Wątek jest zamknięty.

Serwery...

Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-10 18:26
to z tego, że to ucina dyskusje jak powinny wyglądać prywatne rankingowe serwery. Admini ustalający zasady po prostu sami je łamią. Wiecej w tym temacie dodawać już nie trzeba
pyotrek76
PL Zwerbowany: 2011-12-19
2012-07-10 18:38
No - to skoro mamy jasność to jazda na serwery DICE.
Fuentes1984
PL Zwerbowany: 2012-01-27
2012-07-10 18:40
raczej wyjazd z zakazami na serwery nierankingowe ;]
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-10 21:05
Kolego możesz w pewien sposób ograniczać rozgrywkę, przykład moździerzy, możesz zabronić jej używania w pewnych miejscach bądź ograniczyć jej ilość to jest przykład z tego regulaminu... Zresztą było już na Twiterze pisane, że prywatnie hostowane serwery, nie podlegają EA TOS. Ja sam nawet pisałem do ludzi z takim zapytaniem i dostałem taka odpowiedź... Zobacz, że gracze dostają za boosting a nie za zasady na serwerze.... Serwery nie cierpią na tym, tylko gracze... Tutaj masz info: https://help.ea.com/article/bf3-private-servers-info. [help.ea.com] Druga sprawa to wcześniej podawałem linki po angielsku, gdzie jest napisane,(podaje przykład stamtąd) możesz ustalić swoje zasady. Wybierasz opcje własne zasady TAK/NIE .... np. tylko noże i serwer dalej zostaje rankingowy... Jak nie wierzycie to zrobię wam zdjęcie i pokażę... :p Dice samo wyszło z inicjatywą, że ograniczyć żalenie graczy, że są wywalani czy banowani, po przez możliwość oznaczenia serwerów z własnymi zasadami i decyzja należy do Ciebie, czy to Ci odpowiada, jeśli nie, nie graj proste. Jest masa innych serwerów...

Pozdro
II-LEEVY-II
US Zwerbowany: 2012-03-19
2012-07-10 21:40
Jak kurwa połowa ludzi łamie zakazy bo na nie których serwerach z CQ jest napisane NO C4 NO SHOTGUNS to i tak ludzie tego uzywaja ...
molibden00
Zwerbowany: 2012-03-14
2012-07-11 09:25 , edytowano 2012-07-11 09:40 autor: molibden00
Ta dyskusja staje się jałowa, bo każda ze stron różnie interpretuje termin "rules". Ja odczytuje rules=settings i o ile mi wiadomo, tylko mecze będą miały możliwość wprowadzenia ograniczeń (niedostępność niektórych unlocków dla określonych klas).
Pierwszy link przytoczony przez Ciebie, Doncyq, ma jasno napisane "server settings", co dla mnie oznacza np. HUD, kill cam, ilość ticketów, a nie ograniczenia, np. zakaz na stingery/igły/soflam itp. Poza tym nie ma tam słowa, że dotyczy to serwerów rankingowych.
Inicjatywa DICE, o której wspominasz jest opisana tutaj [blogs.battlefield.com].

We know a lot of you want to know whether a server you’re about to join is running extreme custom rules (such as setting the ticket count to max, leading to marathon games). By adding a “§” symbol in the console server browser, we make it quicker and easier for you to make an informed decision on where to join and where not to.

The “§” (see image above) signifies a server running custom rules. Note that this can still be either a Ranked or Unranked server, as some rule changes will turn a server Unranked, while some (such as ticket counts) do not affect the server’s Ranked status.

We are not enforcing this symbol. Instead, the “§” is a manual optional flag you can set if you are a server admin and want players to know you are running custom rules. We hope this will make it easier for server admins to get the right players flocking to their servers, while players will more easily find the type of gaming experience they prefer. Let us know what you think.

