VÝKONNÝ PRODUCENT |
Patrick Bach |
KREATIVNÍ ŘEDITEL |
Lars Gustavsson |
VRCHNÍ ŘEDITELÉ VÝVOJE |
Anders Gyllenberg |
|
Jörgen Carlström |
POMOCNÝ ŘEDITEL VÝVOJE |
Carl Vikman |
VÝTVARNÁ REŽIE |
Gustav Tilleby |
TECHNICKÁ VÝTVARNÁ REŽIE |
Stefan Vukanovic |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Vidar Nygren |
MANAŽER PROCESU KONTROLY KVALITY |
Aurélien André |
|
|
|
|
PRODUCENT |
Tobias Dahl |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Mikael Kasurinen |
HERNÍ ŘEDITEL |
Stefan Strandberg |
VRCHNÍ ŘEDITEL VÝVOJE |
Robert Wasser |
ŘEDITELÉ VÝVOJE |
Johan Dalborg |
|
Mattias Köhlmark |
|
Claes Wikdahl |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOR |
Jonas Kjellström |
POMOCNÁ VÝTVARNÁ REŽIE |
Peter Hoyles |
|
Andreas Chrysovitsanos |
VEDOUCÍ PROGRAMOVÁNÍ SKRIPTŮ |
Mikael Hedberg |
REŽIE ANIMACÍ |
Mikael Högström |
PRODUCENT NARATIVNÍ STRUKTURY |
Olof Strömqvist |
ŘEDITELÉ MISÍ |
Rickard Johansson |
|
Martin Kopparhed |
|
Johan Lundmark |
|
David Spinnier |
|
|
Malin von Matern Darko Pracic |
Erik Rönnblom Felix Westin |
|
|
DESIGNÉR NARATIVNÍ STRUKTURY |
Mikael Säker |
REŽIE FILMOVÝCH SCÉN |
Tom Keegan |
AUTOŘI |
Jesse Stern |
|
Mikael Säker |
|
Adrian Vershinin |
|
|
PRODUCENT |
Anna Wendelin |
ŘEDITEL A PRODUCENT VÝVOJE |
Daniel Willför |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOR |
Magnus Sjöberg |
VÝTVARNÁ REŽIE |
Viktor Blanke |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Björn Sundell |
|
|
Anders Andersson |
José Carlos Bellido Bello |
Richard Benson |
Christopher Bergqvist |
Michael Davies |
Brandon Ehle |
Fred Ehnow |
Nicholas Hendricks |
Aki Morita |
Glen Stuart |
|
|
ŘEDITEL VÝVOJE |
Nils Hallberg |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOR |
Jonas Lindmark |
VEDOUCÍ HLASOVÉ KOMUNIKACE |
Jonas Tärnström |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Dan Stanfill |
|
|
VEDOUCÍ MANAŽER VÝROBY BUILDŮ |
Jay Fleming |
MANAŽEŘI VÝROBY BUILDŮ |
Florin Cernahoschi |
|
Erik Magnusson |
|
Liza Shulyayeva |
TECHNIK BUILDŮ |
Ciaran Kelly |
|
|
|
|
VÝKONNÝ PRODUCENT |
Owen O'Brien |
PRODUCENT A VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR |
Ricky Helgesson |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Erik Ortman |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Dan Vaderlind |
|
|
REŽISÉŘI ZVUKU |
Ben Minto |
|
Bence Pajor |
HLAVNÍ DESIGNÉŘI AUDIA |
Andreas Almström |
|
Mari Saastamoinen Minto |
DESIGN ZVUKU |
David Jegutidse |
|
Samuel Justice |
POMOCNÍ DESIGNÉŘI ZVUKU |
Stefan Strandberg |
|
Olof Strömqvist |
|
Kim Creutzer |
AUDIO ANALÝZA |
Simon Lindskog |
|
Gustav Rathsman |
DESIGNÉŘI DABINGU |
Viktor Israelsson |
|
Ludvig Kullberg |
POMOCNÍ DESIGNÉŘI MLUVENÉHO SLOVA |
Tomas Danko |
|
James Slavin |
VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR PRO AUDIO |
Jonatan Blomster |
AUDIO TECHNICI |
Martin Loxton |
|
Clement Visseq |
|
|
DESIGNÉŘI |
Nick Baker |
|
Daniel Berlin |
|
Alan Kertz |
|
Tim Kjell |
|
Manuel Llanes |
|
Patrick O'Shaughnessy |
|
Cristian Pavel |
|
Leif Westerholm |
ANALYTIK KONTROLY KVALITY |
Carl Horned |
TESTER KONTROLY KVALITY |
Jonatan Hagström |
|
|
VEDOUCÍ OBSAHU |
Markus Nyström |
TECHNICKÁ VÝTVARNÁ REŽIE |
Mikael Linderholm |
VEDOUCÍ GRAFIK POSTAV |
Joacim Lindquist |
VEDOUCÍ GRAFIK SPECIÁLNÍCH EFEKTŮ |
Nadab Göksu |
VEDOUCÍ GRAFIK EFEKTŮ DESTRUKCE |
Fabian Östedt |
GRAFIK POSTAV |
Risako Taneda |
POMOCNÝ GRAFIK POSTAV |
Marcus Pettersson |
GRAFICI SPECIÁLNÍCH VIZUÁLNÍCH EFEKTŮ |
Andreas Glad |
|
Fredrik Seehuusen |
POMOCNÍ GRAFICI VIZUÁLNÍCH EFEKTŮ |
Joakim Svärling |
TECHNIČTÍ GRAFICI |
Björn Arvidsson |
|
Danial Rashidi |
|
Jimi Thornberg |
GRAFICI EFEKTŮ DESTRUKCE |
Vilhelm Flohr |
|
Johan Jeansson |
GRAFIK VEGETACE |
Simon Barle |
GRAFIK BOJOVÉ TECHNIKY |
Fredrik Ulfves |
POMOCNÝ GRAFIK VOZIDEL |
Kaori Kato |
GRAFIK ZBRANÍ |
Peter Olofsson Hermanrud |
POMOCNÁ GRAFIKA ZBRANÍ |
David Olofsson |
|
|
PRODUCENT |
James Salt |
VRCHNÍ ŘEDITEL VÝVOJE |
Jörgen Stenkvist |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Daniel Willför |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOR |
Torbjörn Söderman |
DESIGNÉR HERNÍHO SYSTÉMU |
Mikael Kasurinen |
DESIGNÉR UŽIVATELSKÉHO ROZHRANÍ |
Erik Ortman |
PROGRAMÁTOŘI |
Tobias Bexelius |
|
Moritz Hammer |
|
Tim Johansson |
|
Fredrik Olén |
|
Toby Vockrodt |
ANALÝZA KONTROLY KVALITY |
Frances Blaxell |
TESTER KONTROLY KVALITY |
Alexander Oltner |
|
|
VÝTVARNÝ KONCEPT A PROPAGAČNÍ MATERIÁLY |
Robert Sammelin |
GRAFICI VÝTVARNÉHO KONCEPTU |
Mattias Häggström |
|
Sigurd Fernström |
|
Eric Persson |
|
Henrik Sahlström |
VÝTVARNÝ KONCEPT - STÁŽISTÉ |
Theodora Daniela Capat |
|
Fatma Nadide Öçba |
|
Benjamin Walfridson |
|
|
|
|
VRCHNÍ PRODUCENT |
Björn Johnsson |
VRCHNÍ ŘEDITEL VÝVOJE |
Robert Wasser |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Niklas Fegreaus |
VÝTVARNÁ REŽIE |
Johannes Söderqvist |
ŘEDITEL PRO UVEDENÍ NA TRH |
Andreas Skoglund |
|
|
SPOLUPRODUCENT |
Alexander Hassoon |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Nils Hallberg |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Mikael Kalms |
PROGRAMÁTOŘI |
Mattias Jansson |
|
Jannis Mohlin Tsiroyannis |
PRODUCENT PRO ROZVOJ |
Daniel Matros |
ANALYTIK PRODUKCE |
Brynjólfur Erlingsson |
VEDOUCÍ INŽENÝR OBCHODNÍCH INFORMACÍ |
Christian Cyréus |
POMOCNÝ PROGRAMÁTOR DAT |
Matthew Kwong |
KONTROLA KVALITY |
Antonio Trama |
|
|
SPRÁVCE SYSTÉMU PROTI PODVÁDĚNÍ |
Sabina af Jochnick |
PROGRAMÁTOŘI |
Niklas Sandén |
|
Robert Lundquist |
|
|
PRODUCENT |
