Dziękujemy za udział w Battlefeście

2 lata temu
9

Oto, co w Battlefield 1 przyniesie najbliższa przyszłość

Battlefest dobiegł końca. Wspaniale było patrzeć, jak wykonujecie misje społecznościowe, walczycie o nieśmiertelniki i uganiacie się za członkami ekipy DICE na serwerach #FridayNightBattlefield. Zdobyliście mnóstwo PD, otworzyliście całą masę battlefestowych pakietów bojowych i pokazaliście, jak realizować wytyczne.

Battlefest okazał się naprawdę wystrzałowy. Ale to nie koniec atrakcji.

Już w tym tygodniu udostępnimy w Battlefield 1 grę niestandardową „W polu widzenia” – odmianę Szturmu, tyle że wyłącznie z medykami i zwiadowcami. Zwiadowcy, dzięki podwójnym obrażeniom zadawanym przez ich pociski, są skuteczni jak nigdy dotąd. Dlatego tak wielkie znaczenie zyskują medycy i właściwe wykorzystanie przez nich swoich umiejętności.

W grudniu, w ramach darmowej* aktualizacji, do Battlefield 1 trafi nowa mapa „Upadek kolosa”. Weźmiecie na niej udział w bitwie nad rzeką Selle, chłodną jesienią 1918 roku. Punktem centralnym mapy jest wrak ogromnego sterowca, rzucający cień na pole walki.

Trochę później, w marcu 2017, oddamy w wasze ręce pierwszy dodatek do Battlefield 1 zatytułowany „Nie przejdą”.

Aby uzyskać dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do „Nie przejdą” i trzech kolejnych dodatków, warto zaopatrzyć się w Przepustkę Premium do Battlefield 1. Premium to nie tylko dodatki, ale też 14 zaawansowanych pakietów bojowych, pierwszeństwo w kolejkach na serwery i wiele więcej. 

Poszerz pole bitwy dzięki Przepustce Premium do Battlefield 1

*WYMAGANA GRA BATTLEFIELD 1 NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ (SPRZEDAWANA OSOBNO), WSZYSTKIE AKTUALIZACJE, POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ (W PRZYPADKU GRAJĄCYCH NA KONSOLACH) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB PLAYSTATION PLUS.

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
2 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu