TheNorthLabel
Tag: [TNL] Fans: 23 Created: 2012-01-02
Founder
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader

Platoon Presentation

Poniżej trochę zasad rekrutacji, czyli poczytaj zanim przystąpisz. Chcielibyśmy zaznaczyć że płeć, kolor skóry, narodowość, czy wyznanie nie mają w naszym plutonie najmniejszego znaczenia. Każdego z [TNL] jak i każdego rekruta traktujemy z pełnym szacunkiem.

Okres rekrutacji trwa dwa tygodnie. Osoba przystępująca do naszego plutonu powinna:

1. Zostać fanem [TNL].

2. Dodać żołnierzy naszego plutonu do znajomych na Battlelog’u jak i PlayStation Network.

3. Na okres rekrutacji zmienić klan tag na rekrutacyjny [RTNL] i przy nim pozostać.

4. Przez okres rekrutacji dołączać do serwerów, na których grają żołnierze [TNL] najczęściej jak to tylko możliwe.

5. Posiadać headseta. Komunikacja na polu bitwy jest priorytetem w [TNL].

6. Odnosić się z szacunkiem do każdego żołnierza [TNL], bądź też innych rekrutów [RTNL].

Każdy z rekrutów ma 48h na dostosowanie się do wyżej wymienionych zasad. Rekruci nie mają prawa głosu. W głosowaniach biorą udział tylko członkowie plutonu [TNL].

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po upływie dwóch tygodni rekrutacji, wszyscy którzy grali z rekrutem oceniają go pod względem:

- Umiejętności komunikacji i pracy w drużynie. Jest to wyznacznikiem zgrania naszego plutonu, a zarazem nie jednokrotnie wyznacznikiem wygranej na polu bitwy.

- Użyteczności na polu bitwy i umiejętności kooperacji w drużynie. W [TNL] nie ma miejsca dla żołnierzy typu "Rambo". Każdą bitwę gramy zespołowo i wygrywamy zespołowo.

- Poczucie humoru. Spotykamy się nie tylko aby ze sobą pograć, ale też dobrze się przy tym bawić. Grę traktujemy poważnie, lecz morale naszego plutonu jest równie ważne ;).

Decyzję czy rekrut zostaje żołnierzem [TNL] czy też nie, podejmują liderzy w pełnym składzie. Po upływie dwóch tygodni, stosowna informacja zostaje umieszczona na głównej stronie Battlelog'u [TNL].

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obowiązki w [TNL] - czyli jak to jest być jednym z nas.

Poniżej kilka zasad obowiązujących absolutnie wszystkich żołnierzy TheNorthLabel:

1. Każdy z nas ma obowiązek z dumą reprezentować [TNL], a zarazem z szacunkiem odnosić się do każdego żołnierza [TNL], bądź też rekruta [RTNL]. Co za tym idzie, odznaczać się wysoką kulturą osobistą, czy to tutaj czy też na forum. Jak nas widzą, tak o nas piszą.

2. Współpracować i jeszcze raz współpracować w zespole. Niejednokrotnie każdy z nas przekonał się o tym, że dzięki współpracy można na polu walki zdziałać o wiele więcej.

3. Pomagać innym żołnierzom [TNL], bądź rekrutom [RTNL] na polu bitwy. Gdy to tylko możliwe, bądź też gdy zostanie się poproszonym, naprawiać pojazdy jak i wyrzucać apteczki + amunicję w pobliżu osób z naszego plutonu. Wsparcie w naszym zespole jest bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym wyznacznikiem.

4. Dodać innych żołnierzy z naszego plutonu do znajomych na Battlelog’u jak i PlayStation Network.

5. Regularnie brać udział w treningach, które są obowiązkowe. Treningi mają miejsce w każdy poniedziałek oraz czwartek o godzinie 21:00 czasu polskiego.

6. Zarejestrować się na forum oraz regularnie brać udział w życiu forum. To tam zapada większość decyzji oraz mają miejsce wszelakie głosowania dotyczące nas i naszego plutonu.

7. 2w1 czyli zostać fanem [TNL], oraz zmienić swój tag na [TNL]. Im więcej o nas mówią i czym częściej nas widzą, tym lepiej dla dobra naszego plutonu. Nie zabrania się przynależności do innych plutonów pod warunkiem, że zostaje zachowana zasada 2w1. Zmiana tag'a = dezercja. Dezerterzy są automatycznie usuwani z plutonu.

Siedem prostych reguł, które nam przyświecają. Jest to kompletny i uniwersalny kodeks postępowania, który obowiązuje każdego z nas. Oprócz przestrzegania wyżej wymienionych zasad nie wymaga się od żołnierza [TNL] niczego więcej. Wręcz przeciwnie, namawiamy was abyście byli kreatywni i jeśli macie jakieś ciekawe pomysły jak usprawnić działania naszej jednostki, piszcie śmiało do jednego z naszych liderów. Naprawdę ciekawe pomysły nie zostaną pozostawione bez odzewu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Każda z osób grających w meczu klanowym lub sparingu, ma obowiązek powiadomić swojego dowódcę o nieobecności minimum pięć godzin przed rozpoczęciem meczu. Każdy z nas ma życie prywatne i odpowiednio wcześnie odnotowana nieobecność zostanie jak najbardziej zrozumiana. Wszelakie odstępstwa od tej reguły jak i oznaki niesubordynacji, będą szczegółowo analizowane przez dowództwo naszego plutonu.

Każdy z nas ma życie prywatne i dowództwo w zupełności rozumie, że nie zawsze da się je pogodzić z grą w BF'a. Gra w meczach sparingowych jest nieobowiązkowa. Grają tylko osoby, które same wyraziły chęć udziału. Liderzy zawsze mają pierwszeństwo udziału w grach rankingowych i sparingowych.


Twórcy regulaminu: b3ryL_21 / ChozNick

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najbliższy sparing:
 

Platoon feed

There are no more events to show