Craig McLeod |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Jonas Lundqvist |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Niklas Fegraeus |
VÝTVARNÁ REŽIE |
Johannes Söderqvist |
VEDOUCÍ DESIGNÉR HERNÍHO SYSTÉMU |
Gustav Halling |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOR |
Carl-Johan Ljungstedt |
DESIGNÉR HERNÍHO SYSTÉMU |
Dennis Brännvall |
KONTROLA KVALITY |
Dan Cooper |
GRAFICI |
Rense de Boer |
|
Magnus Olin |
|
Pontus Ryman |
|
Petter Sköld |
GRAFIK OSVĚTLENÍ |
Johannes Söderqvist |
GRAFIK SPECIÁLNÍCH VIZUÁLNÍCH EFEKTŮ |
Fredrik Seehuusen |
VEDOUCÍ TECHNICKÝ GRAFIK |
Jessica Helgesson |
TECHNIČTÍ GRAFICI |
Tim McLeod |
|
Carl Palacios |
|
Darko Pracic |
|
Erik Rönnblom |
|
Felix Willebrand Westin |
GRAFIK ZBRANÍ A VOZIDEL |
Andreas Fougner |
PROGRAMÁTOŘI |
Christopher Birger |
|
Mikael Hasslund |
|
Jesper Larsson |
|
Carl-Johan Ljungstedt |
MANAŽER VÝROBY BUILDŮ |
Erik Magnusson |
|
|
|
|
VÝKONNÝ PRODUCENT |
Oskar Gabrielson |
PRODUCENT |
Jesper Nielsen |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Micael Sjölund |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Magnus Nordin |
HLAVNÍ DESIGNÉR |
Martin Hesslow |
HLAVNÍ PROGRAMÁTOŘI |
Joakim Bodin |
|
Markus Thurlin |
VEDENÍ TÝMU LIVE |
Tobias Adler |
VEDENÍ TÝMU MOBILNÍCH ZAŘÍZENÍ |
Elton Muuga |
VEDENÍ PROVOZNÍHO TÝMU |
David Röhr |
VEDOUCÍ TÝMŮ PLATFOREM |
Carl Byström |
|
Håkan Rosenhorn |
OBCHODNÍ VEDOUCÍ HLASOVÉ KOMUNIKACE |
Jonas Tärnström |
|
|
VEDOUCÍ VÝVOJE |
Carl Almgren |
ANIMACE A FILMOVÉ SCÉNY |
Joakim Lord |
AUDIO |
Anders Clerwall |
OBSAH |
Steven Kent |
ZÁKLADNÍ SYSTÉMY |
Henrik Karlsson |
TÝM MOBILNÍCH APLIKACÍ |
Kristoffer Benjaminsson |
FYZIKÁLNÍ SYSTÉM |
Johan Gidlund Montén |
PRODUKČNÍ SYSTÉMY |
Stefan Boberg |
|
Joakim Lindqvist |
|
Björn Ottosson |
RENDERING |
Johan Andersson |
|
Mattias Widmark |
TECHNIČTÍ ŘEDITELÉ |
Johan Andersson |
|
Stefan Boberg |
|
Henrik Karlsson |
ŘEDITELÉ VÝVOJE |
Henrik Fernlund |
|
Anders Hellspong |
|
Matteo Milandri |
|
Jonas Skantz |
VEDOUCÍ VÝVOJE, VANCOUVER |
Joakim Lord |
KREATIVNÍ ŘEDITEL |
Frank Vitz |
|
|
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY |
Joe Grant |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Patrik Påfvelsson |
TESTEŘI ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY |
Kuda Chirewa |
|
William Cooper |
|
Marie Granlund |
|
Christoffer Hedström |
|
Nicklas Hjertberg |
|
Robin Smedbäck |
|
Thommy Siverman |
PROGRAMÁTOŘI KONTROLY KVALITY |
Mikhail Samarin |
|
Martin Sjö |
PROJEKTOVÝ MANAŽER KONTROLY KVALITY LIVE |
Dan Pascu |
KONTROLA KVALITY LIVE |
Zackarias Gustavsson |
|
Marcus Hedberg |
|
Hannah Jones |
|
Erik Pomerleau |
|
|
MANAŽER ODDĚLENÍ SUBMISSIONS |
Olav Persson |
ANALYTIK ODDĚLENÍ SUBMISSIONS |
Adrian Irimiea |
|
|
