Witamy na Battlefest

2 lata temu
7

Pora na świętowanie – nadciąga Battlefest z okazji 25 rocznicy DICE! Battlefest to święto całej społeczności Battlefield , a 25 rocznica DICE daje nam dodatkowy powód do świętowania.

Przez dwa tygodnie Battlefest czeka nas mnóstwo atrakcji. Nie przegap żadnego wydarzenia – zobacz, co zaplanowaliśmy na pierwszy tydzień.

29 marca

Zdobywaj podwójne PD: Chociaż Battlefest zacznie się 30 marca, zaczynamy wcześniej od podwójnego PD. Wszyscy gracze Battlefield 1Battlefield 4 i Battlefield Hardline otrzymają podwójne PD między 29, a 31 marca.
30 marca

Współdzielone premium: 30 marca ruszamy z nową akcją. Nazywamy ją „Współdzielonym premium”; pozwoli ona posiadaczom Przepustki Premium Battlefield 1 grać na nowych mapach z nieposiadającymi jej znajomymi. Niedługo pojawi się więcej informacji o akcji.

Codzienny złom za zadania: Wprowadzamy nowy sposób na zdobywanie złomu w Battlefield 1. Otrzymacie do 100 jedn. złomu każdego dnia za granie, wygrywanie i najlepsze zagrania w trybie wieloosobowym.

Nieśmiertelnik z okazji 25 rocznicy DICE: DICE kończy w tym roku 25 lat. Aby uhonorować twórców Battlefield i fanów serii rozdajemy nieśmiertelniki z okazji 25 rocznicy firmy. Sto lat!

Transmisja na żywo #BFWeekly: Wejdźcie na Twitch.tv/battlefield/ 30 marca o 22:00 by obejrzeć rozgrywki w Battlefield 1, otrzymać prezenty i zobaczyć inne niespodzianki.

Nowa gra niestandardowa: Kontynuując tradycję gier niestandardowych udostępniamy nietypowe warianty Battlefield 1 – tym razem na mapach z „Nie przejdą”. Zaczynamy od jednego z ulubionych trybów fanów, „Pola widzenia”.

31 marca

Poprawiona wersja pakietów bojowych: Nowa wersja pakietów bojowych nazywana jest „Poprawką Battlefest” i zawierać będzie wiele skórek na broń i pojazdy. Dostępne będą też elementy układanek trzech nowych rodzajów broni do walki wręcz.

Otrzymaj darmowy pakiet bojowy: Zaloguj się między 31 marca a 1 kwietnia, a otrzymasz nowy pakiet bojowy z poprawki Battlefest.

#FridayNightBattlefield na XP1: Powrót szansy na pogranie w piątki z deweloperami z DICE w #FridayNightBattlefield. W ten piątek gramy tylko na mapach z „Nie przejdą”.

Miłej zabawy. Mamy wiele więcej planów – niedługo zdradzimy szczegóły wydarzeń kolejnego tygodnia.

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
2 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu