Fun Over Everything
Tag: [FOE] Web: Offizielle Website Fans: 107 Erstellt: 25.10.2011
Gründer
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader

Platoon-Präsentation

Grupa FOE zaprasza!.

Naszym głównym celem jest dobra zabawa, relax, gra zespołowa. Nie patrzymy na umiejętności. Jesteśmy czysto 4Fun! Średnia wieku u nas to około 30 lat, a rekrutujemy wyłącznie 18+.

!!! ZASADY REKRUTACJI !!!

Jeśli przeszedłeś/łaś pomyślnie testy wydolnościowe wątroby oraz okres ząbkowania, piznęło Ci minimum 18 wiosenek i posiadasz podstawowe umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej to GRATULUJĘ !!! Masz szansę zostać jednym z naszych kamratów.

Na wstępie "ostrzegamy" i obiecujemy iż, jak sama nazwa wskazuje jesteśmy grupą 4Fun. Nie ustawiamy spotkań, sparingów lub regularnych treningów (chyba że ktoś się spije).


Proces rekrutacji zostanie rozpoczęty (wyłącznie) po spełnieniu OBU poniższych warunków, o czym będziesz informowany odpowiednimi mailami, wysłanymi na Twój adres, który podałeś przy rejestracji.

UWAGA!
Konta rejestrowane bez wcześniejszego umieszczenia posta w dziale REKRUTACJA, będą traktowane jako forma spamingu, automatycznie odrzucane i kasowane bez dalszych komentarzy

Warunek 1. Utwórz w odpowiednim dziale na forum (www.foe.org.pl) nowy wątek z postem zatytułowanym: "Rekrutacja [Twój nick]", o następującej zawartości:
- Imię oraz nick używany w grze
- Wiek
- Co porabiasz na codzień
- Tytuły gier w które chciałbyś z nami grać
- Ewentualne doświadczenie w multigamingu
- Krótkie uzasadnienie dlaczego my i czego oczekujesz od FOE

Warunek 2. Zarejestruj swoje nowe konto w naszym serwisie (na stronie), wykorzystując odpowiedni odnośnik na dole strony. Do rejestracji konta użyj tego samego nicka, którego wykorzystujesz w grze. Pamiętaj iż proces rejestracji kończy się wraz z aktywacją konta.


Proszę pamiętać o tym że każdy rekrut nosi taga [FOEr] do czasu aż ojcowie założyciele nie zadecydują o usunięciu literki "r" i tym samym pełnym członkostwie w grupie.
Decyzja ta, lub jej brak, uzależniona jest głównie od samego rekruta, czyli od Jego zaangażowania we wspólną grę, czynnego uczestnictwa w tzw. "życiu grupy", a przede wszystkim od opinii współgraczy z którymi rekrut wspólnie spędza czas na TeamSpeaku, itp. itd. etc. duperele...


Z racji tego że wszystko ma swoją cenę, przynależność do naszej grupy zobowiązuje do trzymania się kilku prostych zasad :

1. Na serwerze TeamSpeak'a panuje ogólna kultura osobista, którą należy się delektować i zachować dla swoich pobratymców.

2. Prosi się o klawiszową aktywację głosową aby plusk bystrej, spłukiwanej w klozecie wody nie porwał naszej wyobraźni w miejsca dalekie polu bitwy, a odgłosy spożywania wałówki nie przyprawiały nas o nadwagę.

3. Na Teamspeak'a logujemy sie tylko i wylacznie nickiem zarejestrowanym na forum.

4. Prosimy o nienarażanie na szwank dobrego imienia naszej grupy i nie zamieszczanie linków do nielegalnych źródeł wszelkiej maści software'u.


Jeśli nadal wydaje Ci się iż masz wystarczająco tytanowo-metalowo-karbonowo-ciekawe-czy-to-ktoś-czyta-niesamowito-twardą psychikę i podołasz wyzwaniu a Twoja lodówka pomieści wystarczjącą ilośc złotego trunku, przystąp do działania !!!


P.S : Skrzyneczka piwa może przyśpieszyć proces rekrutacji.
 

Platoon-Feed

Keine Ereignisse zum Anzeigen vorhanden