W Ten Weekend Wypróbuj Battlefield 1

2 lata temu
14

Być może nie dołączyliście jeszcze do Battlefield 1. Albo nie zrobili tego wasi znajomi, bez których gra nie daje wam pełnej satysfakcji. Tak czy siak, powinniście wiedzieć, że w ten weekend, 3–5 marca, udostępniamy wersję próbną Battlefield 1

na PC i Xbox One. Szczegóły poniżej.

Xbox Live Gold: Dni grania za darmo*

Posiadacze kont Xbox Live Gold mogą grać w Battlefield 1 na Xbox One w ramach „Dni grania za darmo” –

od godz. 9:00 PST dnia 3 marca do godz. 23:59 PST dnia 5 marca. W tym czasie otrzymacie możliwość wypróbowania pełnej wersji Battlefield 1 z jej emocjonującym wieloosobowym trybem sieciowym i porywającymi wojennymi opowieściami dla jednego gracza.

Zachowacie zdobyte osiągnięcia i związane z nimi punkty wyniku gracza, a jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję gry, wasze zapisy i statystyki zostaną do niej przeniesione.

Wersja próbna Battlefield 1 w Origin

W wersji próbnej Battlefield 1, dostępnej do pobrania zadarmo od godz. 5:00 PT dnia 3 marca do godz. 10:00 PT dnia 6 marca,

można przez całe 10 godzin grać w czterech trybach wieloosobowych na pięciu mapach i w dwie wojenne opowieści z cenionej przez recenzentów kampanii.

Więcej informacji tutaj: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/free-games/trials

Wyprzedaż gier EA

Jeśli wersja próbna Battlefield 1 przypadnie wam do gustu, zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży gierEA, podczas której zaopatrzycie się w Battlefield 1, pełną dodatków Edycję Ultimate Battlefield 1 i inne hity EA, takie jak Star Wars™ Battlefront™, FIFA 17 czy Titanfall 2. Obowiązują warunki i ograniczenia; więcej informacji pod poniższym odnośnikiem:

Kup Battlefield 1 nawet 60% taniej podczas wyprzedaży gier EA (oferty mogą się różnić w zależności od regionu).

Już wkrótce nowa zawartość do Battlefield 1

To świetny moment, aby dołączyć do Battlefield 1, gry, która już wkrótce wzbogaci się o nowe mapy, armie, uzbrojenie i nie tylko, dostępne w czterech nadchodzących dodatkach: Battlefield 1 Nie przejdą, Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Dowiedz się więcej o czterech nadchodzących dodatkach do Battlefield 1

*OGRANICZONA CZASOWO, DARMOWA WERSJA PRÓBNA. CZAS WAŻNOŚCI WERSJI PRÓBNEJ MOŻE ULEC ZMIANIE. DOTYCZY WSZYSTKICH KRAJÓW, W KTÓRYCH DOSTĘPNA JEST WERSJA PRÓBNA. DO GRY WYMAGANA JEST AKCEPTACJA WARUNKÓW REGULAMINU, UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I KORZYSTANIA Z PLIKÓW COOKIE EA. DO GRY PRZEZ SIEĆ WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ KONTO XBOX LIVE GOLD (SPRZEDAWANE OSOBNO). ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI SIECIOWYCH, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT.

† Do gry wymagane jest stałe połączenie internetowe, konto EA, akceptacja Zasad ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie EA (privacy.ea.com/pl), Regulaminu (www.ea.com/pl-pl/legal), umów użytkownika aplikacji Origin i gry Battlefield 1 oraz instalacja najnowszej wersji aplikacji Origin (www.origin.com/pol/pl-pl/store/about). Umowy użytkownika i dodatkowe ustalenia można znaleźć na stronie www.ea.com/pl-pl/legal. Aby założyć konto EA, musisz mieć ukończone 16 lat. Ograniczona czasowo, bezpłatna wersja próbna. Czas ważności wersji próbnej może ulec zmianie. Dotyczy wszystkich krajów, w których dostępna jest wersja próbna. Zawartość wersji próbnej może być ograniczona do wybranych poziomów i trybów. PO WYGAŚNIĘCIU WERSJI PRÓBNEJ POCZYNIONE POSTĘPY ORAZ EWENTUALNE ODBLOKOWANE ELEMENTY BĘDĄ NIEDOSTĘPNE DO CZASU ZAKUPU PEŁNEJ WERSJI GRY. WERSJE PRÓBNE SĄ OGRANICZONE DO JEDNEJ GRY NA KONTO (I NA URZĄDZENIE, W PRZYPADKU WERSJI PRÓBNYCH OKRESU TESTOWEGO). Z oferty nie mogą korzystać abonenci Origin Access, którzy aktywowali już przedpremierową wersję próbną Battlefield 1. EA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYCOFANIA WERSJI PRÓBNYCH GIER W DOWOLNEJ CHWILI.

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
2 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu