Wątek jest zamknięty.

Serwery...

Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-03 15:58 , edytowano 2012-07-03 16:03 autor: Fuentes1984
TaxemicKowalki powiedział:
a może ktoś się nie chce pieprzyć z tymi debilami co c4 rzucają ? Na naszym serwerze jest taka zasada bo tylko nooby i nieudacznicy grają na zasadzie bicia killi c4

Idąc Waszym tokiem myślenia to wszyscy bez wyjątków jestesmy noobami. Jedni za C4, inni za shotguny, jeszcze inni za granie zwiadowcami , kolejni za M320 itd. itd. Kiedy spojrzymy w zabicia na profilach to jak wspomniałem wyżej każdy wyjdzie na noba. Musicie zrozumiec , że wprowadzanie ograniczeń jest dla słabeuszy, którzy sobie nie radzą z taktykami innych. To jest totalne lamerstwo.

@Perils666 - a co Cię obchodzi jak oni grają - jak jesteś dobry to jak dwa razy taki gośc Cię ubije to nastepnym razem się zastanowisz, starasz się go przechytrzyć (wystarczy go znaleźc i ubić, albo granatem zdetonowac ładunki, albo iśc zespołowo ze szturnowcem i jak padniesz to ktoś Cię podniesie) ,a jak jesteś słaby to kolejne 10 razy idziesz jak taki własnie noob i giniesz i z frustracji wywalasz gościa z gry, bo sobie nie radzisz. To własnie Ty wtedy wychodzisz na taką jak wspomniałeś "cipke" ,a nie on.
PucioChendzap
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2012-07-03 16:04
Perils666 said:
Jezeli gosc nie gra dla druzyny podklada C4 i lezy sobie od flagi kawalek , i czeka az ktos nabiegnie i boom i tak cala runde to czego zdziwienie wasze jest az tak wielkie ze nie ma c4 na flagach ? tacy gracze zazwyczaj dla flag nie graja , tylko podkladaja c4 i czekaja na kille dlatego takich rzeczy sie zakazuje jak 80% serwera idzie na wymiane, biega , lata po mapie , podnosi , daje ammo a dwie cipki leza w odleglosci 30 m od flagi nie przejmujac jej i c4 c4 c4 . Co do snajperek hmmm.... u mnie na serwerze snajperzy moga grac tylko z 7x8x12x jak ktos biega z holo i laserem to kick bo nie toleruje dzieci aka AGRESYWNY RECON ;)

spoko są tacy gracze tez.
ale np na takiej Sekwanie czy Bazarze od razu widac czy pojazd jedzie przejąć flagę i można c4 zdalnie odpalic.
"Bad BF4 is EA's fault. They got DICE by the balls, trying to lure in more CoD players."
styX_Perils
PL Zwerbowany: 2011-10-28
2012-07-03 16:13
Fuentes1984 powiedział:
TaxemicKowalki powiedział:
a może ktoś się nie chce pieprzyć z tymi debilami co c4 rzucają ? Na naszym serwerze jest taka zasada bo tylko nooby i nieudacznicy grają na zasadzie bicia killi c4
Idąc Waszym tokiem myślenia to wszyscy bez wyjątków jestesmy noobami. Jedni za C4, inni za shotguny, jeszcze inni za granie zwiadowcami , kolejni za M320 itd. itd. Kiedy spojrzymy w zabicia na profilach to jak wspomniałem wyżej każdy wyjdzie na noba. Musicie zrozumiec , że wprowadzanie ograniczeń jest dla słabeuszy, którzy sobie nie radzą z taktykami innych. To jest totalne lamerstwo.

@Perils666 - a co Cię obchodzi jak oni grają - jak jesteś dobry to jak dwa razy taki gośc Cię ubije to nastepnym razem się zastanowisz, starasz się go przechytrzyć (wystarczy go znaleźc i ubić, albo granatem zdetonowac ładunki, albo iśc zespołowo ze szturnowcem i jak padniesz to ktoś Cię podniesie) ,a jak jesteś słaby to kolejne 10 razy idziesz jak taki własnie noob i giniesz i z frustracji wywalasz gościa z gry, bo sobie nie radzisz. To własnie Ty wtedy wychodzisz na taką jak wspomniałeś "cipke" ,a nie on.

