Battlefield 4 Drugie uderzenie

GladkiPL 4 lata temu
0

Drugi dodatek do Battlefield 4 – Drugie uderzenie doda do gry cztery klasyczne mapy, które znacie z poprzedniej części. Mapy zostały jeszcze lepiej dopracowane i oprawione efektami Levolution. Dodatek jest już dostępny dla wszystkich graczy Premium na konsole Xbox One.

W dodatku Drugie Uderzenie zagracie na 4 odświeżonych i przeprojektowanych mapach - Operacja Metro 2014, Zatoka Omańska 2014, Operacja Ognista Burza 2014 i Kaspijska Granica 2014. Wszystkie mapy zostały wzbogacone o efekty Levolution i jak przystało na silnik Frostbite 3, są jeszcze bardziej szczegółowe i rozbudowane. To miejsca, które znacie, ale które nieco zmieniły się w porównaniu do Battlefield 3.

Na przykład na mapie Operacja Metro 2014 możecie teraz zawalić sufit na wroga, przemieszczać się między poziomami za pomocą wind, a nowe korytarze pozwolą wam zaskoczyć wroga. Na Kaspijskiej Granicy 2014 możecie już w dowolnym momencie zniszczyć maszt, a na mapie Operacja Ognista Burza 2014 znajdziecie wiele niebezpiecznych miejsc, które możecie wysadzić lub podpalić. Na koniec zostaje mapa Zatoka Omańska 2014, na której pojawiać się będzie burza piaskowa, która znacznie utrudni widoczność i walkę.

Drugie uderzenie to:

  • 4 przeprojektowane mapy, które znacie,
  • Mapy z niesamowitymi efektami Levolution,
  • 5 nowych broni z Battlefield 3,
  • nowy pojazd Pustynny Buggy z Battlefield 3,
  • Tryb przejęcia flagi,
  • 10 nowych zadań do wykonania.

Zapraszamy również do obejrzenia transmisji AMD, na której prezentowaliśmy dodatek. Transmisja dostępna jest pod tym adresem.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione