Dziękujemy wam za udział w otwartej becie Battlefield 1

3 lata temu
18

Po pierwsze, wielkie dzięki za udział w otwartej becie Battlefield 1. Gra u waszego boku w zeszłym tygodniu była ekscytującym doświadczeniem. Oglądając „momenty”, które udostępniacie w Internecie, trudno nie docenić waszego oddania serii Battlefield. Dzięki wam była to największa beta w historii EA – to nie lada osiągnięcie! Byliśmy pod tak wielkim wrażeniem, że przygotowaliśmy infografikę z najciekawszymi statystykami.

Po drugie, chcę wam osobiście podziękować za komentarze, które nam przekazujecie. Przeglądając wpisy na forach i w mediach społecznościowych, gromadzimy niezwykle cenne dane, pomagające w identyfikacji tego, co się w grze sprawdziło, i tego, co nie do końca zadziałało. Bardzo cenimy sobie wasze opinie. W najbliższej przyszłości zaprezentujemy szczegółowe informacje na temat zmian, które znajdą się w pełnej wersji gry (tak, lekkie czołgi były zbyt skuteczne – odrobinę je zmodyfikujemy).

Nie możemy się już doczekać chwili, gdy znów będziemy mogli z wami zagrać – okazja będzie już 13 października, gdy gra Battlefield 1 zostanie udostępniona w EA Access i Origin Access. Światowa premiera Battlefield 1 będzie miała miejsce 21 października – w przedsprzedaży grę możecie zamówić tutaj. Jeszcze raz wszystkim wam dziękujemy!

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione