Konkurs – Mój ulubiony pojazd w Battlefield 4

GladkiPL 4 lata temu
0


Pora znowu ruszyć z cyklem regularnych konkursów na Battlelogu, gdzie do wygrania będzie mnóstwo fantastycznych nagród.

Battlefield zawsze odróżniał się od innych gier FPS tym, że można w nim prowadzić najróżniejsze pojazdy. Wachlarz dostępnego sprzętu w najnowszej odsłonie stał się niezwykle szeroki – jeepy, czołgi,  transportery opancerzone, łodzie, śmigłowce, samoloty itd. Każdy z Was ma zapewne już swój ulubiony pojazd, który opanował do perfekcji. Jesteśmy ciekawi, jaki sprzęt lubicie najbardziej i jak dostosowaliście go do swoich potrzeb? Dlatego to właśnie pojazdy są tematem naszego pierwszego konkursu z Battlefield 4.

Warto wziąć w nim udział, gdyż do zdobycia jest 5 zestawów super gadżetów fana Battlefield 4. W skład zestawu wchodzi koszulka, smycz i kubek, a to wszystko zapakowane w ozdobne opakowanie. Samo zadanie konkursowe jest banalnie proste – wystarczy opisać w kilku zdaniach swój ulubiony pojazd z gry Battlefield 4. Opis pojazdu powinien składać się z 5 części:

  1. Nazwa pojazdu
  2. Zdjęcie pojazdu z gry (w swoim ulubionym malowaniu)
  3. Wyjaśnienie dlaczego właśnie nim lubisz grać najbardziej.
  4. Wymienione ulubione dodatki do pojazdu.
  5. Krótki opis najlepszej akcji z jego udziałem.

Zgłoszenia zawierające opisy swoich pojazdów kierujcie na nasz konkursowy adres battlefield@eapolska.pl z tytułem maila Mój ulubiony pojazd w Battlefield 4”. Nie zapomnijcie o podpisaniu maila swoim Nickiem z Battleloga.

Konkurs potrwa do 30 listopada. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione