Battlefield 4 Co chcieli byście w nim dostać :D

XenoFirePL
PL Zwerbowany: 2011-10-27
2012-11-02 23:11
Ja chciałbym żeby były jakieś bitwy morskie okręty itp
Wazash
PL Zwerbowany: 2012-02-22
2012-11-02 23:21
Chińczyków. Nikt nie budzi takiego postrachu jak chińczyki...
x-Szaty-x
PL Zwerbowany: 2011-10-25
2012-11-02 23:43 , edytowano 2012-11-02 23:45 autor: x-Szaty-x
I to jest koniec tej wymiany bezsensownych uwag, daje ostrzeżenia, kolejne tego typu odzywki spotkają się z nagrodami. niestety ale kontynuowaliście.
Nie macie nic ciekawego do przekazania? to darujcie sobie.
OnePortal.pl - Twój portal, wejdź i dołącz. Forum o sprzęcie - http://oneportal.pl/forum/
IC_eeL
PL Zwerbowany: 2012-02-24
2012-11-03 00:31
Liczę na to, że nie spieprzą tego tak jak MOHa. Lepiej przełożyć datę premiery a wydać coś naprawdę wartego swojej ceny. Nie przewiduję kupna preordera, bo ciężko jest mieć zaufanie do EA. Oby tylko nie pojawiły się żadne "premiumy", "elity" itp. Na co jeszczę liczę... na jakieś zróżnicowane mapki (w budynkach i na świeżym powietrzu).
Vladek_Vladek
2012-11-03 07:24
fix Z- fighting
http://en.wikipedia.org/wiki/Z-fighting [en.wikipedia.org]
I_Liptonix_I
PK Zwerbowany: 2011-10-25
2012-11-03 11:51
Chciałbym proce z której będzie można strzelać obfitymi kawałkami kup*
Nic tak nie zabija jak zapach kup&
We love each other <3
CrazyAndMad
QA Zwerbowany: 2012-01-10
2012-11-03 12:33 , edytowano 2012-11-03 12:34 autor: CrazyAndMad
No ja oczywiście chciałbym pistolety laserowo-plazmowe, Sheparda w drużynie USA, Stalina w drużynie Rosyjskiej, Szpony Śmierci biegające po mapce, wielki otwarty świat jak w Falloutach, mapkę Metro à la Metro 2033, Wampiry i Wilkołaki, Płytkę DVD, Instrukcję obsługi myszki i klawiatury, Premium za 1000000 zł,
STALKERÓW, suchą wodę, Braci Mroczków, jakąś kanapkę bo jestem głodny, oraz nie pojawiającego się loga EA kiedy odpalam grę :)
Wolfisko
PL Zwerbowany: 2011-11-03
2012-11-03 13:16
Ja w BF4 chciał bym normalne forum bez tej bandy idiotow :)
ESL Battlefield 4 PL Admin // Cybersport.pl Redaktor Battlefield 4 // facebook.com/BFEsport
BCorps-eMAN
2012-11-03 13:21
UNIVERSEwolfisko said:

+1
DaftPacyf
2012-11-03 13:34
Ja chciałbym nowy silnik graficzny i taką fajną destrukcje ciała! No jak dostanie z RPG koleś to mu nogi odpadają i krew pryska na ściany, i jak komuś podcinamy gardło to by było widać cieknącą krew i dziure w szyi. No więcej krwi i jeszcze by była lepsza destrukcja, by się dało zniszczyć wszystko! Także chciałbym łodzie podwodne i by w ogóle się dało nurkować. Mapy wielkie i obszerne, także wielkie i ciasne i małe i ciasne. Mapy takie jak New York, Antarktyda, Jaskinie,Sahara,Lasy.... I by do każdej broni nawet nie PREMIUM można było dostosować kamuflaż, tak jak w MoHW. No i nowe pojazdy, oczywiśćie motory, quady mogły być w podstawce! No i jeszcze miotacze ognia, i wieżyczki obronne. Koniec!
Work It Make It Do It Makes Us Harder Better Faster Stronger More Than Hour Our Never Ever After Work Is Over Work It Harder Make It Better Do It Faster Makes Us Stronger More Than Ever Hour After Our Work Is Never Over
SooFast77
PL Zwerbowany: 2012-06-14
2012-11-03 13:36
Ja proszę o Ospreya/Osprey Gunnera.
MARSH4L
PL Zwerbowany: 2011-10-30
2012-11-03 14:31
PacyfistaPL said:
Ja chciałbym nowy silnik graficzny i taką fajną destrukcje ciała! No jak dostanie z RPG koleś to mu nogi odpadają i krew pryska na ściany, i jak komuś podcinamy gardło to by było widać cieknącą krew i dziure w szyi. No więcej krwi i jeszcze by była lepsza destrukcja, by się dało zniszczyć wszystko! Także chciałbym łodzie podwodne i by w ogóle się dało nurkować. Mapy wielkie i obszerne, także wielkie i ciasne i małe i ciasne. Mapy takie jak New York, Antarktyda, Jaskinie,Sahara,Lasy.... I by do każdej broni nawet nie PREMIUM można było dostosować kamuflaż, tak jak w MoHW. No i nowe pojazdy, oczywiśćie motory, quady mogły być w podstawce! No i jeszcze miotacze ognia, i wieżyczki obronne. Koniec!

