Civilian Armed Forces
Tag: [CAF] Sieć: Strona oficjalna Fani: 61 Stworzono: 23.08.2013
Założyciel
Dowódca
Dowódca
Dowódca

Prezentacja plutonu

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA - ZAPRASZAMY NA BF4
#####################################PREZENTACJA #####################################

Jeśli szukasz nowego plutonu tylko po to, by dodać kolejny symbol pod swoim awatarem, to nasz pluton nie jest dla Ciebie. Niestety, dla nas nie liczą się martwe dusze, ludzie, których nikt nigdy nie widuje na TeamSpeak plutonowym, ani nie kojarzy. CAF powstał z myślą o stworzeniu miejsca dla graczy 4fun, którzy przyjemność jaką jest niewątpliwie wspólne granie traktują poważnie.

CAF nie stawia na eSport. Nie gramy sparingów, nie uczestniczymy w ligach. W naszych szeregach są żołnierze, którzy przebywając na TeamSpeaku, chcą się zwyczajnie dobrze bawić, pośmiać, zagrać zespołowo. Nie tolerujemy tzw. "spiny", choć doskonale zdajemy sobie sprawę, że Battlefield potrafi czasami przeistoczyć się w Bugerfield.

Pluton Civilian Armed Forces stawia przede wszystkim na pracę zespołową, czyli teamwork. Od współgraczy oczekujemy przede wszystkim sprawnego porozumiewania się i współpracy na polu walki. W naszych szeregach nie ma zbyt wiele miejsca dla indywidualistów. Wyznajemy proste, żołnierskie zasady. Jeśli jesteś szturmowcem rzucasz apteczki i reanimujesz. Jako żołnierz wsparcia twoim zadaniem jest rzucanie amunicji kolegom, wspieranie techników i walka na drugiej linii (zazwyczaj), a także zabezpieczanie tyłów - nie ma u nas armii Rambo. Technicy wykonują swoje zadania wzorowo - jeśli oberwałeś w pojeździe możesz liczyć na to, że zawsze znajdzie się ktoś kto zaryzykuje wszystko, by utrzymać wóz bez uszkodzeń. Także snajperzy nie są u nas zwykłymi "kamperami". To zwiadowcy, którzy celnym okiem oznaczają ładunki wybuchowe (zdejmują miny jednym strzałem); którzy informują stale o pozycji wroga i likwidują ważne cele.
CAF to pluton, w którym nader wszystko liczy się współpraca. Dlatego też w każdy czwartek prowadzimy wspólne "treningi", na których dzielimy się wspólną wiedzą, doświadczeniem. Podczas takich spotkań na serwerach i TeamSpeaku uczymy się nowych taktyk, dzięki którym przejmujemy inicjatywę... i choć nie zawsze kończymy mecz jako zwycięzcy jesteśmy z siebie dumni, że nigdy nie zostawiamy za sobą nikogo.

Osoby w CAF są na zróżnicowanym poziomie doświadczenia. To sprawia, że swoje miejsce znajdzie u nas praktycznie każda osoba. Grasz w Battlefielda od kilku godzin, czy od kilku lat - CAF może być dla ciebie świetnym miejscem do wspólnej gry.

Oprócz współpracowania na polu walki od naszych żołnierzy oczekujemy pełnego uczestniczenia i obecności na plutonowym TeamSpeaku. Grasz - siedzisz na TS. Jesteś na Battlelogu - jesteś na TS. Doskonale wiemy też, że nie samym Battlefieldem człowiek żyje, dlatego na naszym kanale TS można porozmawiać na każdy temat i zazwyczaj o każdej porze.

Jeśli po przeczytaniu powyższego tekstu chcesz do nas dołączyć i masz przynajmniej 17 lat, nie czekaj.

ZACIĄGNIJ SIĘ już dzisiaj i poznaj resztę plutonu.

########################################################################################

NASZE FORUM: http://civilianarmedforces.cba.pl

TEAMSPEAK 3: (prosimy pytać dowództwo)

######################### ZAKAZ POWROTU / LISTA CHEATERÓW / BANY #########################

1. Black_m3tt
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Black_m3tt/#
Dowód: http://img29.imageshack.us/img29/8931/r5k4.jpg

2.misiek222301
spamowanie i trollowanie
 

Informacje z plutonu