obchodzi mnie bo ja gram dla flag .Jak zamykam na respie na metro i przejmuja mi ostatnia flage to nie siedze bo fajnie cisnac na respie tylko sie wracam nawet sam by przejac ta flage. Jezeli gosc powiedzmy na Fortecy Doni kladzie c4 na B w podziemiach i sam lezy w rogu i tak przez cala runde ja nie mam problemu by go zabic w zadnym wypadku , tylko potem polowa serwera zaczyna tak robic i jak wyglada gra? - 5 osob biega a reszta czeka na fragi c4 dlatego polowe kickuje bo dla mnie bf3 to gra zespolowa a nie aka rambo. To samo jezeli chodzi o AGRESYWNYCH RECONow ja na swoim serwerze klade jak najbardziej na realizm wiec bieganie z m98b i holo dobiega od cech tej klasy o bardzo duzo dlatego takiego goscia kickuje i potem dzieki temu nawet randomy ktorzy wiedza jak grac reconem na ognistej burzy oznaczaja soflamem dla mnie i dla reszty lezac w oddali i robia ZWIAD tak jak to powinno wygladac
Fuentes1984
2012-07-03 16:33
skwitowac to można tylko jednym - grasz pod siebie i tyle - to jest własnie Twoja słabośc - jestes tym problemem, który jest tu opisywany. Pamietaj, że jestes jedynie Adminem, a nie Bogiem - nie masz prawa wymagać, żeby ktos grał tak jak to Tobie odpowiada - jezeli robisz inaczej to świadczy tylko o Tobie - w innych ustawieniach po prostu dostajesz baty i gra Ci "nie leży" - naucz się grać, a nie "układasz" grę pod swoje słabości.
styX_Perils
2012-07-03 16:41
Wlasnie ze mam bo to moj SERWER wiec mam prawo. Nie pisze do adminow innych serwerow by pisali reguly. Bo to mam swoj by byly na nim takie reguly ktore przyblizaja te gre ciut do realizmu a nie coda
Fuentes1984
2012-07-03 16:54
Perils666 powiedział:
Wlasnie ze mam bo to moj SERWER wiec mam prawo. Nie pisze do adminow innych serwerow by pisali reguly. Bo to mam swoj by byly na nim takie reguly ktore przyblizaja te gre ciut do realizmu a nie coda

oczywiście - a my właśnie o takim zachowaniu dyskutujemy - masz jak najbardziej prawo ustalac sobie reguły skoro dzierżawisz serwer - a tu jest dyskusja na tematy, które może cześci adminów uświadomi ,że ich reguły niszczą tą grę,a nie poprawiają. U Ciebie tych glupich ograniczeń jest mało, ale na innych serwerach zabronione jest mnóstwo rzeczy. A realizm to właśnie psujesz, a nie poprawiasz.

Trzeba pojąc jedną zasadę - jak sobie z czymś nie radzę to robię wszystko, żeby nauczyć się temu zaradzać, a nie wywalam wszystkich. Super jest ten filmik Battlefield Friends - Administrator - przypomnę : http://www.youtube.com/watch?v=oAp7VyGgqhc [youtube.com]

Nie zabijajcie ducha rywalizacji własnymi słabościami - walczmy na zasadach jakie daje gra, a nie jakie Tworzycie pod siebie.
Equilibrium_82
PL Zwerbowany: 2011-12-23
2012-07-03 18:04 , edytowano 2012-07-03 18:05 autor: Equilibrium_82
chyba wykupie serwer i napisz że można tylko używać defibrylator albo claymory i trzeba cały czas biegać zeby nikt nie kampił.
facebook.com/BfKnifeClubPs3/
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-03 18:10
KewlysNorwag powiedział:
AvE FIRESTORM/KHARG 1000 ticket / FastVehicleSpawn/1p.start
serwer niby PL
kolesie: dsc123456789
i DaWeed0816
zabij jednego lub drugiego to wypierdaczają!
Jak im ten serwer zgłosić?
Dowodów nie mam bo już mnie zbanowali na amen i nie nagram nic!
Kolesie zdaje się z niemiec...
HELP

