Informacje na temat wersji próbnej Battlefield 1 dostępnej w EA Access i Origin Access

3 lata temu
14

Battlefield 1 nadchodzi – światowa premiera gry będzie miała miejsce 21 października (lub 18 października dla osób, które zamówią w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika). Grę będziesz jednak mógł wypróbować wcześniej. Abonenci EA Access i Origin Access uzyskają dostęp do wersji próbnej Battlefield 1 już 13 października i będą w nią mogli grać przez całe 10 godzin.

W wersji próbnej znajdzie się pięć map i cztery tryby rozgrywki. Mapy to Blizna Saint-Quentin, Amiens, Pustynia Synajska, Forteca Fao i Suez, a tryby – Podbój, Szturm, Operacje i Dominacja. Wypróbować będzie też można część kampanii dla jednego gracza, a konkretnie misje „Nawałnica stali” oraz „Błoto i krew”. Jeśli po zakończeniu zabawy z wersją próbną zdecydujesz się kupić pełną grę, twoje postępy zostaną do niej przeniesione.

Grając między 13 a 20 października abonenci EA Access i Origin Access będą też mogli odblokować zawartość do gry: za samo uruchomienie wersji próbnej otrzymasz nieśmiertelnik „Pierwszy w okopach”, a jeśli do 20 października wykorzystasz całe 10 godzin wersji próbnej, w pełnej grze będzie na ciebie czekać pakiet bojowy.

Po premierze Specjalnej Edycji Ochotnika uzyskasz dostęp do pozostałych map i trybów (chyba że zdążysz wcześniej wykorzystać swój 10-godzinny limit). Abonenci EA Access i Origin Access otrzymają też 10% zniżki przy zakupie pełnej wersji gry! Nie możemy się już doczekać spotkania z Tobą na polu bitwy.

* OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione