Wątek jest zamknięty.

Origin - ''Program nie odpowiada''

MrKlapkart_PL
PL Zwerbowany: 2013-06-21
2013-07-31 20:37
A więc mój problem polega na tym iż po odpaleniu origin ukazuje się okno logowania. Wpisuje swoje dane (poprawne na 100%) i klikam zaloguj. I wyskakuje okno ''Origin nie odpowiada''. Origin działał mi jeszcze 3 dni temu sprawnie. Wydaje mi się że ja się przyczyniłem do zepsucia origin. Ponieważ pobrałem starszą grę do której był potrzebny origin. I jak się odpalało ową grę to wyskakiwało że mam nowsza wersje Origin i czy chcę pobrać starszą. I do tego za każdym razem gdy odpalałem kompa wyskakiwało mi okno EU i że coś się tam aktualizuje. Oczywiście naciskałem okno anuluj. Ostatnio gdy odpalałem kompa nacisnąłem przycisk Power odszedłem od komputera. Gdy wróciłem pisało że się zaktualizowało. Okej ale po chwili wyskoczyło mi na Origin czy chce pobrać najnowszą aktualizacje. Pobrałem to, i od tego czasu nie mogę pograć sobie w BF3.

Oczywiście re-instalowałem origin i nic nie pomogło. Grę która potrzebowało starsza wersje origin oczywiście usunąłem.
Próbowałem wszelkich sposobów. Nic nie pomogło :(.

Oczywiście wszędzie szukałem czy ktoś również miał ten problem, ale niestety nigdzie się z tym nie spotkałem.
bsctAnnihilator
Zwerbowany: 2013-03-09
2013-08-01 04:43
Przeczyść rejestr
MrKlapkart_PL
PL Zwerbowany: 2013-06-21
2013-08-01 09:39 , edytowano 2013-08-02 13:05 autor: MrKlapkart_PL
nic to nie dało :(

Proszę pomóżcie. Już 5 dni nie mogę tego naprawić próbowałem wszystkiego. Nic nie pomaga jakieś sposób, byle jaki :(
DEADMAKER_PL
PL Zwerbowany: 2012-08-25
2013-08-07 00:06
Witam i odświeżam prośbę o Pomoc. U mnie się dzieje to samo. Loguję się do Origina po czym wyskakuje że program nie odpowiada i na tym koniec.
Czyściłem rejestr, usuwałem ręcznie wszystko co związane z Originem instalowałem na nowo i nic.

Pomóżcie.
xSzaty
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2013-08-07 09:25
Trzy literki FAQ
1Portal.pl - dołącz |||||||||||||||||||||||| ask@amerykańscy-naukowcy.com - zadaj pytanie
Borodinox
PL Zwerbowany: 2012-08-23
2013-08-07 23:27
SzatyHonoraty powiedział:
Trzy literki FAQ

Gdyby moderator troszeczke czytal forum wiedzial by ze te trzy literki sa nic niewarte na tym forum i że nic sie tam nieznajduje odnosnie tego problemu :)
xSzaty
2013-08-09 23:10 , edytowano 2013-08-09 23:43 autor: xSzaty
Tak się składa, że FAQ jest pisany przez moderatorów, więc zawartość jest nam doskonale znana.
Problem jest tam rozwiązany, tylko trzeba umieć czytać, logicznie myśleć i mieć trochę oleju w głowie, ale tych rzeczy nawet najlepszy moderator nie jest w stanie zapewnić użytkownikowi. FAQ rozwiązuje jakieś 95% problemów omawianych na forum, pozostałe 5 %, to wyjątki opisane w pozostałych tematach, niezebrane w FAQ.

Gra ma prawie 2 lata i nie generuje nowych błędów, o ile EA/DICE, czegoś okazyjnie nie wytworzy (o czym na forum jest stosowna informacja), a z tego co mi wiadomo, od dawna nie było problemów wygenerowanych przez producenta gry, które to problemy nie zostały rozwiązane. Głównie ma to związek obecnie z Battlelogiem a nie sama grą.
1Portal.pl - dołącz |||||||||||||||||||||||| ask@amerykańscy-naukowcy.com - zadaj pytanie
Borodinox
PL Zwerbowany: 2012-08-23
2013-08-10 13:46
SzatyHonoraty powiedział:
Tak się składa, że FAQ jest pisany przez moderatorów, więc zawartość jest nam doskonale znana.
Problem jest tam rozwiązany, tylko trzeba umieć czytać, logicznie myśleć i mieć trochę oleju w głowie, ale tych rzeczy nawet najlepszy moderator nie jest w stanie zapewnić użytkownikowi. FAQ rozwiązuje jakieś 95% problemów omawianych na forum, pozostałe 5 %, to wyjątki opisane w pozostałych tematach, niezebrane w FAQ.

Gra ma prawie 2 lata i nie generuje nowych błędów, o ile EA/DICE, czegoś okazyjnie nie wytworzy (o czym na forum jest stosowna informacja), a z tego co mi wiadomo, od dawna nie było problemów wygenerowanych przez producenta gry, które to problemy nie zostały rozwiązane. Głównie ma to związek obecnie z Battlelogiem a nie sama grą.

Jeżeli reinstal systemu i calej gry to jest ten Świetnie opisany problem , to dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz
xSzaty
2013-08-10 17:37 , edytowano 2013-08-10 17:38 autor: xSzaty
Reinstal, format, to tylko dla ludzi niemających pojęcia o komputerach. Wszystko jest napisane w FAQ, a skoro piszesz o reinstalacji systemu, to tobie żaden FAQ nie pomoże. Żeby zrobić reinstal nie potrzeba pisać FAQ. Dlatego dla mnie temat zakończony jest.
Zamykam.

Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.