Zgłosić nie możesz, DICE/Ea przyzwala na własne zasady na rankingowym serwerze... Zobacz w ustawieniach serwera, bierzesz normal ---> własne zasady : tak i mogą Ci skoczyć... Najlepsze jest to, że nadal jest rankingowy.... Oczywiście nie każdy klika to i normalnie też ustala zasady bo można... Ale wywalanie za bycie lepszym to głupota... Nie mylmy trollowania z c4 na flagach czy kamikadze badź innych cudów :D
KrisuAsasyn_PL
PL Zwerbowany: 2012-02-06
2012-07-03 18:58
ja pomijając już tę sprawę serwerów, o której moje zdanie jest proste: jest w grze dostępne? używaj... ale chciałem tu napisać o tak zwanych "agresywnych snajperach" co z tego, że biega z M98B z holografem i z laserkiem? Przecież może, nie wiem dlaczego to kogoś może denerwować... Powiem więcej już wolę się z takim snajperem spotkać twarzą w twarz niż dostać kulkę w tył głowy od gościa, którego nawet nie widzę i nie mam nawet szans na konfrontację z nim...
styX_Perils
2012-07-03 20:10
O to chodzi w byciu "snajperem" masz byc niewykrywalny dla nikogo . Mnie sam fakt snajperka z holo nie denerwuje tylko sposob wypaczania tej klasy i jej zalozen. Realizm odbieraja gracze wlasnie takim graniem a raczej sposobem wymyslonym przez dzieci coda a potem mowia " ja najczesciej gram snajperem" - mimo ze nie wiedza jakie zalozenia sa tej klasy , jakie ma funkcje i jakie zadania powinna wykonywac i to wlasnie odbiera iskre realizmu a nie narzucanie zasad a wlasciwie sposobu grania dana klasa w jaki powinna byc wykorzystywana.
NiqqAz_ToMoL
PL Zwerbowany: 2011-12-25
2012-07-03 20:34
Ja tylko daje zakaz shootgunow i C4 na flagach. (zakaz shootgunow bo gram na malych mapach) teraz pewno polowa forum bedzie mnie osadzac ze nie umiem grac vs
This is only game Bro!!! :D
6HansKloss6
PL Zwerbowany: 2012-01-08
2012-07-03 21:21 , edytowano 2012-07-03 21:22 autor: 6HansKloss6
... Nic nie mam do zakazów - jeśli ktoś opłaca serwer niech robi sobie co chce , ale ...
,, METRO ,,
Jak to jest , że w opisie serwera napisane jest , że ZERO Shootgunów - a drużyna przeciwna , widząc że pomału dostaje baty , zaczyna przez prawie połowę rozgrywki latać z Shootgunami właśnie ??? Więc gdzie jest ten , który zapłacił za ten serwer i wcale nie przywiązuje uwagi do tego co się dzieje na jego podwórku? Jedyne co przychodzi mi na myśl to to , że widocznie jego kolesie zaczęli dostawać baty więc postanowili łatwo skóry nie sprzedać ...
Pozdrawiam
Ix_TERMINATOR_xI
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2012-07-03 23:43
6HansKloss6 powiedział:
... Nic nie mam do zakazów - jeśli ktoś opłaca serwer niech robi sobie co chce , ale ...
,, METRO ,,
Jak to jest , że w opisie serwera napisane jest , że ZERO Shootgunów - a drużyna przeciwna , widząc że pomału dostaje baty , zaczyna przez prawie połowę rozgrywki latać z Shootgunami właśnie ??? Więc gdzie jest ten , który zapłacił za ten serwer i wcale nie przywiązuje uwagi do tego co się dzieje na jego podwórku? Jedyne co przychodzi mi na myśl to to , że widocznie jego kolesie zaczęli dostawać baty więc postanowili łatwo skóry nie sprzedać ...
Pozdrawiam

Wiele jest serwerów na których "wisi" pełno zakazów,a wchodząc w wir wojny mamy wrażenie że są one tak jakby specjalnie łamane (zakazany owoc najlepiej smakuje)...Dlaczego tak się dzieje ? Bo na przykład serwer jest założony przez jedną osobę, a nie cały klan gdzie o każdej porze ktoś jest (z adminów).@HansKlosz - wykup serwer i pilnuj porządku na tym swoim podwórku... Zobaczymy czy będziesz siedzieć 24 godziny na dobę i trzymać pieczę nad graczami :)
Joker_86PL
Zwerbowany: 2012-03-10
2012-07-04 02:50
Pytanie do wyjadaczy. Po ch.uj wam są te zakazy ? Aż tak słabi jesteście, że zabraniacie komuś używać jakieś broni, czy podłożenia c4 pod flagę ? Po to jest tryb podboju, tam również broni się flagę. Podłożenie c4 pod flagę jest w jakimś stopniu próbą obrony flagi, jeżeli się mylę to poprawcie mnie. Jak się kur.. boisz podejść pod flagę, to graj mechanikiem i wyślij robota saperskiego :)
Trzy najlepsze zakazy :
1. Zakaz używania broni Shotgun
2. Zakaz podkładania c4 w okolicy flagi w trybie podboju i dominacji
3. Zakaz atakowania bazy w trybie podboju

