Тема заблокирована.

Battlefield 3 (Wersja SKAN/Allegro/inne)

NoobusVendetus
FI Вербовка: 2011-10-27
2012-06-06 08:58
Uprzejmie informuję, iż nie jest winą producenta/dystrybutora (W Polsce) gry, że występują problemy z DLC, patchami itd. Jest to wina tego, ze nabyliście NIELEGALNE klucze z Allegro (udawane oryginały które i tak po pewnym czasie są blokowane). Tak więc zasypywanie Forum tematami typu "BF 3 Rus + DLC problem" , O jejku czarny ekran czy z Patchem będą kasowane bądź zamykane bez podania przyczyny.

Jeżeli zablokowali Ci konto, bądź gra znikła z twojego Konta Origin a nabyłeś grę przez Allegro/eBay/inne i pochodnych (nie dotyczy wersji BOX Nowych w Folii) udaj się do sprzedawcy i tam proś o pomoc a nie na oficjalnym Forum gry (Pomoc Techniczna też tutaj nic nie da niestety).

CZYTAJ WAŻNE:

Electronic Arts przestrzega przed zakupem kluczy do gier i kodów zniżkowych umożliwiających pobranie gier w formie cyfrowej na serwisach aukcyjnych i innych serwisach nie będących oficjalnymi kanałami sprzedaży. Serwisy aukcyjne są częstym źródłem kluczy uzyskanych w sposób nielegalny.

Electronic Arts rekomenduje dokonywanie zakupów gier w wersji cyfrowej wyłącznie poprzez oficjalne kanały sprzedaży:

store.origin.com

www.gamespace.pl

store.steampowered.com

Electronic Arts zastrzega również prawo zablokowania kluczy, co do których zachodzi podejrzenie że zostały uzyskane w sposób nielegalny.

Osoby kupujące klucze do gier poza wyżej wymienionymi oficjalnymi kanałami sprzedaży robią to na własne ryzyko. Jeśli klucz nie został zakupiony poprzez oficjalny kanał sprzedaż i zostanie zablokowany - nie będzie można kontynuować gry i Centrum Pomocy EA nie będzie w stanie udzielić pomocy.
Dołącz do Nas - https://www.facebook.com/BF3PL
 
Тема заблокирована.
Тема заблокирована.