Wątek jest zamknięty.

Serwery...

Equilibrium_82
PL Zwerbowany: 2011-12-23
2012-07-09 10:52
na serwerze PLHC dobrze się gra, VMPL też można spokojnie pograć, najlepiej wchodzić na serwer jakiegoś plutonu, mam kilka w ulubionych gdzie można spokojnie pograć bez kicka i bana.
facebook.com/BfKnifeClubPs3/
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-09 10:58 , edytowano 2012-07-09 10:59 autor: Fuentes1984
Doncyq powiedział:
Ale przecież w grze, też występuje możliwość tworzenia własnych zasad, to jest jej część :) ( patrz opcje serwera, jest przyzwolenie od DICE/EA wprowadzili to do gry, tak samo jak inne rzeczy) Co nie umiesz sobie z tym poradzić, bo ktoś wpadł na pomysł, żeby utrudnić grę w jakiś sposób, po przez wprowadzenie zakazu jakiegoś? Potem "płaczesz" na forum i wyzywasz ludzi ? Żałosne...I tu się mylisz - nigdzie w opcjach serwera nie ma możliwości wprowadzania zakazów używania poszczególnych broni lub zakazu pewnej formy grania - jest to zwykły wymysł admina, żeby mu sie lepiej grało, bo inaczej dostaje baty - wpisuja to sobie w opis i tyle - nie ma takich opcji.

Zakaz pewnych broni to utrudnianie gry ?;> raczej ułatwienia dla admina - nic poza tym ;) Dostał pare razy z shota to go zabronił, rozwalili mu czołg z c4 jak mu się fajnie strzelało to zabronił c4 , dostał od snipera jak podkładał nadajnik to zabronił kampienia itd. itd. Żałosne to jest właśnie takie podejście jak Twoje, które sprowadza to wszystko do niby utrudnień - bzdura.

Na zagranicznych serwerach rzadko się widzi takie idiotyzmy - to wymysł naszych małoletnich adminów nie potrafiących przegrywać w uczciwej walce.
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-09 12:46
Fuentes1984 powiedział:
Doncyq powiedział:
Ale przecież w grze, też występuje możliwość tworzenia własnych zasad, to jest jej część :) ( patrz opcje serwera, jest przyzwolenie od DICE/EA wprowadzili to do gry, tak samo jak inne rzeczy) Co nie umiesz sobie z tym poradzić, bo ktoś wpadł na pomysł, żeby utrudnić grę w jakiś sposób, po przez wprowadzenie zakazu jakiegoś? Potem "płaczesz" na forum i wyzywasz ludzi ? Żałosne...
I tu się mylisz - nigdzie w opcjach serwera nie ma możliwości wprowadzania zakazów używania poszczególnych broni lub zakazu pewnej formy grania - jest to zwykły wymysł admina, żeby mu sie lepiej grało, bo inaczej dostaje baty - wpisuja to sobie w opis i tyle - nie ma takich opcji.

Zakaz pewnych broni to utrudnianie gry ?;> raczej ułatwienia dla admina - nic poza tym ;) Dostał pare razy z shota to go zabronił, rozwalili mu czołg z c4 jak mu się fajnie strzelało to zabronił c4 , dostał od snipera jak podkładał nadajnik to zabronił kampienia itd. itd. Żałosne to jest właśnie takie podejście jak Twoje, które sprowadza to wszystko do niby utrudnień - bzdura.

Na zagranicznych serwerach rzadko się widzi takie idiotyzmy - to wymysł naszych małoletnich adminów nie potrafiących przegrywać w uczciwej walce.hahaha stary masz swój serwer? W opcjach serwera jest taka opcja, jak własne zasady (Tak/Nie)... Jeśli o czymś nie wiesz, to się nie wypowiadaj albo sprawdź, żeby się upewnić, tu masz link http://blogs.battlefield.com/2012/05/bf3-june-update-announce/ [blogs.battlefield.com]

Adding symbol for custom server rules (console)

The "§" makes it easier to spot servers running custom rules.

We know a lot of you want to know whether a server you’re about to join is running extreme custom rules (such as setting the ticket count to max, leading to marathon games). By adding a “§” symbol in the console server browser, we make it quicker and easier for you to make an informed decision on where to join and where not to.

The “§” (see image above) signifies a server running custom rules. Note that this can still be either a Ranked or Unranked server, as some rule changes will turn a server Unranked, while some (such as ticket counts) do not affect the server’s Ranked status.

We are not enforcing this symbol. Instead, the “§” is a manual optional flag you can set if you are a server admin and want players to know you are running custom rules. We hope this will make it easier for server admins to get the right players flocking to their servers, while players will more easily find the type of gaming experience they prefer. Let us know what you think.


a tutaj link, który ukazuję poszerzenie możliwości wprowadzania zasad http://www.battlefield3polska.pl/index.php?page=readarticle&id=689 [battlefield3polska.pl]


A co nie poradzisz sobie bez C4 z czołgiem albo bez granatnika żeby zabić kilku ludzi, za słaby będziesz bez tego ? To znajdź inne rozwiązanie na czołg, ograniczenia zmuszają ludzi do myślenia i stosowania całkiem innej taktyki, bo jest trudniej bez C4... Fajnie jest jak wszystko łatwo przychodzi, niee np. C4 na flagach ale jak zabiorą, to już nie umie ktoś grać.. <lol> to jest śmieszne... Widzisz, zakazy prowadzą, to utrudnienia rozgrywki i dają większa satysfakcje jak się natrudzisz i parę dobrych killi wpadnie :D Słabość admina, przecież one też, tego nie używa. Prędzej gracza, który będzie narzekał, bo sobie nie radzi bez jakiegoś wyposażenia... Przecież obie strony mają takie same szanse i to też jest uczciwa walka...
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-09 15:01
Nadal uważam, że gadasz głupoty i nadal nie ma możliwości wprowadzania ograniczeń - a obecna propozycja DICE (tą którą mają wprowadzić) ogranicza sie jedynie do blokowania dodatków do wyposażenia, a nie broni podstawowej - nie da się np. zablokowac możliwości używania shotguna.

Usrałeś się co do tego C4,a ja Ci mówie, że chodzi o coś więcej - to nie tylko C4, ale też shotguny, granatniki, claymory, różnego rodzaju zachowania w grze itd. itd.

Ja osobiście nie używam C4 praktycznie w ogóle, ale skoro już ciagle o tym piszesz jako o ułatwieniu to powiem Ci co o tym osobiście myślę... Mówisz ,że rozwalenie czołgu z C4 to pójście na łatwizne... a ja powiem, że wsiadanie do czołgu i uderzanie w piechote też nim jest ;) To osoba w czołgu ma przewage, a nie ktoś z C4. Ja wiem ,że masz frajde z jeżdżenia czołgiem i rozwalania wszystkiego co sie rusza, ale po to stworzone zostalo C4, żeby własnie Ci to uniemozliwić i kiedy zakazujesz tego na swoim serwerze to znaczy, że jesteś lama i nie potrafisz przegrywać w uczciwej grze. Ograniczenia wg, Ciebie zmuszają do myślenia, a ja uważam, że właśnie z niego zwalniają - patrzysz na wszystko od strony osoby, która sobie nie radzi z pewnymi rodzajami broni i tyle.

