Wątek jest zamknięty.

Przedstawiamy nowe fora Battlefield

Braddock512
US Zwerbowany: 2011-10-25
2016-05-18 21:02
Fora Battlefield dobrze nam służyły – zawiązywały się na nich przyjaźnie, powstawały plutony, organizowane były mecze, prezentowane szalone momenty „Tylko w Battlefield” i wiele więcej. Wspomnienia najlepszych wątków i moment pojawienia się „Forumfield” zostaną z nami na zawsze. Pora jednak na zmianę.
Począwszy od 30 czerwca 2016 dotychczasowe fora dostępne za pośrednictwem Battleloga zostaną wyłączone. Ich miejsce zajmą nowe fora Battlefield znajdujące się pod adresem http://forums.battlefield.com/pl-pl. [forums.battlefield.com] Twórzcie na nich konta i dołączajcie do dyskusji. Zapraszamy.

Logowanie jest proste – wystarczy użyć konta, z którego korzystacie na Battlelogu. A dzięki Gravatarowi na nowych forach będziecie mieć tego samego awatara, co na forach Battleloga*.
Na nowych forach można prowadzić dyskusje o wszystkim, co związane z Battlefield – od tytułów klasycznych, takich jak Battlefield 1942, po niedawno zapowiedzianą grę Battlefield 1.

Dziękujemy za opinie, które przekazywaliście nam na forach Battleloga. Mamy nadzieję kontynuować te dyskusje na nowych forach Battlefield.
Do zobaczenia na nowych forach Battlefield!

Z poważaniem,

EA/DICE
Zespół Battleloga
Moderatorzy i ekipa
*Aby Gravatar działał jak należy, użyjcie adresu e-mail, który jest waszym loginem EA. Aby zarejestrować się w serwisie Gravatar, przejdźcie na stronę http://pl.gravatar.com. [pl.gravatar.com.]
North American Community Manager "Life is a game. I'm just trying to get to the next level." http://twitter.com/braddock512
 
Wątek jest zamknięty.
Wątek jest zamknięty.