Ordo Draconis Valachor
Tag: [ODV] Web: Official website Fans: 20 Created: 2012-10-22
Founder

Platoon Presentation


Dołącz do nas ! Bez względu na płeć, wiek, przekonania religijne, polityczne i wykształcenie. Bez dziwnych rekrutacji i chorych pytań.

Jedyne co musisz zrobić to wbić na nasz TeamSpeak 3, przedstawić się i dołączyć do wspólnej gry !
W zamian poznasz fajną, zgraną paczkę, doświadczysz przyjemności z gry zespołowej, a także otrzymasz dawkę niesamowitych emocji dostarczaną przez grę Battlefield 3.


Nasz TS3: odv.voice24.pl lub 178.217.190.106:9987

Plutonowy e-mail: OrdoDraconisValachor@gmail.com

Serwer : http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/f3ed9cc0-88a7-4f44-9ec6-b37787fc96dd/Ordo-Draconis-Valachor-G4G-pl/

REGULAMIN PLUTONU ODV


1. OGÓLNE ZAŁOŻENIA REGULAMINU:

1.1. Pluton Ordo Draconis Valachor [ODV] jest plutonem, którego członkowie spotykają się dla zabawy, a poprzez swoją grę, starają się szerzyć zasady fair play oraz team play wśród innych graczy.

1.2. Każdy członek plutonu reprezentuje swoją grą i zachowaniem pluton [ODV].

1.3. Członkiem plutonu [ODV] może zostać gracz, który: 
- posiada oryginalną wersję gry, a w niej czyste (niezbanowane) konto,
- ukończył 16. rok życia,
- posiada przyzwoity poziom kultury osobistej, 
- posiada zestaw do komunikacji głosowej oraz program TeamSpeak 3

1.4. Aby uniknąć konfliktu interesów między plutonami, przyjmuje się, że gracz przystępujący do plutonu [ODV] gra pod jego banderą.

1.5. Każdy członek plutonu oraz rekrut zobowiązany jest do umieszczenia przed swoim nickiem TAGu [ODV] w ciągu 2 dni od przystąpienia do plutonu.

1.6  Tag JEST wymagany podczas gry na obcych serwerach i meczach klanowych, natomiast podczas gry na naszym serwerze NIE JEST obowiązkowy.

1.6. Udział w plutonie ODV jest dobrowolny, a uczestnictwo w plutonie nie zobowiązuje do uczestnictwa jedynie w tym plutonie. (możesz należeć do większej liczby plutonów, ale nasz TAG jest obowiązkowy)

1.7. Na czele plutonu stoi jego Założyciel jak i powołani przez niego Dowódcy. 

1.8. Członkowie plutonu biorący udział w rozgrywkach plutonowych zobowiązani są do posiadania TAGu, a także do obowiązkowego uczestnictwa w treningach poprzedzających rozgrywki we wcześniej ustalonej dacie. 
     
1.9. W przypadku złamania regulaminu członkowie plutonu oraz rekruci podlegają karze. O jej charakterze decyduje grupa dowódców, jednak ostateczna decyzja należy do założyciela.
 

Platoon feed

There are no more events to show