Díky za vaši účast v Battlefestu

před 3 roky
0

Zde je malý nástin toho, co nás čeká v Battlefieldu 1

Battlefest skončil – byla radost sledovat, jak se vrháte do komunitních misí, bojujete o psí známky a pořádáte hony na vývojáře z DICE na serverech #FridayNightBattlefield. Odnesli jste si hromadu XP, vybrali spoustu battlepacků vydaných u příležitosti Battlefestu a dokázali nám, že se umíte řídit heslem „PTFO“.

Battlefest byla fantastická akce. Ale čeká nás toho ještě mnohem víc.

Už od příštího týdne vám Battlefield™ 1 nabídne novou uživatelskou hru s názvem Line of Sight – varianta na herní mód Rush pouze se dvěma herními třídami, Medic a Scout. Díky dvojité ranivosti jsou zbraně Scoutů o třídu ničivější něž obvykle a Medici, kteří zde působí jako jejich přirozený protipól, musí využít veškerý svůj arsenál, aby do boje vnesli rovnováhu.

V prosinci se Battlefield 1 rozšíří o novou mapu Giant’s Shadow, která bude součástí bezplatné* aktualizace. Zúčastníte se na ní bitvy, která se o chladném podzimu roku 1918 odehrála na řece Selle, zde navíc ve stínu obří ztroskotané vzducholodě.

Ve vzdálenější budoucnosti už se začíná rýsovat první herní rozšíření pro Battlefield 1 s názvem They Shall Not Pass, chystané na březen 2017.

Jestliže by vás zajímala možnost zahrát si They Shall Not Pass a další tři chystaná rozšíření o tři týdny dříve než ostatní hráči, zvažte předplatné Battlefield 1 Premium Pass. Členství Premium vám kromě přednostního přístupu k datadiskům přinese 14 battlepacků zdarma, přednost v serverových frontách, a nejen to. 

S předplatným Battlefield 1 Premium Pass rozšíříte Battlefield 1 o další rozměr

*VYŽADUJE HRU BATTLEFIELD 1 NA PŘÍSLUŠNÉ PLATFORMĚ (V PRODEJI SAMOSTATNĚ), VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE, PŘIPOJENÍ K INTERNETU, ÚČET EA A KONZOLOVÍ HRÁČI NAVÍC POTŘEBUJÍ ZLATÉ ČLENSTVÍ SLUŽBY XBOX LIVE NEBO PŘEDPLATNÉ PLAYSTATION PLUS.

Nejčtenější

Výběr

Vítá vás Battlefest
před 2 roky