Najważniejsze wiadomości

Starsze wpisy

Battlefield 1 Nie Przejdą: Już Wkrótce Wcześniejszy Dostęp

2 lata temu
9

Pora stanąć do walki w obronie ojczyzny. Już 14 marca posiadacze Przepustki Premium do Battlefield™ 1 *† będą mogli dołączyć do armii francuskiej w ramach wcześniejszego dostępu do dodatku Battlefield 1 Nie przejdą*.

Mamy nadzieję, że spodobają wam się cztery nowe mapy, nowe uzbrojenie i nowy tryb rozgrywki Linia Frontu. Bawcie się dobrze, eliminując nieprzyjaciół pałką czyściciela okopów lub kierując nowym behemotem – czołgiem Char 2C. Battlefield 1 Nie przejdą to mnóstwo dodatkowej zawartości – skorzystajcie z poniższego odnośnika, aby się z nią zapoznać.

Battlefield 1 Nie przejdą: wszystko, co warto wiedzieć

Aktualizację gry towarzyszącą premierze Battlefield 1 Nie przejdą muszą pobrać wszyscy posiadacze Battlefield 1. Wiąże się z tym szereg korzyści, w tym możliwość śledzenia rozgrywki z Battlefield 1 Nie przejdą przez osoby, które się w ten dodatek nie zaopatrzą. Pełną listę wprowadzonychzmian znajdziecie jak zwykle tutaj.

W przyszłości na fanów Battlefield 1 czeka mnóstwo atrakcji. Niedawno ujawniliśmy szczegółowe informacje na temat nadchodzących dodatków: Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Więcej informacji na temat nadchodzących dodatków do Battlefield 1

Tak więc do dzieła: załóżcie błękitne mundury polowe i brońcie ojczyzny. Stańcie do walki w Battlefield 1 Nie przejdą. Ils Ne Passeront Pas.

* Wymagana gra Battlefield 1 na odpowiednią platformę (sprzedawana osobno), wszystkie aktualizacje gry, połączenie internetowe i konto EA.

† Wcześniejszy dostęp obejmuje dodatki, które jeszcze się nie ukazały. Daty premier dodatków i szczegółowe informacje na ich temat będą zamieszczane na stronie www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/premium.

W Ten Weekend Wypróbuj Battlefield 1

2 lata temu
14

Być może nie dołączyliście jeszcze do Battlefield 1. Albo nie zrobili tego wasi znajomi, bez których gra nie daje wam pełnej satysfakcji. Tak czy siak, powinniście wiedzieć, że w ten weekend, 3–5 marca, udostępniamy wersję próbną Battlefield 1

na PC i Xbox One. Szczegóły poniżej.

Xbox Live Gold: Dni grania za darmo*

Posiadacze kont Xbox Live Gold mogą grać w Battlefield 1 na Xbox One w ramach „Dni grania za darmo” –

od godz. 9:00 PST dnia 3 marca do godz. 23:59 PST dnia 5 marca. W tym czasie otrzymacie możliwość wypróbowania pełnej wersji Battlefield 1 z jej emocjonującym wieloosobowym trybem sieciowym i porywającymi wojennymi opowieściami dla jednego gracza.

Zachowacie zdobyte osiągnięcia i związane z nimi punkty wyniku gracza, a jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję gry, wasze zapisy i statystyki zostaną do niej przeniesione.

Wersja próbna Battlefield 1 w Origin

W wersji próbnej Battlefield 1, dostępnej do pobrania zadarmo od godz. 5:00 PT dnia 3 marca do godz. 10:00 PT dnia 6 marca,

można przez całe 10 godzin grać w czterech trybach wieloosobowych na pięciu mapach i w dwie wojenne opowieści z cenionej przez recenzentów kampanii.

Więcej informacji tutaj: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/free-games/trials

Wyprzedaż gier EA

Jeśli wersja próbna Battlefield 1 przypadnie wam do gustu, zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży gierEA, podczas której zaopatrzycie się w Battlefield 1, pełną dodatków Edycję Ultimate Battlefield 1 i inne hity EA, takie jak Star Wars™ Battlefront™, FIFA 17 czy Titanfall 2. Obowiązują warunki i ograniczenia; więcej informacji pod poniższym odnośnikiem:

Kup Battlefield 1 nawet 60% taniej podczas wyprzedaży gier EA (oferty mogą się różnić w zależności od regionu).

Już wkrótce nowa zawartość do Battlefield 1

To świetny moment, aby dołączyć do Battlefield 1, gry, która już wkrótce wzbogaci się o nowe mapy, armie, uzbrojenie i nie tylko, dostępne w czterech nadchodzących dodatkach: Battlefield 1 Nie przejdą, Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Dowiedz się więcej o czterech nadchodzących dodatkach do Battlefield 1

*OGRANICZONA CZASOWO, DARMOWA WERSJA PRÓBNA. CZAS WAŻNOŚCI WERSJI PRÓBNEJ MOŻE ULEC ZMIANIE. DOTYCZY WSZYSTKICH KRAJÓW, W KTÓRYCH DOSTĘPNA JEST WERSJA PRÓBNA. DO GRY WYMAGANA JEST AKCEPTACJA WARUNKÓW REGULAMINU, UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I KORZYSTANIA Z PLIKÓW COOKIE EA. DO GRY PRZEZ SIEĆ WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ KONTO XBOX LIVE GOLD (SPRZEDAWANE OSOBNO). ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI SIECIOWYCH, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT.

† Do gry wymagane jest stałe połączenie internetowe, konto EA, akceptacja Zasad ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie EA (privacy.ea.com/pl), Regulaminu (www.ea.com/pl-pl/legal), umów użytkownika aplikacji Origin i gry Battlefield 1 oraz instalacja najnowszej wersji aplikacji Origin (www.origin.com/pol/pl-pl/store/about). Umowy użytkownika i dodatkowe ustalenia można znaleźć na stronie www.ea.com/pl-pl/legal. Aby założyć konto EA, musisz mieć ukończone 16 lat. Ograniczona czasowo, bezpłatna wersja próbna. Czas ważności wersji próbnej może ulec zmianie. Dotyczy wszystkich krajów, w których dostępna jest wersja próbna. Zawartość wersji próbnej może być ograniczona do wybranych poziomów i trybów. PO WYGAŚNIĘCIU WERSJI PRÓBNEJ POCZYNIONE POSTĘPY ORAZ EWENTUALNE ODBLOKOWANE ELEMENTY BĘDĄ NIEDOSTĘPNE DO CZASU ZAKUPU PEŁNEJ WERSJI GRY. WERSJE PRÓBNE SĄ OGRANICZONE DO JEDNEJ GRY NA KONTO (I NA URZĄDZENIE, W PRZYPADKU WERSJI PRÓBNYCH OKRESU TESTOWEGO). Z oferty nie mogą korzystać abonenci Origin Access, którzy aktywowali już przedpremierową wersję próbną Battlefield 1. EA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYCOFANIA WERSJI PRÓBNYCH GIER W DOWOLNEJ CHWILI.

Ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 dostępna na winylu

2 lata temu
9

Bez względu na to, czy grzejecie się w blasku chwały po zwycięstwie w trybie online, czy przeżywacie pasjonujące przygody w którejś z wojennych opowieści, ścieżka dźwiękowa Battlefield1 w ogromnym stopniu wpływa na wrażenia płynące z zabawy.

Teraz muzyka z Battlefield  1 jest dostępna również na winylu. To specjalne wydanie zawiera winylową płytę z 17 fantastycznymi utworami, 30-centymetrowy kolekcjonerski plakat, przezroczystą koszulkę na płytę z motywem Battlefield i kupon umożliwiający pobranie ośmiu utworów bonusowych.

Amazon: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 na winylu

Ścieżkę dźwiękową Battlefield  1 skomponowali Johan Söderqvist i Patrik Andrén we współpracy z DICE.

„Ogromnie cieszy nas możliwość wydania muzyki z gry na winylu” – mówią Söderqvist i Andrén. „To zdecydowanie nasz ulubiony format. Mamy nadzieję, że ta płyta stanie się przedmiotem kolekcjonerskim i trafi w ręce największych fanów serii”.

Przystępując do pracy, kompozytorzy wiedzieli dokładnie, co chcą osiągnąć. Ich celem nie było stworzenie „fajnej muzyczki”, tylko mrocznej, poruszającej ilustracji oddającej emocje związane z piekłem wojny.

„To była wojna niezwykle brutalna. Dlatego muzyka miała przede wszystkim wywoływać emocje, a dopiero w drugim rzędzie zagrzewać do walki. Nie mogło oczywiście zabraknąć nawiązania do starej tradycji Battlefield, polegającej na wykorzystaniu zmodyfikowanej wersji znanego, klasycznego motywu przewodniego serii”.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1 jest też dostępna do pobrania w wersji cyfrowej:

iTunes: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Apple Music: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Spotify: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Świąteczna wyprzedaż: Battlefield 1 i inne gry w świetnych cenach

2 lata temu
12

Świąteczna wyprzedaż w Origin: Battlefield 1 i inne gry w świetnych cenach

Zbliżają się święta i z tej okazji rusza w Origin wielka wyprzedaż gier EA na PC. Świąteczna promocja rozpocznie się 22 grudnia, potrwa przez całe święta i zakończy w styczniu.

Świąteczna wyprzedaż w Origin obejmuje gry takie jak Battlefield™ 1, FIFA 17, Titanfall 2 i wiele innych. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w przebojowe tytuły, których jeszcze nie posiadasz.

Ceny mogą się różnić w zależności od regionu, dlatego zajrzyjcie 22 grudnia do sklepu Origin, aby sprawdzić szczegóły przygotowanej dla was oferty. Wesołych Świąt!

Więcej na stronie EA.com/pl-pl/holiday-sale

Dziękujemy za udział w Battlefeście

2 lata temu
9

Oto, co w Battlefield 1 przyniesie najbliższa przyszłość

Battlefest dobiegł końca. Wspaniale było patrzeć, jak wykonujecie misje społecznościowe, walczycie o nieśmiertelniki i uganiacie się za członkami ekipy DICE na serwerach #FridayNightBattlefield. Zdobyliście mnóstwo PD, otworzyliście całą masę battlefestowych pakietów bojowych i pokazaliście, jak realizować wytyczne.

Battlefest okazał się naprawdę wystrzałowy. Ale to nie koniec atrakcji.

Już w tym tygodniu udostępnimy w Battlefield 1 grę niestandardową „W polu widzenia” – odmianę Szturmu, tyle że wyłącznie z medykami i zwiadowcami. Zwiadowcy, dzięki podwójnym obrażeniom zadawanym przez ich pociski, są skuteczni jak nigdy dotąd. Dlatego tak wielkie znaczenie zyskują medycy i właściwe wykorzystanie przez nich swoich umiejętności.

W grudniu, w ramach darmowej* aktualizacji, do Battlefield 1 trafi nowa mapa „Upadek kolosa”. Weźmiecie na niej udział w bitwie nad rzeką Selle, chłodną jesienią 1918 roku. Punktem centralnym mapy jest wrak ogromnego sterowca, rzucający cień na pole walki.

Trochę później, w marcu 2017, oddamy w wasze ręce pierwszy dodatek do Battlefield 1 zatytułowany „Nie przejdą”.

Aby uzyskać dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do „Nie przejdą” i trzech kolejnych dodatków, warto zaopatrzyć się w Przepustkę Premium do Battlefield 1. Premium to nie tylko dodatki, ale też 14 zaawansowanych pakietów bojowych, pierwszeństwo w kolejkach na serwery i wiele więcej. 

Poszerz pole bitwy dzięki Przepustce Premium do Battlefield 1

*WYMAGANA GRA BATTLEFIELD 1 NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ (SPRZEDAWANA OSOBNO), WSZYSTKIE AKTUALIZACJE, POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ (W PRZYPADKU GRAJĄCYCH NA KONSOLACH) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB PLAYSTATION PLUS.

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu