Тема заблокирована.

Battlefield Premium - Często zadawane pytania

NoobusVendetus
FI Вербовка: 2011-10-27
2012-06-10 15:06
Czym jest Battlefield 3 Premium?
Battlefield 3 Premium to nowa usługa przeznaczona dla użytkowników, którzy pragną uzyskać wcześniejszy dostęp do dodatków, korzystać z zaawansowanych opcji personalizacji oraz zaawansowanych funkcji sieciowych.

Za jednorazową opłatą otrzymasz pięć dodatków z dwutygodniowym wcześniejszym dostępem i mnóstwo unikalnych przedmiotów, w tym nóż ACB-90, zestaw nieśmiertelników oraz wyjątkowe mundury i kamuflaże dla broni.

Uzyskasz również dostęp do nowych funkcji Battleloga, m.in. możliwość resetowania statystyk, pierwszeństwo w dostępie do serwerów i nowe elementy graficzne do projektowania emblematów.

Usługa Battlefield 3 Premium nie wymaga wnoszenia okresowych opłat.

Co wchodzi w skład Battlefield 3 Premium?
W ramach Battlefield 3 Premium otrzymasz pięć dodatków do Battlefield 3 z dwutygodniowym wcześniejszym dostępem. W sumie zawierają one 20 map, 20 nowych broni, ponad 10 nowych pojazdów, 4 nowe tryby gry, przeszło 30 zadań i ponad 20 nieśmiertelników.

Dostaniesz również:

Wyjątkowy nóż
Unikatowe nieśmiertelniki
Ponad 10 mundurów
Ekskluzywne kamuflaże dla broni
Możliwość resetowania statystyk
Ponad 10 unikalnych grafik do projektowania emblematów
Pierwszeństwo w dostępie do serwerów
Przeszło 5 zadań
Dostęp do wyjątkowych wydarzeń
Możliwość zdobycia dwukrotnie większej liczby punktów
Ekskluzywne materiały wideo
Poradniki dotyczące strategii gry
I wiele więcej!

Z pełną zawartością wchodzącą w skład usługi Battlefield 3 Premium zapoznasz się na stronie http://www.battlefield.com/pl/battlefield3/1/premium. [battlefield.com]

Ile kosztuje wykupienie dostępu do usługi Battlefield 3 Premium?
Battlefield Premium kosztuje $49,99 / €49,99 / 179 PLN/ 4 000 Microsoft Points..

Kupując pojedynczo dodatki wchodzące w skład usługi Premium w sumie trzeba zapłacić €75

Gdzie mogę wykupić dostęp do usługi?

Na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 usługa Battlefield 3 Premium jest dostępna z poziomu sklepu w grze. Użytkownicy komputerów PC mogą ją znaleźć na stronie Origin.com.

Kupując wszystkie dodatki pojedynczo w sumie trzeba zapłacić €75, ale w ramach usługi Battlefield 3 Premium będą Twoje za jedyne €49,99 - to aż o 33% taniej!

Kiedy usługa Battlefield 3 Premium będzie dostępna?

Usługa Battlefield 3 Premium jest dostępna od 4 czerwca 2012. Już pierwszego dnia uzyskasz dostęp do pakietu, w którym znajdą się m.in. wyjątkowy nóż, zestaw nieśmiertelników, mundury, kamuflaże dla broni, a także nowe zadania i pierwszy ekskluzywny materiał wideo.

Co oznacza pojęcie wcześniejszego dostępu?

Użytkownicy Battlefield 3 Premium otrzymają dostęp do wszystkich nadchodzących dodatków, w tym Walki w zwarciu, z dwutygodniowym wyprzedzeniem..

Posiadacze PlayStation 3 uzyskają dostęp do wszystkich dodatków o kolejny tydzień wcześniej. Znaczy to, że posiadacze PlayStation 3, którzy wykupią dostęp do usługi Battlefield 3 Premium, zagrają we wszystkie dodatki tydzień przed pozostałymi użytkownikami Battlefield 3 Premium.

Gdzie uzyskam dostęp do mojej nowej zawartości?
Dostęp do poradników, materiałów wideo, ekskluzywnych wiadomości oraz funkcji sieciowych uzyskasz za pośrednictwem Battleloga: battlelog.battlefield.com/bf3/pl.

Użytkownicy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 znajdą dodatki w sklepie dostępnym z poziomu gry i nie będą musieli za nie dodatkowo płacić. Posiadacze komputerów PC będą mogli pobrać dodatki z poziomu okna danych gry w aplikacji Origin.

Czy Battlelog pozostanie usługą darmową?

Tak! Wszystkie funkcje Battleloga nadal dostępne będą za darmo.

Gdzie otrzymam pomoc (dział obsługi klienta)?
Aby uzyskać pomoc i wsparcie, odwiedź stronę help.ea.com/pl.

Czy będę mógł zresetować wszystkie swoje statystyki na Battlelogu?
Dostępna w usłudze Premium funkcja umożliwia resetowanie następujących statystyk: współczynnik zabici/zgony, wynik na minutę, wynik na minutę/klasa, współczynnik zwycięstwa/przegrane oraz ogólny współczynnik celności.

Wybrane lub wszystkie wymienione statystyki możesz zresetować w dowolnym momencie w Battlelogu. W Twoim profilu Battleloga pojawi się publiczna informacja odnośnie tego, kiedy ostatni raz resetowałeś swoje statystyki

Co oznacza pierwszeństwo w dostępie do serwerów?
Użytkownicy Battlefield 3 Premium będą mieli pierwszeństwo w dostępie do serwerów i gdy na serwerze zwolni się miejsce, wejdą do gry jako pierwsi. Nie znaczy to, że mają gwarantowany natychmiastowy dostęp do serwerów.

Jak mogę wziąć udział w zawodach i konkursach?
Informacje na temat konkursów będą pojawiać się na Battlelogu, jako wiadomości ekskluzywne dla użytkowników Premium. Uważaj, żeby ich nie przegapić.

Czy w konkursach i zawodach będzie można wygrać jakieś nagrody?
Tak! W części konkursów będą przyznawane nagrody. Więcej informacji na ten temat ujawnimy w późniejszym terminie.

Kiedy ukaże się dodatek Battlefield 3: Walka w zwarciu?
Użytkownicy Battlefield 3 Premium - PlayStation 3 - 4 czerwca
Użytkownicy Battlefield 3 Premium- Xbox 360 i PC - 12 czerwca
Gracze Battlefield 3 - PlayStation 3 - 19 czerwca
Gracze Battlefield 3 - Xbox 360 i PC - 26 czerwca

Jak zakupić:

PC
Odwiedź sklep Origin

http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/ThemeID.850300/productID.249982800 [store.origin.com]

XBOX 360
WYKONAJ NASTĘPUJĄCE CZYNNOŚCI, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO BATTLEFIELD 3: PREMIUM

Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą wykupić dostęp do usługi Battlefield 3 Premium z poziomu menu gry, wykonując następujące czynności:

Wybierz opcję “Sklep” w głównym menu Battlefield 3
Wybierz pozycję "Battlefield 3 Premium"
Sfinalizuj transakcję

Usługę Battlefield 3 Premium znajdziesz również na Rynku Xbox Live na swojej konsoli lub na stronie Battlefield 3 Premium witryny Xbox.com, gdzie zostaniesz przeniesiony po wybraniu kraju pochodzenia z listy poniżej. Tam będziesz mógł dokonać zakupu i rozpocząć pobieranie.

UWAGA: aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Battlefield 3 Premium, musisz zainstalować najnowszą aktualizację.

PLAYSTATION 3
WYKONAJ NASTĘPUJĄCE CZYNNOŚCI, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO BATTLEFIELD 3: PREMIUM

Posiadacze konsoli PlayStation 3 mogą wykupić dostęp do usługi Battlefield 3 Premium z poziomu menu gry, wykonując następujące czynności:

Wybierz opcję “Sklep” w głównym menu Battlefield 3
Wybierz pozycję "Battlefield 3 Premium"
Sfinalizuj transakcję

Usługę Battlefield 3 Premium znajdziesz również w sklepie PlayStation Store na swojej konsoli.

UWAGA: aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Battlefield 3 Premium, musisz zainstalować najnowszą aktualizację.
Dołącz do Nas - https://www.facebook.com/BF3PL
Don_Liptonix
PL Вербовка: 2011-10-25
2012-06-10 15:14
Napisałeś ten temat a i tak zalewać będzie forum mnóstwo głupich pytań.
→i7-4790K →MSI 1070 GAMING X 8GB →MSI Z97 GAMING 5 →16GB G.Skill TridentX →Thermalright HR-02 Macho BW →XFX Black Edition XTR 650W →PHANTEKS Enthoo Pro →BenQ XL2411Z
NoobusVendetus
2012-06-10 15:15
Liptonix powiedział:
Napisałeś ten temat a i tak zalewać będzie forum mnóstwo głupich pytań.

Nie bo będę usuwał :)
Ravsky
PL Вербовка: 2011-12-20
2012-06-10 16:57
Skoro został założony oficjalny temat nie będę zakładał kolejnego. Mam pytanie czy Premium będzie dostępne w wersji pudełkowej(np. w Empiku jak B2K czy podstawka)?
BartolomeusPL
PL Вербовка: 2011-12-25
2012-06-10 17:04
eRssky powiedział:
Skoro został założony oficjalny temat nie będę zakładał kolejnego. Mam pytanie czy Premium będzie dostępne w wersji pudełkowej(np. w Empiku jak B2K czy podstawka)?

tak
Zimna krew w żyłach płonie, łapię wdech, wypluwam ogień...
NoobusVendetus
2012-06-10 17:04
eRssky powiedział:

Tak jest dostępne w pudełkowej wersji. W środku znajduje się kod.
Ravsky
2012-06-10 20:49
Jeszcze dwa pytanka: Czy pudełkowa wersja premium(nie mówię tu tylko o Close Quarters) będzie dostępna również 12 czerwca? I jeśli aktywuję kod - to czy nie będzie kolidował już z moim B2K?
BartolomeusPL
2012-06-10 20:52
eRssky powiedział:
Jeszcze dwa pytanka: Czy pudełkowa wersja premium(nie mówię tu tylko o Close Quarters) będzie dostępna również 12 czerwca? I jeśli aktywuję kod - to czy nie będzie kolidował już z moim B2K?

