Zamów Battlefield 1 już dziś i uzyskaj wcześniejszy dostęp do mapy „Upadek kolosa”

3 lata temu
4

Długo to trwało, ale premiera Battlefield™ 1 jest już blisko. Jeśli jesteście abonamentami EA Access lub Origin Access, 13 października będziecie mogli zagrać w przedpremierową wersję próbną Battlefield 1 – więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj. A później już tylko dni będą was dzielić od chwili, gdy w wasze ręce trafi pełna gra!
Zamawiając Battlefield 1 w przedsprzedaży, zapewnicie sobie wcześniejszy o 7 dni dostęp do nowej mapy „Upadek kolosa”, która trafi do gry w grudniu

Nadal nie wiecie, którą wersję wybrać? Jest kilka możliwości.

Zamawiając w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika, otrzymacie dostęp do gry 18 października, trzy dni przed jej oficjalną premierą. Ta edycja zawiera też Pakiet Piekielnego Wojownika (z elementami inspirowanymi bohaterskimi Piekielnymi Wojownikami z Harlemu), Pakiet Czerwonego Barona (z elementami inspirowanymi postacią słynnego niemieckiego asa myśliwskiego), Pakiet Lawrence’a z Arabii (z przedmiotami inspirowanymi przygodami słynnego archeologa i dyplomaty), 3 skórki na pojazdy oraz 5 pakietów bojowych. Dostępna jest też Edycja Ultimate, o której więcej dowiecie się tutaj.

A 21 października – w dniu światowej premiery Battlefield 1 na Xbox One, PlayStation 4 i w Origin na PC – w narodzinach wojny totalnej udział będą już mogli wziąć wszyscy gracze. Jeśli chcecie zamówić którąś z edycji w przedsprzedaży, wybierzcie ją na stronie zamówień przedpremierowych w witrynie Battlefield.com.

Do zobaczenia na polu walki!

* OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione