Legion Sc
Tag: [PL] Fani: 18 Stworzono: 27.11.2011
Założyciel
Dowódca
Dowódca

Prezentacja plutonu

Pluton is dead...
 

Informacje z plutonu

 • Mario_S82 pisze na ścianie plutonu Legion Sc:
  No więc tak - zrobiłem sobie przerwę od grania na PS3, swój egzemplarz oddałem siostrzeńcom, a sam wyjechałem na zarobek. Przerwa miała trwać do wyjścia następnej generacji konsol... no ale kurwa ile można czekać!?! Pierze to, za pierwszą wypłatę kupiłem nową PS3, z drugiej wypłaty będzie na HS i BF3 Premium :DDDD Szykujecie w szeregach miejsce dla mnie, bo wracam i jestem żądny krwi, muszę w końcu dobic do tej 100!!!!!! :DDDDDDDD Widzimy się wkrótce!!
 • barro9 pisze na ścianie plutonu Legion Sc:
  W życiu nadchodzą takie chwile w których trzeba zakończyć to co się kiedyś zaczęło. Razem z Mario_S82 rozkręcaliśmy Legion Sc a teraz każdy na swój sposób z niego odchodzi. Wielkie dzięki za te wszystkie chwile spędzone na tytułowych polach bitew, nieprzespane nocki z karabinem w dłoniach oraz litry wypitego piwa w przerwach między meczami. Od tej chwili staję się wolnym strzelcem nie mierzącym nigdy w przeciwników z tagiem LSC :)
 • dawid65476 dołącza do plutonu Legion Sc.
 • Mario_S82 pisze na ścianie plutonu Legion Sc:
  Widzę że pluton umarł cicho i nagle he he. No cóż jeżeli nawet założyciel (czyli ja) nie ma czasu na działania w jego obrębie to czego się spodziewać. Szczerze to za dużo mam na głowie żeby to wszystko ogarnąć - praca, 2 podyplomówki i rodzina :) Jak mam trochę wolnego czasu to wolę pograć w B3 niż spinać poślady i działać na stronie plutonu. Jak się komuś chce to nie ma problemu - dostanie dowódcę i może działać.
 • Przemo0713 dołącza do plutonu Legion Sc.
 • HofUAFrisky dołącza do plutonu Legion Sc.