Dopóki DICE jasno nie doprecyzuje tych "some rules changes", które zmieniają status serwera na nierankingowy, możemy się przekonywać w nieskończoność do swoich racji (chociaż ja jestem pewny swojej).
ssx29pl
Zwerbowany: 2012-04-22
2012-07-11 17:40
Ja zapraszam na moj server nazwa : MaTriX Server only CQ 200% ticket
Doncyq
PL Zwerbowany: 2011-11-16
2012-07-12 06:08 , edytowano 2012-07-12 06:09 autor: Doncyq
MOLIBDEN00 powiedział:
Ta dyskusja staje się jałowa, bo każda ze stron różnie interpretuje termin "rules". Ja odczytuje rules=settings i o ile mi wiadomo, tylko mecze będą miały możliwość wprowadzenia ograniczeń (niedostępność niektórych unlocków dla określonych klas).
Pierwszy link przytoczony przez Ciebie, Doncyq, ma jasno napisane "server settings", co dla mnie oznacza np. HUD, kill cam, ilość ticketów, a nie ograniczenia, np. zakaz na stingery/igły/soflam itp. Poza tym nie ma tam słowa, że dotyczy to serwerów rankingowych.
Inicjatywa DICE, o której wspominasz jest opisana tutaj [blogs.battlefield.com].

The “§” (see image above) signifies a server running custom rules. Note that this can still be either a Ranked or Unranked server, as some rule changes will turn a server Unranked, while some (such as ticket counts) do not affect the server’s Ranked status.

Dopóki DICE jasno nie doprecyzuje tych "some rules changes", które zmieniają status serwera na nierankingowy, możemy się przekonywać w nieskończoność do swoich racji (chociaż ja jestem pewny swojej).

Chodzi o te zdanie The “§” (see image above) signifies a server running custom rules. Note that this can still be either a Ranked or Unranked server, as some rule changes will turn a server Unranked, while some (such as ticket counts) do not affect the server’s Ranked status. Custom RULES oznacza własne zasady, wykupują serwer masz taka opcję do włączenia i pozostając na tej opcji po chwili wyświetla się przykładowa zasada "np. tylko noże"
NeeW_Folder
PL Zwerbowany: 2013-11-13
2016-03-12 11:27 , edytowano 2016-03-12 11:27 autor: NeeW_Folder
Nasz klan istnieje od 2010 roku. W skład niego wchodzą różne
dywizje. Pluton Battelfield 3 powstał w kwietniu 2015 roku a
Pluton Battelfield 4 w grudniu 2015 roku.Gramy dla zabawy i przyjemności,w wolnych chwilach od pracy i szkoły.

Adres:
http://fenklan.pl/ [fenklan.pl]

TeamSpeak 3:
speak.ovh:9999

Facebook
https://www.facebook.com/FeNTeam/ [facebook.com]

!!!! Battlefield 4 !!!!

Nowy serwer Klanu już działa. Zapraszamy do gry na naszym serwerze!
Adres serwera:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/servers/show/pc/6b016c03-f051-492a-9790-a45e485d49b0/Alcatraz-FeN-Zaprasza-MixMode-4Netplayers/ [battlelog.battlefield.com]
Zapraszamy na serwer:Alcatraz FeN zaprasza *Mix* NO JET ip: 62.21.98.153:47418
Pilot_Mateusz
SE Zwerbowany: 2016-02-22
2016-03-19 00:08
@Cypis2
U bans better players. I do not recommend
Bubu5032
PL Zwerbowany: 2013-04-22
2016-03-20 08:11
Jak rozpoznać gracza z czitami , wystarczy jeden i...
https://www.youtube.com/watch?v=Q7QMJzzcI9E [youtube.com]
bubu5032
klimek294
PL Zwerbowany: 2015-08-07
2016-03-20 17:50 , edytowano 2016-03-25 11:00 autor: klimek294
Polecam serwer ,,Fin firestorm & caspian 400%"
Admini:WillieWikinki,IceSchool,RomuReino,Pjotr_74,Tinippa777. Z pierwszymi trzema bardzo łatwo się dogadać jeśli jest się razem w drużynie.
A jeśli zabije się któregoś z nich to nie trzeba obawiać się kicka :D
Od razu mówię , że to nie mój serwer , i że nie jestem jego adminem
( kick jest tylko za to , gdy atakujesz bazę przeciwnika , albo kradniesz jego pojazdy )
Gdyby ktoś chciał pograć ze mną to zapraszać na PSN WolvHunter69

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.