Wskazówki :
1. Graj też shotgunem jak tak się go boisz i niszcz innych tak jak oni ciebie.
2. Rzuć granatem przed podejściem pod flagę i problem z głowy
3. Od czego jest broń stacjonarna ? Jak będziesz miał skilla to strącasz 95% helikopterów i 75% myśliwców
4. Nie bądź pizdą, stań się prawdziwym graczem i zrób serwer : no rules , gdzie każdy gracz może grać na 100% swoich możliwość
Robiąc zakazy to tak jak byś walczył z ludźmi bez kończyn i potem zacieszał jaki to zajebisty jesteś że wygrałeś :)
Tak więc widzisz jaki poziom umiejętności prezentujesz
Sawuus_0
PL Zwerbowany: 2012-04-08
2012-07-04 14:28
Ja wczoraj grałem na metrze i w przeciwnej drużynie było 3 adminów. Dostawali baty. Przy punkcie B było 2 glitcherów. Napisałem do admina aby ich wyrzucił a on mi napisał, że nie bo zabiją dużo graczy. Ja dostałem kicka bo strzelilem w ten sufit gdzie siedzieli z RPG :/
styX_Perils
2012-07-04 16:06
Joker ja po to daje zasady bo nie chce widziec dzieci CoDa na swoim serwerze aka agresywny recon. Nienawidze takiego czegos i mam prawo tego nie tolerowac. To ze ktos mowi " gram snajperem " biegajac z holo jest dla mnie zabawne. To moje zdanie i mam do niego pelne prawo.Tak samo jak mam prawo do ustawienia zasad na serwerze.
thenarkol
AQ Zwerbowany: 2011-10-30
2012-07-04 16:57
That's right!
baniak77
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2012-07-04 17:46 , edytowano 2012-07-04 18:21 autor: baniak77
Joker_86PL powiedział:
Pytanie do wyjadaczy. Po ch.uj wam są te zakazy ? Aż tak słabi jesteście, że zabraniacie komuś używać jakieś broni, czy podłożenia c4 pod flagę ? Po to jest tryb podboju, tam również broni się flagę. Podłożenie c4 pod flagę jest w jakimś stopniu próbą obrony flagi, jeżeli się mylę to poprawcie mnie. Jak się kur.. boisz podejść pod flagę, to graj mechanikiem i wyślij robota saperskiego :)
Trzy najlepsze zakazy :
1. Zakaz używania broni Shotgun
2. Zakaz podkładania c4 w okolicy flagi w trybie podboju i dominacji
3. Zakaz atakowania bazy w trybie podboju

Wskazówki :
1. Graj też shotgunem jak tak się go boisz i niszcz innych tak jak oni ciebie.
2. Rzuć granatem przed podejściem pod flagę i problem z głowy
3. Od czego jest broń stacjonarna ? Jak będziesz miał skilla to strącasz 95% helikopterów i 75% myśliwców
4. Nie bądź pizdą, stań się prawdziwym graczem i zrób serwer : no rules , gdzie każdy gracz może grać na 100% swoich możliwość
Robiąc zakazy to tak jak byś walczył z ludźmi bez kończyn i potem zacieszał jaki to zajebisty jesteś że wygrałeś :)
Tak więc widzisz jaki poziom umiejętności prezentujesz

Dobrze mówisz.Ale adminom( niektórym) nie chce się myśleć to idą na łatwiznę.Niedługo będzie można tylko robotów saperskich używać ale tylko do momentu jak któryś łoś nie stwierdzi że jego wolniej popyla:)I po co te gatki o realizmie,skoro i tak większość prawdziwego kałacha w łapach nie trzymała.Co najwyżej replikę ASG.
Fuentes1984
2012-07-04 18:08 , edytowano 2012-07-04 18:09 autor: Fuentes1984
...
kubutekFKP
PL Zwerbowany: 2011-12-21
2012-07-04 18:29
Misie pluszyste.... Jak tak bardzo chcecie grac bez zadnych zasad, zeby wam sie gra nie kurzyla, to wykupcie sobie serwery i tluczcie na nich.... A od tych z zasadami z daleka.. Proste jak dla mnie.. A jak wam zal wydac kilka zlotych to sory bardzo... trzeba respektowac zasady jakie narzucil admin, a nie jeczec jak 5cio latki..

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.