Dostępna będzie 26 i nie będzie kolidowało...
Zimna krew w żyłach płonie, łapię wdech, wypluwam ogień...
Ravsky
2012-06-10 20:54
Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
Pioneerek
PL Вербовка: 2011-10-24
2012-06-11 13:25
No dobrze kupił bym BF premium ale co z moim B2K nie po to zamawiałem pre-ordera BF3 żeby płacić 2 razy za dodatek ...
NoobusVendetus
2012-06-11 13:52
Pioneerek powiedział:
No dobrze kupił bym BF premium ale co z moim B2K nie po to zamawiałem pre-ordera BF3 żeby płacić 2 razy za dodatek ...

To pytanie zadaj już samemu Electronic Arts.
ReCCruT
Вербовка: 2011-10-31
2012-06-11 19:21
PANOWIE I PANIE !!
Kupiłem dodatek na innego maila niż gram i nie mam pojęcia jak mogę to scalić z moim mailem ;/ jak by ktoś mógł mi pomóc to będę ogromnie wdzięczny, może też jakieś namiary do EA game, widziałem że kilka osób już ma ten sam problem ;/ Pozdrawiam i dziękuję z góry !
lYossarianl
Вербовка: 2011-10-24
2012-06-11 19:27
Colonelramirez powiedział:
Pioneerek powiedział:
To pytanie zadaj już samemu Electronic Arts.

aaaaaaaa, to kolega wiedzial kupujac preordera, ze wyjdzie premium?! bylo sie podzielic TAKA BOMBA! :ROTFL:

btw czy w preorderze tylko b2k jest? chyba nie...
elpolaco18
2012-06-11 19:36
Czy ta gra jest już w Empiku, chodzi mi o edycję pudełkową?
Pendy_Bambusa
Вербовка: 2012-06-05
2012-06-12 05:49
elpolaco18: Wystarczy zobaczyć na stronie Empiku -> "przedsprzedaż (premiera: 21.06.2012)"
K0SA93
PL Вербовка: 2011-10-27
2012-06-12 13:03
szukałem jakiś oficjalnych informacji ale niznalazłem odnośnie opłaty za premium za pomocą paysafecard ciągle występuje jakiś błąd czy wiadomo coś na ten temat czy ea wydała jakiś komunikat bo to problem z którym nie tylko ja się spotkalem
PiratoX_PL
PL Вербовка: 2011-10-28
2012-06-12 15:36
Mam pytanko czy jak kupie sobie konto premium i pobiorę wszystkie aktualizacje z tym premium związane + te dodatki później co wyjdą to po zrobieniu w późniejszym czasie formatowania dysku wgrania ponownie systemu i zainstalowaniu battlefielda na nowo to jak dużą będę musiał pobrać aktualizację do gry czy wcale nie będę musiał jej pobierać???
Prosiłbym o szybką odp!
elpolaco18
2012-06-12 15:45
Zdaje się, że będziesz musiał pobrać je od nowa, ale oczywiście za darmo.
PiratoX_PL
PL Вербовка: 2011-10-28
2012-06-12 15:50
czyli wychodzi na to że będę musiał pewnie z te 10 GB samych aktualizacji po reinstalu gry łooł jak na moje obecne łącze to ostro by było. Dlatego jak niedługo kupie premkę to wstrzymam się z ty formatem kompa do zmiany łącza internetowego czyli jakieś 6 miesięcy jeszcze max 7 nieźle.
Dzięki za odp!
MartinHRB
PL Вербовка: 2011-10-25
2012-06-12 18:00
PiratoX_PL powiedział:
czyli wychodzi na to że będę musiał pewnie z te 10 GB samych aktualizacji po reinstalu gry łooł jak na moje obecne łącze to ostro by było. Dlatego jak niedługo kupie premkę to wstrzymam się z ty formatem kompa do zmiany łącza internetowego czyli jakieś 6 miesięcy jeszcze max 7 nieźle.
Dzięki za odp!

A nie działa to tak jak z BC2 ?? przed formatem zrzucasz sobie folderek update z katalogu gry a późniego wrzucasz i masz dodatki tak jak były przed... U mnie to działało na BC2.

Тема заблокирована.
Тема заблокирована.