Prawie na każdej mapie typu "urban" admini zakazują shotgunów - niby czemu? Bo sobie nie radzą? to niech zaczna grac shotgunami ,bo ta broń powstała właśnie pod takie mapy. Shotgun wcale nie daje przewagi - wręcz wymaga umiejętności, bo trzeba podejśc do przeciwnika bardzo blisko, żeby strzały dawały jakiś efekt... Ostatnio sporo gram shotgumen, ale mimo wszystko przez skopany hitdetector wcale nie ma się przewagi na krótki dystans - ginie się po 1 strzale z jakiś premium broni. Gdyby nie mapy typu metro, sekwana, bazar to taki shotgun w ogóle nie miałby prawa bytu w tej grze, bo na reszcie plansz jest zbedny. Nauczcie się własnie taktycznego myślenia ,a nie ułatwiania sobie rozgrywki poprzez durne zakazy.
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-09 16:24 , edytowano 2012-07-09 16:28 autor: Doncyq
Stary ja shotgunem dzisiaj grałem z sabotem na średnim dystansie i dalekim, to jak kolejna snajperka tylko bardzo zabójcza i szybkostrzelna, więc nie gadaj mi, że shotgun tylko na bliskie, grałem każdym i wiem, że wystarczy dać odpowiednie ammo i grasz na dużych mapach z powodzeniem, widać , że mało grałeś strzelbą a sięwypowiadasz i gadasz głupoty, aż głowa boli... Tam masz możliwość blokowania m320, claymorów możdzierzy itd... Stary ja sobie radzę bardzo dobrze, jak czegoś nie mogę użyć, znajduję inny sposób... najlepszy jest Twój post który napisałeś w innym temacie, że


Fuentes1984
nic - trzeba po prostu wynajmować serwer - wtedy masz opcje tworzenia takich "meczy" i ustalaniu zasad

To jak, jest na prawdę, tu piszesz, że nie można a tam, że można ustalać zasady... Strasznie jesteś nie zdecydowany...

Stary, każdy ma równe szanse, to uczciwa gra, dopóki każdy przestrzega zasad, że TY nie potrafisz z rpg czy javelina czołgu rozwalić to już nie moja wina.... I musisz koniecznie mieć te c4 to mówi, że jesteś słaby bo sobie nie radzisz już bez tego.... Własnego serwa nie masz i tam jak wół napisane własne zasady i przykład podane np. tylko noże, więc mowie Ci nie gadaj głupot, bo mało wiesz na ten temat wynajmij sobie serwer i sprawdź a dopiero potem się wypowiadaj, na temat tworzenia zasad...
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-09 17:12 , edytowano 2012-07-09 17:32 autor: Fuentes1984
Nie każdy ogranicza się do grania shotgunem z sabotem - taka kompilacja i tak nie sprawdziła by się na mapach o których wspomniałem, bo tam więcej jest walki bardzo bezpośredniej więc byłby dużym minusem w bezpośrednim starciu . A na dużych mapach są lepsze bronie.

Co do mojego komentarza to nie wycinaj czegoś z dyskusji, bo mydlisz sens tej wypowiedzi. Odniosłem się do linku, ktory sam dałeś i jak mniemam komentarz jest trafny - czy skłamałem ? czy wyraziłem tam swoje zdanie na ten temat? Nie - po prostu odpowiedziałem na czyjeś pytanie . I tak jak wspomniałem - nie można zablokowac broni podstawowych - co podtrzymuje,

Co do Twoich zarzutów, że nie mam serwera to nie wiem... nie trzeba być Einsteinem ,żeby widzieć, ze takich blokad o jakich mówisz nie ma. Prosty przykład - mimo ,że admin bazgroli coś w opisach, ze nie mozna czegos używać na danym serwerze to ja mimo wszystko jezeli tylko zehcce to mogę sobie tego uzyć - nie ma żadnej blokady. Takze glupoty to gadasz Ty i to straszne.

Co do kolejnego zarzutu, że niby są równe szanse jak coś jest zabronione - guzik prawda. Skoro gracz dobrze się czuje latając z shotgunem ,a jest mu zabroniony to juz nie jest wyrównywanie szans tylko granie pod siebie. Tak samo byloby gdybyś zakazał latania viperem, a przeciez niektórzy są w tym mistrzami - i co teraz taki gracz na tej planszy zrobi skoro lepiej czuł się w powietrzu? Gra dała to powinno się z tego korzystać. Ci co tworzą zasady robia je pod siebie - sami kategoruzuja co jest w tej grze wartościowe, a co nie . To nie chodzi o to czy ja potrafię zniszczyć czołg javelinem, rpg czy C4 - jak wspomniałem i tak nie korzystam z C4 - chodzi o wspomniana przez Ciebie równe szanse - jak widac są równi i równiejsi - przynajmniej tak dzielą admini na serwerach.

Ograniczenia tworzą frustraci.

Podaj choć jeden argument , ze jest inaczej , bo te, które podajesz do tej pory zbiło by każde rozsadniej myślące dziecko, które chwile pogra. Jesteś argumentoodporny Doncuq.

I jeszcze na koniec Cię zacytuję :" A co nie poradzisz sobie bez C4 z czołgiem albo bez granatnika żeby zabić kilku ludzi, za słaby będziesz bez tego ?" Pisze to osoba, której dominującą bronią jest m320 i C4... bez komentarza - podejrzewam, że po prostu nie chce Ci się myśleć nad innymi taktykami ;)
NiqqAz_ToMoL
PL Zwerbowany: 2011-12-25
2012-07-09 17:50
Większość admów jest jebnięta (nie wszyscy :P)
This is only game Bro!!! :D
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-09 19:26 , edytowano 2012-07-09 19:27 autor: Doncyq
Fuentes1984 powiedział:
I jeszcze na koniec Cię zacytuję :&quot; A co nie poradzisz sobie bez C4 z czołgiem albo bez granatnika żeby zabić kilku ludzi, za słaby będziesz bez tego ?&quot; Pisze to osoba, której dominującą bronią jest m320 i C4... bez komentarza - podejrzewam, że po prostu nie chce Ci się myśleć nad innymi taktykami ;)Hahah u mnie jest dominujące F2000 i nóż :D a m320 na trzecim, bo mój brat nim gra często, zresztą jak już patrzyłeś na mój profil, to wiesz, że się nie ograniczam i gram każdą bronią i zobacz, że jest tylko kilka to nie mają wszystkiego odblokowanego, więc jak widać, że próbuję wszystkiego. Potem masz broń krótka 93R następnie granaty a C4 gdzieś jest na 8 miejscu.... Więc trochę głupoty gadasz.... Skoro nie umiesz grać shotgunem to nie moja wina, ja sobie radzę nim bardzo dobrze na różne odległości, widać za mało grałeś i nie wiesz dlaczego shotgun jest tak nie pożądany. Zresztą za mało nimi grałeś, żeby w ogóle się wypowiadać na temat shotgunów. Otóż daje bardzo duża przewagę, dla ogarniętego gracza z odpowiednimi perkami jest bronią wręcz idealną i większość nie ma z nim szanas na bliskie i średnie spotkania. Druga sprawa większość broni jest dobra na bliskie i średnie starcia a i tak shotgun jest dużo lepszy, bo zadaję większe obrażenia i jest dużo celniejszy i często szybszy... Więc co się spinasz :D ? Stary nawet nie chciało Ci się pewnie przeczytać, tego co jest po angielsku napisane, a tam masz możliwość wprowadzania swoich zasad i wpisania ich na serwerze i potem wyrzucenia ludzi za ich łamanie, więc nie wiem czego TY dalej nie rozumiesz ? Jest to częścią gry można tak robić, bo gra daje takie możliwości, proste. dalsza konwersacja nie ma sensu... Nawet zrobili oznaczenia, że na serwerze obowiązują własne zasady "&" coś takiego bodajże... Poczytaj sobie dobrze tamten artykuł, to może zrozumiesz o czym mowa...
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-09 20:00 , edytowano 2012-07-09 20:07 autor: Fuentes1984
Doncyq powiedział:
Fuentes1984 powiedział:
I jeszcze na koniec Cię zacytuję :&amp;quot; A co nie poradzisz sobie bez C4 z czołgiem albo bez granatnika żeby zabić kilku ludzi, za słaby będziesz bez tego ?&amp;quot; Pisze to osoba, której dominującą bronią jest m320 i C4... bez komentarza - podejrzewam, że po prostu nie chce Ci się myśleć nad innymi taktykami ;)
Hahah u mnie jest dominujące F2000 i nóż :D a m320 na trzecim, bo mój brat nim gra często, zresztą jak już patrzyłeś na mój profil, to wiesz, że się nie ograniczam i gram każdą bronią i zobacz, że jest tylko kilka to nie mają wszystkiego odblokowanego, więc jak widać, że próbuję wszystkiego. Potem masz broń krótka 93R następnie granaty a C4 gdzieś jest na 8 miejscu.... Więc trochę głupoty gadasz.... Skoro nie umiesz grać shotgunem to nie moja wina, ja sobie radzę nim bardzo dobrze na różne odległości, widać za mało grałeś i nie wiesz dlaczego shotgun jest tak nie pożądany. Zresztą za mało nimi grałeś, żeby w ogóle się wypowiadać na temat shotgunów. Otóż daje bardzo duża przewagę, dla ogarniętego gracza z odpowiednimi perkami jest bronią wręcz idealną i większość nie ma z nim szanas na bliskie i średnie spotkania. Druga sprawa większość broni jest dobra na bliskie i średnie starcia a i tak shotgun jest dużo lepszy, bo zadaję większe obrażenia i jest dużo celniejszy i często szybszy... Więc co się spinasz :D ? Stary nawet nie chciało Ci się pewnie przeczytać, tego co jest po angielsku napisane, a tam masz możliwość wprowadzania swoich zasad i wpisania ich na serwerze i potem wyrzucenia ludzi za ich łamanie, więc nie wiem czego TY dalej nie rozumiesz ? Jest to częścią gry można tak robić, bo gra daje takie możliwości, proste. dalsza konwersacja nie ma sensu... Nawet zrobili oznaczenia, że na serwerze obowiązują własne zasady &quot;&amp;&quot; coś takiego bodajże... Poczytaj sobie dobrze tamten artykuł, to może zrozumiesz o czym mowa...


Doncyq... poczytaj o czym dyskutowaliśmy, a potem sprawdź na co to zeszło teraz. Ja Ci powtarzam, że obecnie zakazy można sobie jedynie wpisac w opisie serwera- teraz z tego co podałes w linku wejdzie do użytku funkcja odhaczenia pewnych dodatków do wyposażenia i będzie to REALNE ograniczenie - nadal admini nie będą mieli mozliwości zablokowania użytkowania np. shotguna o którym tyle dyskutujemy i jak na razie temat sie na tym zamyka.

Co do dominujących broni to te co wspomniałem to rzeczywiście bronie na pozycjach jakie napisałeś, ale mimo wszystko sa w czubie - Twoja najlepsza broń F2000 ma 1536 zabić - m320 ma 1448 więc różnica minimalna - mogłem śmiało uzyć slowa "dominująca" - C4 to ponad 800 fragów (i to jest 6 Twoja najskuteczniejsza broń ) - więc w porównianiu do reszty broni to dośc duża ilosc mimo wszystko. I pisanie, że wybierasz różnego rodzaju bronie i że grasz wszystkim to też mydlenie oczu, bo widać, ze restartowałeś statystyki - masz rozegrane ponad 600h - więc te bronie , którymi teraz zabijasz sa tymi, które preferujesz, ktorymi grasz od niespełna 65h. Ale mniejsza z tym - ja jak juz pewnie zauwazyłeś nie czepiam sie kto czym gra.


Piszesz o tym, że shotgun z odpowiednimi dodatkami w rękach dobrego gracza to zabójcza broń... A ja powiem ,że tak samo zabójcza może być snajperka w rękach świetnego snajpera - wtedy będziesz ginął nawet nie wiedząc kiedy, to samo Viper w rękach dobrego pilota sieje spustoszenie, identycznie jest z innymi broniami - co z tego , ze latam z Sajgą, jak zabija mnie jednym strzałem gośc z jakiegoś AUG lub innej broni? KAżda broń w rękach dobrego gracza jest "niewygodna" - na co te wszystkie super obrażenia z shotgunów skoro gracze powalają jednym strzałem z byle czego... Ja nawet nie czuje ,ze dostaje - gine od razu i to często z daleka. Także wszystko zależy od gracza, a nie od broni.
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-09 21:01
Kille z broni zostają i zobacz sobie od jak dawna gram różnymi broniami, i jak często zmieniam bronie. Ostatnią jaką grałem było An-74 i KH2002 oraz Aug bo brat teraz nim gra. Ostatnio to zakończyłem technika zobacz ile czasu dla każdej broni czasu poświęcałem, będzie to na pewno więcej niż 65 h, ilość gwiazdek na klasach także o czymś świadczy... Nabije 350 killi i następna a nie jest to łatwe.... Tu się mylisz, dużo zależy od broni jaką gramy... Wszystkimi prawie grałem i wiem mniej więcej jak każdą się gra... Przykład weź AEKa a później graj SCAR-H zobaczysz drastyczną różnice, a jeszcze na normalu za graj to już w ogóle. Albo weź AK-74M strasznie się nim gra, SKS zagraj a potem np. G53 zobaczysz o czym mówię.. W tej grze niestety to bronie dają główną przewagę.... Kiedyś Ak było dobre ale po patchach to już w ogóle porąbali wszystko... Przodujące bronie to AEK, Aug, SKS, 1014 , M4A1, M-tar , itd jest ich po dwie gdzieś dla klasy... One na prawdę dają sporą przewagę, jak zaczniesz grać "tak jak ja" zrozumiesz o czym mówię... Czyli każda bronią do pełnego odblokowania... Pozdro

Temat moim zdaniem do zamknięcia bo powiedziane zostało w nim już wszystko.....
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-09 21:46
Ok, ja już nie będę sie kłócił - obaj mamy swoje racje - i w Twoich jest sens i w moich. Jasne, że broń broni nie jest równa, ale każda ma swoje plusy i minusy. Ja obecnie gram na przemian Sajga i As-Valem . Tez staram się testować bronie, ale gram stosunkowo mało - dopiero rozegrane około 160h. Mimo wszystko pewne oceny jestem w stanie już wystawić jak i miec zdanie na pewne tematy - zakazom zawsze będę się przeciwstawiał, bo jak dla mnie to psuje gre, a nie ją ulepsza.

Pozdrawiam
kubutekFKP
PL Zwerbowany: 2011-12-21
2012-07-10 09:37
Należy pamiętać jeszcze o jednej rzeczy, stosowanej wg mnie niestety nagminnie... C4 jako granat.. Rzucane wszedzie, zwlaszcza na Sekwanie przy fladze C, z budynku... szczerze mowiac, mnie to wku..wia i takch banuję, koniec kropka.. pytanie czy aby po to to C4 jest..
azupl
Zwerbowany: 2011-10-27
2012-07-10 10:58
Wiecie co śmiać mi się chce jak ktoś pisze jak mam grać snajperem lub inną klasą.

Jeżeli moim kitem jest snajper z MAV i P90 to dla czego mam latać ze snajperką skoro tak się czuję najlepiej ?

Te wasze zasady to nic innego jak ustawianie gry pod siebie by wam d.. nie zmiękły jak was leją bo ktoś jest lepszy niż inny...

Rozumiem zasady na klanówkach gdzie ludzie chcą się sprawdzić ale normalne serwery z zakazem używania claymorów bo admin jest ślepy szkoda słów...
kubutekFKP
PL Zwerbowany: 2011-12-21
2012-07-10 13:48
azupl powiedział:
Wiecie co śmiać mi się chce jak ktoś pisze jak mam grać snajperem lub inną klasą.

Jeżeli moim kitem jest snajper z MAV i P90 to dla czego mam latać ze snajperką skoro tak się czuję najlepiej ?

Te wasze zasady to nic innego jak ustawianie gry pod siebie by wam d.. nie zmiękły jak was leją bo ktoś jest lepszy niż inny...

Rozumiem zasady na klanówkach gdzie ludzie chcą się sprawdzić ale normalne serwery z zakazem używania claymorów bo admin jest ślepy szkoda słów...

masz absolutną rację, ustawianie gry pod siebie i ustalanie takich zasad jakie nam pasuja.. nie podoba się? wypierdalać....
uszatek73
PL Zwerbowany: 2012-01-12
2012-07-10 14:05
Zgadzam się z kolegą wyżej najlepiej niech dadzą na wyposażenie włócznie i łuki wtedy jak ludzie pierwotni bedziemy ganiać a admin niech ma RPG i bedą szanse wyrównane...... szkoda się wkur..... jak ktoś ma zrytą psychę pod beretem to nic nie poradzisz kubutekFKP Do zoba na normalnych serwach......
pyotrek76
PL Zwerbowany: 2011-12-19
2012-07-10 14:55
Zawsze znajdzie się piczka, której coś nie pasuje. Ja uważam, że wynajmując serwer mogę sobie na nim ustalić dowolne zakazy. W dupie mam czy DICE na to się godzi czy nie. Osobiście nie mam nic przeciwko RPG vs. piechota czy C4 zamiast granata - jeżeli to jest jedyna umiejętność jaką posiadasz jako gracz - so be it.
Mam tylko awersję do tych wszystkich leszczy, którzy biegają ze zbugowaną bronią oraz wykorzystują glitche, bo im umiejętności nie staje, a grę traktują jak alternatywną rzeczywistość a nie... grę.
Serwerów moi drodzy jest w pytę. Bez problemu znajdzie się taki, na którym nikt wam nie będzie niczego zabraniał.
I skończcie już bić pianę bo temat już jest nudny.
molibden00
Zwerbowany: 2012-03-14
2012-07-10 15:10
Zwolenniku tworzenia ograniczeń co do używania określonych broni - poczytaj zasady EA [help.ea.com], które obowiązują również administratorów serwerów rankingowych i potem dyskutuj o tym, co możesz robić na "swoim" serwerze.
Encio_ps3
DE Zwerbowany: 2012-05-11
2012-07-10 16:13
Dice nic z tym nie zrobi, że jakiś dzieciak dostanie bana za coś.
Oni wolą mieć osobę, która im przeleje pieniądze na serwer, niż taką osobę karać.
Nie pasują ograniczenia, to nikt nie broni wam grać na serwerach Dice, gdzie można wszystko używać.
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-10 17:30
https://help.ea.com/article/bf3-rules-of-conduct [help.ea.com] - skorzystałem, że ktoś dał tutaj link do regulaminu EA ,a konkretnie do regulaminu prywatnych RANKINGOWYCH serwerów i obowiązków administratorów tych serwerów.

Jednym zdaniem - Jeżeli chcesz mieć serwer rankingowy to musisz przestrzegać zasad jakie ustala EA. Wszystkie inne bzdety (czyt. zakazy) można sobie robić na serwerach nierankingowych ;)
kubutekFKP
PL Zwerbowany: 2011-12-21
2012-07-10 18:10
i wiadomo to nie od dzisiaj.. i co z tego? każdy mówi co innego.. pogadaj z tymi z DICE/EA, albo wymien korespondencje a napisza/powiedza ci co innego.. ze male zakazy mozesz wprowadzac.. bylo to walkowane juz nie raz...
przepisy swoja droga a drobne odstepstwa od nich swoja..
i wszystko sprowadza sie do jednego.. jesli wejdziesz na serwerach z jakimis zasadami i nie bedziesz ich przestrzegal to licz sie z banem.. jesli ci to nie pasuje szukaj takich serwerow gdzie zakazy nie sa ustanowione...
 
Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.