Napisał Pacyfista :D
http://www.youtube.com/watch?v=0f_hewSrAH4
DaftPacyf
2012-11-03 14:32
Tak.
Work It Make It Do It Makes Us Harder Better Faster Stronger More Than Hour Our Never Ever After Work Is Over Work It Harder Make It Better Do It Faster Makes Us Stronger More Than Ever Hour After Our Work Is Never Over
Fapteczka
PL Zwerbowany: 2011-12-27
2012-11-03 14:37
Ja bym chciał zamiast bf4, bad company 3
NWO_Sinner
2012-11-03 15:17
UNIVERSEwolfisko said:

Marzyciel...ale i ja bym tego chcial:)
Górny Śląsk moją prawdziwą ojczyzną!
Lolek0481
Zwerbowany: 2011-10-26
2012-11-03 15:43
ja bym czego pragnol to tego zebym mugl zabic jednym ciachnieciem z noza bez animacji
r_t_pozNAN
PL Zwerbowany: 2011-12-14
2012-11-03 16:28
Lolek0 powiedział:
ja bym czego pragnol to tego zebym mugl zabic jednym ciachnieciem z noza bez animacji

A ja bym prosił, żebyś przysiadł do słownika lamusie.
DaftPacyf
2012-11-03 17:03
MasterS-FoXX powiedział:
Lolek0 powiedział:
A ja bym prosił, żebyś przysiadł do słownika lamusie.

Racja.
RoShv1
PL Zwerbowany: 2012-02-09
2012-11-03 17:08
fkvds powiedział:
Liczę na to, że nie spieprzą tego tak jak MOHa. Lepiej przełożyć datę premiery a wydać coś naprawdę wartego swojej ceny. Nie przewiduję kupna preordera, bo ciężko jest mieć zaufanie do EA. Oby tylko nie pojawiły się żadne &quot;premiumy&quot;, &quot;elity&quot; itp. Na co jeszczę liczę... na jakieś zróżnicowane mapki (w budynkach i na świeżym powietrzu).

EA wydaje dobre gry - nazwe je popularnymi,ale jakos takie gry juz nie budza u mnie zainteresowania,bo zawsze mi czegos w nich brak, powtarzajace sie tytuly i coraz czesciej pojawiajacy sie syndrom braku kontaktu z klientem.Moze jestem wybredny,ale swoje lata juz mam i w nie jedna gre gralem.
Dla przykladu SWTOR - mialo byc free i jest free jak wykupimy abonament na pierwszy miesiac, a potem mozemy dobijac tylko 50lvl z jakimis ograniczeniami.
Ja juz myslalem ze era abonamentow odeszla w sina dal wraz z badziewiastym dla mnie Wow-em, jednak producenci i deweloperzy zawsze znajda jakies wyjscie by wyciagnac jak nawiecej kasy,a nikt z nich nie pomyslal ze gry sa jak ciuchy, gdy za czesto w nich chodzimy zaczynaja sie niszczyc i nadaja sie do wyrzucenia i nie wazne jaka marka,a laty, czyli w tym wypadku dodatki, nie sprawia ze ciuch bedzie jeszcze lepszy :)

Rzeczywiscie Bf byl dla mnie najrozsadniejszym zakupem, jeszcze tak dlugo nie gralem w jedna gre,tym bardziej z gatunkow fps, na tych samych mapach,tymi samymi broniami.Jednak pozostal uraz,kiedy sie okazalo ze kupno oryginalu i tak wiaze sie z dodatkowymi kosztami, poniewaz tworcy postanowili podzielic sobie gre na czesci.Gdyby gra byla wydana w calosci, naprawde wspominal bym te gre do konca zycia,ktora przebilaby wszystkie dotychczasowe gry w ktore gralem :)
Nima nic gorszego niz nabijanie klienta w butelke - taka branza w ktorej pracuje :D I co z tego ze kupie reszte dodatkow? to juz nie to samo.

Napewno to co napisalem wyzej chcialbym poprawic w Battlefield 4 o ile sie ukaze i czy zaufam ponownie tej firmie to sie okaze.Jesli chodzi o jakies szczegolowe dodatki w grze, to napewno rozne urozmaicenia, wiecej broni, klas, moze jakies konkretniejsze skile i napewno wiecej realizmu.Tego wam zycze EA/Dice
zapałka
EmilsoNPL
PL Zwerbowany: 2012-07-10
2012-11-03 17:49
Zdecydowanie dobrą optymalizację ( taką jak w Sniper Elite V2 ). Więcej broni, bez PREMIUM i innych gówien typu paczka szturmowca co ci daje wszystkie dodatki ,bronie itd. Tańsze dodatki. Więcej takich pierdółek np. Celownik świecący na niebiesko , lufę która ma powiększenie zasięgu ,do wszystkich broni większy magazynek.