Dodatek Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka dostępny dla wszystkich graczy

resin66 4 lata temu
0

Od czasu premiery dla użytkowników Battlefield 4 Premium, która miała miejsce dwa tygodnie temu, dodatek Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka był chwalony za swoje zimowe mapy wieloosobowe, innowacyjne pojazdy oraz futurystyczne bronie i gadżety. Teraz w Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka zagrać mogą wszyscy.

 

Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka przeniesie Cię na cztery osadzone w zimowej scenerii mapy, kryjące tajne obiekty militarne. Walcząc na terenach Olbrzymów z Karelii, Kryptonimu Młot, Hangaru 21 i Operacji Zamieć, napotkasz prototypy Tytana i Battlewalkerów T-1 z Battlefield 2142. Którą z map polubisz najbardziej?

Twoimi przyjaciółmi na mroźnym polu bitwy będą pojazdy, jakich jeszcze Battlefield 4 nie widział: skuter śnieżny i czołg poduszkowy. Spróbuj znaleźć karabin kinetyczny Rorsch MK-1, zdolny do unieruchomienia jednostki wroga jednym strzałem, lub atakuj z zaskoczenia zdalnie kierowanym dronem XD-1 Accipiter, wyposażonym w ręczny KM.

Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka kryje wiele tajemnic. Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki o „Phantomie“. Zejdź w bok od głównego obszaru działań, a może znajdziesz w śniegu coś ciekawego. I pamiętaj — supernowoczesna broń posiada swoją wartość, ale czasem nawet zwykły sopel lodu bywa przydatny w walce.

Chcesz dodać Battlefield 4 Ostateczna rozgrywka do swojej biblioteki Battlefield 4?
Zostań użytkownikiem usługi Battlefield 4 Premium, a uzyskasz dostęp do wszystkich dodatków i innych atrakcji.

Nie posiadasz jeszcze gry Battlefield 4?
Battlefield 4 Edycja Premium zawiera grę podstawową i wszystkie dodatki.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione