Zapraszamy na kolejny Battlefest, święto serii Battlefield

2 lata temu
7

Gotowi na pyszną zabawę? Dziś rozpoczynamy kolejną rundę Battlefestu – święta społeczności Battlefield.

W dniach 16–27 listopada na fanów Battlefield™ 1 czeka mnóstwo atrakcji: prezentów, misji i wydarzeń w grze. Dla posiadaczy Battlefield 4 i Battlefield Hardline również przygotowaliśmy misje i wydarzenia z bonusowymi PD.

Motywem przewodnim tego Battlefestu jest realizacja wytycznych – wiecie, tych zadań, o których członkowie waszej drużyny czasem zupełnie zapominają. Tylko w tym tygodniu znajdziecie w grze szereg wyzwań i nagród związanych ze współpracą w zespole.

Podczas Battlefestu atrakcji będzie całe mnóstwo, więc zaglądajcie do Battlefield 1 regularnie, aby ich nie przegapić. Poniżej wymieniamy najważniejsze wydarzenia naszego 12-dniowego święta.

Środa, 16 listopada

 • Nieśmiertelnik „Battlefest”: zalogujcie się do Battlefield 1 między 16 a 27 listopada, a otrzymacie specjalny nieśmiertelnik „Battlefest” (zostanie przyznany 28 listopada).
 • Battlefestowa transmisja na żywo: od godz. 22:00 do 01:00 na stronie twitch.tv/battlefield będziemy prezentować pełną akcji rozgrywkę w trybach „Hardcore” i „Mgła wojny”. 
 • Gry niestandardowe: w menu gier niestandardowych pojawią się tryby „Hardcore” i „Mgła wojny”. Koniecznie je wypróbujcie.
 • Nieśmiertelnik „Wtajemniczony Battlefield” w prezencie: taki nieśmiertelnik przy następnym logowaniu otrzymają automatycznie wszyscy gracze należący grona do Wtajemniczonych. (Nieśmiertelnik zostanie przypisany do konta EA powiązanego z adresem e-mail, przy pomocy którego użytkownik dołączył do Wtajemniczonych).
 • Nieśmiertelnik „Najlepsza społeczność na świecie”: ten specjalny nieśmiertelnik będzie można otrzymać od Rewolucjonistów (Game Changers).

Czwartek, 17 listopada

 • Battlefestowa misja „Realizuj wytyczne”: wykonajcie tę misję w Battlefield 1, a otrzymacie specjalną skórkę na broń. Zalogujcie się do Battlefield 1 w trzy różne dni Battlefestu i wygrajcie jeden mecz w Operacjach. Gracze, którzy ukończyli misję, otrzymają skórkę na broń po zakończeniu Battlefestu.
 • Misja „Droga do Battlefield 1”: to misja dla posiadaczy Battlefield 4 i Battlefield Hardline. Zabijcie w jednej z tych gier 25 wrogów pistoletem M1911, a otrzymacie w Battlefield 1 nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1” oraz skórkę „Więziciel” na pistolet M1911*.
 • Battlefestowe pakiety bojowe: udostępniona zostanie specjalna battlefestowa wersja pakietów bojowych.

Piątek, 18 listopada

 • Battlefestowa impreza #FridayNightBattlefield: macie ochotę zdzielić maczugą któregoś z twórców Battlefield 1? Z myślą o #FridayNightBattlefield przygotowaliśmy całą masę serwerów. Będziemy też rozdawać niepowtarzalne nieśmiertelniki.
 • Wydarzenie z 2xPD: 18 listopada grający w Battlefield Hardline i Battlefield 4 będą otrzymywać dwa razy więcej punktów doświadczenia.

Niedziela, 20 listopada

 • Battlefestowe filmy społecznościowe: nauczcie się realizować wytyczne, obserwując, jak robią to najsławniejsi członkowie społeczności Battlefield.

Wtorek, 22 listopada

 • Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku: Battlefield 1 i inne gry EA w świetnych cenach u waszych ulubionych sieciowych sprzedawców.

Środa, 23 listopada

 • Nieśmiertelnik „Weteran”: ten nieśmiertelnik zostanie przyznany w Battlefield 1 wszystkim osobom, które grały w Battlefield 3, Battlefield 4 lub Battlefield Hardline.
 • Nieśmiertelnik „Weteran CTE”: ten nieśmiertelnik zostanie przyznany wszystkim graczom, którzy korzystali ze społecznościowego środowiska testowego CTE dla Battlefield 4 lub Battlefield Hardline.

Piątek, 25 listopada

 • Battlefestowa impreza #FridayNightBattlefield: pełen akcji piątkowy wieczór, podczas którego będziecie mogli zagrać w Battlefield 1 z członkami ekipy DICE.
 • Wydarzenie z 2xPD: 25 listopada grający w Battlefield Hardline i Battlefield 4 będą otrzymywać dwa razy więcej punktów doświadczenia.

*TA OFERTA PROMOCYJNA NIE STANOWI KREDYTU, OBCIĄŻENIA, DEBETU ANI KARTY PODARUNKOWEJ. KAŻDY POSIADACZ KONTA EA MOŻE OTRZYMAĆ JEDEN NIEŚMIERTELNIK „DROGA DO BATTLEFIELD 1” I JEDNĄ SKÓRKĘ „WIĘZICIEL” NA BROŃ. DO UDZIAŁU I UZYSKANIA DOSTĘPU DO ZAWARTOŚCI WYMAGANA JEST GRA BATTLEFIELD 4 LUB BATTLEFIELD HARDLINE NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ, KONTO ORIGIN, POŁĄCZENIE INTERNETOWE ORAZ (W PRZYPADKU GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z KONSOL) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB SONY ENTERTAINMENT. ABY OTRZYMAĆ NAGRODY, NALEŻY PRZED ZAKOŃCZENIEM MISJI SPOŁECZNOŚCIOWEJ POTWIERDZIĆ JEJ WYKONANIE NA STRONIE MISJI SPOŁECZNOŚCIOWYCH W BATTLELOGU.

GRY NIE PROMUJĄ, NIE SPONSORUJĄ I NIE POLECAJĄ ŻADNI PRODUCENCI BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA, Z WYJĄTKIEM WYRAŹNIE WYMIENIONYCH.

KAŻDY POSIADACZ KONTA EA MOŻE OTRZYMAĆ JEDEN NIEŚMIERTELNIK „BATTLEFEST”, JEDEN NIEŚMIERTELNIK „WTAJEMNICZONY BATTLEFIELD”, JEDEN NIEŚMIERTELNIK „WETERAN” I JEDEN NIEŚMIERTELNIK „WETERAN CTE”. DO UDZIAŁU W MISJI „REALIZACJA WYTYCZNYCH” I UZYSKANIA DOSTĘPU DO ZAWARTOŚCI W GRZE WYMAGANA JEST GRA BATTLEFIELD 1 NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ (SPRZEDAWANA OSOBNO), WSZYSTKIE AKTUALIZACJE, POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ (W PRZYPADKU OSÓB GRAJĄCYCH NA KONSOLACH) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB PLAYSTATION™ PLUS (SPRZEDAWANE OSOBNO).

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
2 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu