Turniej Medal of Honor

GladkiPL 5 lata temu
0


Myślałeś już, że Medal of Honor Warfighter jest tylko zakurzoną gra leżąca na twoim biurku? W ogóle ktoś w to jeszcze gra? Te dwa pytania mogą nasuwać się jako pierwsze, gdy przeczytałeś tytuł tej wiadomości. My zadamy Ci jeszcze jedno pytanie – Chciałbyś przeżyć przygodę swojego życia za sprawą Twojej ulubionej gry?
-Ale o co chodzi?
-Jaka przygoda życia?
Czy jesteś prawdziwym MOHerowcem?
Kim są GREKO i NAVAL?
Na wszystkie pytania musisz odpowiedzieć sobie sam.

W tym roku by pokazać, że wciąż pamiętamy o grze Medal of Honor organizujemy turniej, jakiego nigdy nie było. Główną nagrodą będzie spotkanie z konsultantami z jednostki „GROM”, którzy brali udział w tworzeniu gry Medal of Honor. Doznaj zaszczytu poznania osób służących dla Ojczyzny w obronie naszej wolności, którzy podzielili się z Twórcami Medal of Honor swoją wiedzą, a teraz podzielą się z Tobą! To nie koniec niespodzianek! Spotkanie odbędzie się w Warszawie, gdzie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Jak zapisać się do turnieju?
Turniej będzie rozegrany na platformie PC. Zapisy dwuosobowych fireteamów odbywają się w tym temacie i potrwają do końca tygodnia. Nie ma ograniczeń co do osób z danego klanu czy plutonu. Każdy gra przeciwko każdemu. Gramy tak aż do wyłonienia 5 fireteamów (10 osób), które pojadą do Warszawy na spotkanie.

Jeżeli macie jakieś pytania, zadajecie je tutaj.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione