GameRecording (Y.Tube)
Tag: [.rec] Web: Official website Fans: 97 Created: 2012-04-29

Platoon Presentation

Pluton przeznaczony dla graczy nagrywających materiał filmowy (Let'sPlay, GamePlay) z gier multiplayer, cooperative jak i singleplayer. Celem plutonu jest zebranie wszystkich graczy tworzących powyższe materiały w jednym miejscu co w przyszłości może zaowocować tworzenie wspólnych materiałów z różnych perspektyw. Do plutonu może dołączyć każdy kto zaprezętuje swój kanał na YouTube na którym znajdują się produkcje własne. Zapraszam filmowców ;]
--------------------------------------------------------
Wielu graczy wysyła prośbę o dołączenie do plutonu jednak na ich profilach brak jakichkolwiek informacji w prezentacji o prowadzeniu działalności na YouTube (brak linku do kanału). Tacy użytkownicy nie będą przyjmowani do plutonu, zatem jeśli zależy Ci na dołączeniu do plutonu, zamieść w swoim profilu stosowne informacje o swojej aktywnmości na YT jako twórcy. Brak takiej informacji = odrzucenie zgłoszenia.
----------------------------------------------------
[update: 29-07-2012]
Członkostwo w Plutonie jak i jego opuszczenie jest dobrowolne (każdy ma do tego prawo, nikt nie jest tu z przymusu) jednak ewentualny powrót może być już niemożliwy zatem zanim podejmie się decyzję o odejściu warto dobrze to przemyśleć.
----------------------------------------------------
YouTube: http://www.youtube.com/user/GameRecordingPoland
 

Platoon feed

There are no more events to show