Dziękujemy za wasze wsparcie i wyrozumiałość

GladkiPL 6 lata temu
0

Wczoraj miała miejsce premiera gry Battlefield 4 na konsole Xbox One. Oznacza to, że gra jest dostępna już na 5 platformach. Jest nam niezwykle miło, że jako jedni z pierwszych możemy zaoferować naszą grę na wszystkie platformy, które są obecne na rynku. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu graczy ma liczne problemy z grą na wszystkich platformach. Podczas gdy niektórzy borykają się z drobnymi problemami, to nie którzy nie mogą w ogóle grać. Rozwiązanie wszystkich problemów jest naszym najważniejszym priorytetem. Obecnie cały nasz zespół pracuje nad ustabilizowaniem gry i nie zajmujemy się żadnym innym projektem dopóki nie poprawimy gry, a produkt nie będzie spełniał Waszych oczekiwań.

Aby pokazać naszą wdzięczność za waszą cierpliwość, przygotowaliśmy dla Was 2 niespodzianki. W dniach od 28 listopada do 5 grudnia nagrodzimy wszystkich graczy podwójnymi punktami doświadczenia. Dodatkowo 5 grudnia wszyscy gracze dostaną lunetę do pistoletu M1911.Ten wyjątkowy celownik był wcześniej zarezerwowany wyłącznie dla programistów DICE, posiada 3x zoom i jest dostępny dla wszystkich klas.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wasze wsparcie i wyrozumiałość w pierwszych dniach gry. Obiecujemy, że postaramy się naprawić wszystkie problemy najszybciej jak tylko potrafimy.

Dziękujemy,
Karl Magnus Troedsson

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
3 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
3 lata temu