Najważniejsze wiadomości

Najnowsze wpisy

Nadchodzi Rewolucja: zagrajcie w letnie misje

2 mies. temu
12

Oto nadchodzi Rewolucja. Na rozgrzewkę przygotowaliśmy dla was Letnie Misje Battlefield 1. Misje te stanowią serię wyzwań, które będą wymagać od graczy skupienia na określonym zadaniu i gry zespołowej.

Ukończenie każdej takiej misji będzie nagradzane unikalnym nieśmiertelnikiem i premią do PD oddziału. Nagrodą za ukończenie wszystkich trzech będzie unikalna broń biała: nóż arditi LVC. Możecie tez liczyć na dodatkową nagrodę – niespodziankę, której na razie nie będziemy ujawniać…

Pierwszą z letnich misji jest „Wezwanie do działania”. Waszym celem będzie zagranie, ukończenie i wygrana w trzech pełnych meczach operacji. Misja pozostanie aktywna pomiędzy 15 a 23 lipca.

Jeżeli ukończycie misję o czasie, zostaniecie nagrodzeni nieśmiertelnikiem „Wezwanie do działania” (przyznawanym 31 lipca) oraz premią do PD dla oddziału gracza (aby odebrać tę nagrodę zalogujcie się pomiędzy 23 a 30 lipca).

Witaj w Battlefield 1!

10 mies. temu
27

Battlefield™ 1 trafia właśnie w ręce graczy na całym świecie, a ja wspominam niesamowitą podróż, która rozpoczęła się, gdy pracownicy DICE wpadli na odważny pomysł stworzenia gry z akcją osadzoną w trakcie pierwszej wojny światowej i przygotowali na ten temat prezentację. Minęło kilka lat i oto finalny produkt trafia wreszcie na rynek. To naprawdę wyjątkowe uczucie.

Battlefield 1 miała odświeżyć formułę serii Battlefield, zachowując jednak wszystkie jej klasyczne, niepowtarzalne elementy. Wiedzieliśmy, że sporo ryzykujemy.

Ale umieszczając akcję gry w tak wyjątkowym okresie, jakim była Wielka Wojna, zyskaliśmy dostęp do wielu unikatowych opcji rozgrywki. Wasze reakcje wskazują, że ryzyko się opłaciło. Sami też zresztą doskonale się w Battlefield 1 bawimy.

Nic nie daje mi tyle przyjemności, co wysłuchiwanie waszych opowieści z pola walki – o tym, jak zdobyliście jakiś nieśmiertelnik, jak znaleźliście broń lub w ostatniej chwili odwróciliście bieg starcia w Podboju. Nie mogę się już doczekać historii, które usłyszę od was tym razem.

Do zobaczenia na polu walki!

Odblokuj skórkę na broń do Battlefield 1, grając w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline

11 mies. temu
3

Koniec Drogi do Battlefield™ 1 jest już blisko. Gra trafi w ręce fanów 21 października (lub 18 października, jeśli zamówili w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika) i wreszcie wszyscy będą mogli wziąć udział w narodzinach wojny totalnej. Z tej okazji w przyszłym tygodniu organizujemy transmisje na żywo, o których możecie poczytać na stronie Transmisji Battlefield.

Jednak w Battlefield 4™ i Battlefield™ Hardline walka trwa nadal. Mamy dla was jeszcze jedną misję – jeśli ją ukończycie, otrzymacie w Battlefield 1 wyjątkowy prezent.

12–17 października
Zdobądź skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 oraz nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”

To nie pomyłka. Załóż z powrotem hełm i wyciągnij pistolet M1911 – aby otrzymać skórkę „Więziciel” dla M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, musisz ponownie uruchomić Battlefield 4 lub Battlefield Hardline. W grze, w której wykonasz misję, otrzymasz też złoty pakiet bojowy.

Oto twoje zadanie:

Misja społecznościowa „M1911”
Zabij 100 wrogów pistoletem M1911 na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online Battlefield 4 lub Battlefield Hardline, a otrzymasz w Battlefield 1 skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, a do tego złoty pakiet bojowy w w grze, w której ukończysz misję (czyli w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline). Misje jest dostępna od godz. 18:00 dnia 12 października 2016 do godz. 18:00 dnia 17 października 2016.

*TA OFERTA PROMOCYJNA NIE STANOWI KREDYTU, OBCIĄŻENIA, DEBETU ANI KARTY PODARUNKOWEJ. KAŻDY POSIADACZ KONTA EA MOŻE OTRZYMAĆ JEDEN NIEŚMIERTELNIK „DROGA DO BATTLEFIELD 1” I JEDNĄ SKÓRKĘ „WIĘZICIEL” NA BROŃ. DO UDZIAŁU I UZYSKANIA DOSTĘPU DO ZAWARTOŚCI WYMAGANA JEST GRA BATTLEFIELD 4 LUB BATTLEFIELD HARDLINE NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ, KONTO ORIGIN, POŁĄCZENIE INTERNETOWE ORAZ (W PRZYPADKU GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z KONSOL) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB SONY ENTERTAINMENT. ABY OTRZYMAĆ NAGRODY, NALEŻY PRZED ZAKOŃCZENIEM MISJI SPOŁECZNOŚCIOWEJ POTWIERDZIĆ JEJ WYKONANIE NA STRONIE MISJI SPOŁECZNOŚCIOWYCH W BATTLELOGU.

GRY NIE PROMUJE, NIE SPONSORUJE I NIE POLECA ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA, Z WYJĄTKIEM WYRAŹNIE WYMIENIONYCH.

Droga do Battlefield 1 – transmisje na żywo

11 mies. temu
15

Już tylko dni dzielą nas od chwili, gdy w wasze ręce trafi ukończona gra Battlefield 1. Przedpremierowe wersje próbne EA Access i Origin Access* będą dostępne już od 13 października, posiadacze Specjalnej Edycji Ochotnika rozpoczną zabawę 18 października, a światowa premiera Battlefield 1 będzie miała miejsce 21 października. Dla osób, które o Battlefield 1 chciałyby się dowiedzieć absolutnie wszystkiego, mamy jeszcze jedną niespodziankę: 10 kolejnych dni transmisji na żywo, których w żadnym razie nie powinniście przegapić!

Od 12 do 21 października, codziennie w godz. 22:00–00:00, będziemy przeprowadzać dwugodzinne transmisje na żywo.

Co pokażemy? Bardzo dużo. Zaprezentujemy wszystkie mapy – od Pustyni Synajskiej po Salonowy Blitzkrieg. Będziemy grać we wszystkich trybach, łącznie z Operacjami i Gołębiami Wojennymi. W transmisjach wezmą udział członkowie społeczności Battlefield oraz specjalni goście.

Pełny kalendarz i więcej szczegółów znajdziecie na stronie Transmisje Battlefield 1. To jak? Jesteście gotowi na ostatnią prostą Drogi do Battlefield 1? Bo my tak. I nie możemy się już doczekać, by pokazać wam absolutnie wszystko.

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access.

Zamów Battlefield 1 już dziś i uzyskaj wcześniejszy dostęp do mapy „Upadek kolosa”

11 mies. temu
4

Długo to trwało, ale premiera Battlefield™ 1 jest już blisko. Jeśli jesteście abonamentami EA Access lub Origin Access, 13 października będziecie mogli zagrać w przedpremierową wersję próbną Battlefield 1 – więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj. A później już tylko dni będą was dzielić od chwili, gdy w wasze ręce trafi pełna gra!
Zamawiając Battlefield 1 w przedsprzedaży, zapewnicie sobie wcześniejszy o 7 dni dostęp do nowej mapy „Upadek kolosa”, która trafi do gry w grudniu

Nadal nie wiecie, którą wersję wybrać? Jest kilka możliwości.

Zamawiając w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika, otrzymacie dostęp do gry 18 października, trzy dni przed jej oficjalną premierą. Ta edycja zawiera też Pakiet Piekielnego Wojownika (z elementami inspirowanymi bohaterskimi Piekielnymi Wojownikami z Harlemu), Pakiet Czerwonego Barona (z elementami inspirowanymi postacią słynnego niemieckiego asa myśliwskiego), Pakiet Lawrence’a z Arabii (z przedmiotami inspirowanymi przygodami słynnego archeologa i dyplomaty), 3 skórki na pojazdy oraz 5 pakietów bojowych. Dostępna jest też Edycja Ultimate, o której więcej dowiecie się tutaj.

A 21 października – w dniu światowej premiery Battlefield 1 na Xbox One, PlayStation 4 i w Origin na PC – w narodzinach wojny totalnej udział będą już mogli wziąć wszyscy gracze. Jeśli chcecie zamówić którąś z edycji w przedsprzedaży, wybierzcie ją na stronie zamówień przedpremierowych w witrynie Battlefield.com.

Do zobaczenia na polu walki!

* OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access.

Wyróżnione

Witaj w Battlefield 1!
10 mies. temu