Najbliższa Przyszłość W Battlefield 1

2 lata temu
11

Teraz nastał najlepszy czas na grę w Battlefield 1. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, słysząc wasze pozytywne opinie o Battlefield 1 Nie przejdąWłożyliśmy w tę grę dużo pracy, więc cieszy nas, że podoba się wam tak jak nam. A to dopiero początek!

Oto szybkie spojrzenie na przyszłość gry.

Comiesięczne aktualizacje Battlefield 1

Pragniemy dostarczyć wam jak najlepsze wrażenia z gry w Battlefield 1. W przeszłości robiliśmy to za pomocą sezonowych patchów. Biorąc pod uwagę nasze plany wobec Battlefield 1, postanowiliśmy przejść na comiesięczne aktualizacje. Dzięki temu będziemy wam dostarczać to co chcecie znacznie szybciej.

Spełnianie waszych oczekiwań wobec gry jest dla nas bardzo ważne. Będziemy wykorzystywać środowisko testowe społeczności CTE, aby sprawdzać wasze pomysły i uczynić naszą ulubioną grę jeszcze najlepszą.

Przedstawiamy plutony

Skoro mowa o aktualizacjach, wkrótce ukaże się wiosenna. Wprowadzi ona jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji: plutony. Wreszcie będziecie mogli połączyć siły ze znajomymi, zdobywać błyskawiczne zwycięstwa i osiągać cele jako jedna jednostka. Czekajcie na dalsze informacje dotyczące plutonów i wiosennej aktualizacji.

Usprawnienia gry oraz poprawki Operacji

Przygotowując kolejne aktualizacje, uważnie wsłuchujemy się w wasze głosy. Przed nami wciąż dużo pracy, aby gra działała jak najlepiej. Majowa aktualizacja będzie poświęcona poprawkom, które poprawią jakość rozgrywki w Battlefield 1.

Wśród nich znajdzie się usprawnienie procesu dołączania do meczów (zwłaszcza w Operacjach). Zniknie także wiele problemów z rozgrywką, dzięki czemu gra będzie znacznie lepiej zbalansowana. Zespół pracuje także nad aktualizacją funkcji wynajmu serwera Battlefield 1, którą powinniśmy udostępnić wkrótce.

Nowe rozszerzenia do Battlefield 1*

Nie możemy mówić o planach na przyszłość, bez zapowiedzi kolejnych dodatków. Każdy z nich będzie zawierał nowe mapy, broń, pojazdy oraz tryby rozgrywki. Przygotowujemy także materiały dotyczące I wojny światowej!

Battlefield 1 W imię cara poprowadzi was na front wschodni, gdzie będziecie walczyć u boku armii rosyjskiej. Poznacie okrucieństwa walki i zaznacie rosyjskiej zimy. Zapraszamy do obejrzenia grafik. Przygotujcie się na nową taktykę wykorzystywaną przez armię rosyjską. Mróz jest zimny, ale stal jeszcze zimniejsza.

Dziękujemy za zapoznanie się z informacjami. Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani planami na przyszłość tak samo jak my. Nadsyłajcie komentarze i do zobaczenia na polu walki.

Aleksander Grøndal, producent wykonawczy Battlefield 1

Andrew Gulotta, producent Battlefield 1

* WYMAGANA GRA BATTLEFIELD 1 NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ (SPRZEDAWANA OSOBNO), WSZYSTKIE AKTUALIZACJE GRY, KONTO EA I POŁĄCZENIE INTERNETOWE.

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
2 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu