Battlefield 4 Zęby Smoka dostępne od 15 lipca dla wszystkich użytkowników Battlefield 4 Premium

resin66 4 lata temu
0

Przygotujcie się na walkę w gęstej zabudowie azjatyckich miast w czwartym dodatku do Battlefield 4, zatytułowanym Battlefield 4 Zęby Smoka. Już 15 lipca wszyscy użytkownicy Battlefield 4 Premium będą mogli rzucić się w wir walki na czterech zupełnie nowych mapach osadzonych w wyjątkowej scenerii, od tętniących życiem alejek Targu Pereł po pływającą restaurację na jeziorze.

W Zębach Smoka zadebiutuje pięć nowych rodzajów broni oraz tarcza balistyczna (nowy gadżet do odblokowania). Ponadto w dodatku znajdzie się nowy tryb gry o nazwie Sprzężenie, stworzony na podstawie ulubionego przez graczy trybu Podbój, w którym drużyny walczą o zajęcie i połączenie ze sobą punktów kontrolnych, aby odnieść ostateczne zwycięstwo. Fanów czeka również dziesięć nowych zadań z wyjątkowymi elementami do odblokowania oraz R.A.W.R., zdalnie kierowany pojazd bojowy uzbrojony po zęby.

 

Poniżej szczegóły dotyczące czterech nowych map:

 

  • Park Lumphini: mknij szybkim skuterem wodnym kanałami urokliwego Parku Lumphini, aby uzyskać przewagę nad wrogiem.
  • Targ Pereł: walcz w tętniących życiem alejkach i na dachach targu.
  • Propaganda: idź w bój pomiędzy pomnikami despotów w scenerii z szarego betonu.
  • Zatopiony Smok: tocz walkę pośród nowoczesnych wieżowców, zniszcz pływającą restaurację lub osusz jezioro, aby otworzyć drogę dla frontalnego natarcia pojazdami bojowymi.

 

Zacznij grę w Battlefield 4 Zęby Smoka wcześniej od innych, wykupując usługę Battlefield 4 Premium. Dla graczy nie-Premium dodatek Battlefield 4 Zęby Smoka będzie dostępny od 29 lipca.

 

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione