
Drzesz ryja to Ty i to jeszcze bez sensu. Każdy ma prawo do opinii. Nie podawaj za przykładu swojego serwera , bo jest setki innych na których problem występuje. Nie ten to inny... niedługo dłużej będzie się wyszukiwało serwery niż grało,a i to nie daje gwarancji, że wkurzony admin wywali Cię pod byle pretekstem ,bo mu nie idzie - tu jest problem. Serwerów DICE jest bardzo mało więc często gracze sa zmuszeni do grania na prywatnych - nie po to kupili gre, żeby się kurzyła. Ograniczenia = słabości adminów.
PucioChendzap
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2012-07-03 13:50
Fuentes1984 said:
Ograniczenia = słabości adminów.

fakt.
najdziwniejsze ograniczenie z jakim się spotkałem to zakaz c4 na flagach.
"Bad BF4 is EA's fault. They got DICE by the balls, trying to lure in more CoD players."
Delta_85_pl
2012-07-03 13:57
kubutekFKP powiedział:
druga zasada to nie robic pulapek z C4... koniec finito...

To może wogóle zakazać używania C4, wtedy żaden z was napewno od niego nie zginie. I proponuję wam zakazać też strzelania w plecy (bo to niekulturalne), rzucania granatów (bo to nieludzkie) i używania pojazdów (bo to zbyt lamerskie). Porażka...
Fuentes1984 powiedział:
Ograniczenia = słabości adminów.

...a to najlepsze podsumowanie tego tematu.
PucioChendzap
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2012-07-03 14:32
przeciez c4 widac jak na dloni w podczerwieni, tak jak miny.
jak ktos wybiera dym to niech się sam martwi, na tym polega gra.
"Bad BF4 is EA's fault. They got DICE by the balls, trying to lure in more CoD players."
DH_Kowal21_PL
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2012-07-03 15:00
a może ktoś się nie chce pieprzyć z tymi debilami co c4 rzucają ? Na naszym serwerze jest taka zasada bo tylko nooby i nieudacznicy grają na zasadzie bicia killi c4
Delta_85_pl
2012-07-03 15:12
TaxemicKowalki powiedział:
a może ktoś się nie chce pieprzyć z tymi debilami co c4 rzucają ? Na naszym serwerze jest taka zasada bo tylko nooby i nieudacznicy grają na zasadzie bicia killi c4

To pewnie też uważacie, że tylko nooby i nieudacznicy używają karabinów/karabinków/LKMów i snajperek?(bo da się z tych broni zabijać:)))
Nooby i nieudacznicy według mnie, to ludzie nie umięjący radzić sobie z czymś, co występuje w grze (niech C4 będzie tutaj przykładem:)
styX_Perils
PL Zwerbowany: 2011-10-28
2012-07-03 15:55
Jezeli gosc nie gra dla druzyny podklada C4 i lezy sobie od flagi kawalek , i czeka az ktos nabiegnie i boom i tak cala runde to czego zdziwienie wasze jest az tak wielkie ze nie ma c4 na flagach ? tacy gracze zazwyczaj dla flag nie graja , tylko podkladaja c4 i czekaja na kille dlatego takich rzeczy sie zakazuje jak 80% serwera idzie na wymiane, biega , lata po mapie , podnosi , daje ammo a dwie cipki leza w odleglosci 30 m od flagi nie przejmujac jej i c4 c4 c4 . Co do snajperek hmmm.... u mnie na serwerze snajperzy moga grac tylko z 7x8x12x jak ktos biega z holo i laserem to kick bo nie toleruje dzieci aka AGRESYWNY RECON ;)

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.