|
|
VICEPREZIDENT A GENERÁLNÍ MANAŽER |
Karl Magnus Troedsson |
PROVOZNÍ ŘEDITEL - FPS A FROSTBITE |
Johan Döhl |
FINANČNÍ MANAŽER |
James Watkins |
VEDOUCÍ ŘEDITEL PRO KOMUNIKACI |
Jenny Huldschiner |
PROVOZNÍ ŘEDITEL |
Björn Johnsson |
ŘEDITEL LIDSKÝCH ZDROJŮ |
Carin Källkvist |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Per Olof Romell |
VÝKONNÝ ŘEDITEL PRODEJE A MARKETINGU |
Robert Runesson |
VÝKONNÝ ASISTENT |
Heléne Jutenäs |
|
|
VEDOUCÍ OBCHODNÍCH ZÁLEŽITOSTÍ A VÝVOJE |
Bernadet Bonomi-Schapink |
KOORDINÁTOR OBCHODNÍHO ROZVOJE |
Viktoria Anselm |
PODĚKOVÁNÍ: |
Christopher Bain |
|
Robert DeMontarnal |
|
Justin & Britney Green |
|
Richard Iwaniuk |
|
|
VRCHNÍ FINANČNÍ ANALYTIK |
Christina Carlsson |
FINANČNÍ ANALYTIK |
Elif Cesmeli |
GL - ÚČETNÍ SPRÁVA |
Bernie Johnson |
PRACOVNÍK ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ |
Christofer Stolt |
MANAŽER VÝPLATNÍHO ODDĚLENÍ |
Åsa Mosell |
ÚŘEDNÍK VÝPLATNÍHO ODDĚLENÍ |
Michelle Persson |
|
|
DICE - MANAŽER IT ODDĚLENÍ |
Niklas Domander |
SYSTÉMOVÍ TECHNICI |
Jannis Saripanidis |
|
Markus Viitamäki |
SPECIALISTÉ IT SLUŽEB |
Fredrik Andersson |
|
Sebastian Hjorth |
|
Niclas Ljunggren |
|
David Olzon |
|
|
VRCHNÍ MANAŽER SPRÁVY BUDOV |
Jeanette Henningsson |
MANAŽER SPRÁVY BUDOV |
Ingela Persson |
ASISTENT KANCELÁŘE |
Martin Krigh |
RECEPCE |
Klara Hansen |
|
Maria Österfors |
STÁŽISTÉ |
Tom Buhr-Berg |
|
Robin Jeppsson |
|
|
|
|
GRAFIK VÝTVARNÉHO KONCEPTU SENIOR |
Jason Scheier |
GRAFIK VÝTVARNÉHO KONCEPTU |
Jonathan Kuo |
3D GRAFIK SENIOR |
Tricia Stokes |
GRAFICI 3D PROSTŘEDÍ |
NaRee Song |
|
Richard Wong |
GRAFICI PROSTŘEDÍ SENIOŘI |
Cameron Petty |
|
Enzo Sprigg |
|
Jay Ardiosa |
|
Matthias Eriksson |
|
Moon Bae |
GRAFICI PROSTŘEDÍ |
Takehiro Hattori |
|
Yuni Lim |
GRAFIK ZBRANÍ SENIOR |
Chris Healy |
GRAFIK POSTAV SENIOR |
Katon Callaway |
GRAFIK SPECIÁLNÍCH EFEKTŮ SENIOR |
Aram Granger |
|
Terrance Kim |
OSVĚTLOVAČ SENIOR |
Davit Kintner |
|
Thomas Wright |
GRAFIK UŽIVATELSKÉHO ROZHRANÍ |
Michael Tamura |
TECHNICKÁ VÝTVARNÁ REŽIE |
Torbjorn Malmer |
TECHNICKÝ GRAFIK SENIOR |
Tuong Long Phan |
TECHNIČTÍ GRAFICI |
Janey Yang |
|
Kyle Nikolich |
|
Michael Aarsvold |
|
|
ŘEDITEL PRODUKCE |
Brad Doan |
ŘEDITELÉ VÝVOJE |
Min Le |
|
Jennifer Jiang |
VÝTVARNÁ REŽIE |
Scott Russell |
|
Jean Xu |
SUPERVIZOR POČÍTAČOVÉ GRAFIKY |
Fernando Castillo |
|
|
GENERÁLNÍ MANAŽER |
Michael Harrison |
PRODUKČNÍ ŘEDITEL |
Blair Leckie |
PRODUCENT |
Claire Coleman-Bee |
|
Melissa Powell |
ŘEDITEL ÚTVARU TECHNOLOGIÍ |
Ryan Hietanen |
ŘEDITEL PRO STRATEGII |
Jeremy McCarron |
ŘEDITEL PROVOZU STUDIA |
Bradley Oleksy |
KOORDINÁTOR PRODUKCE |
Katy Brier |
VEDOUCÍ DIGITÁLNÍHO ZOBRAZOVÁNÍ |
Nigel Nunn |
VEDENÍ TÝMU SNÍMÁNÍ POHYBU |
Troy Thibodeau |
VLAJKOVÝ SPECIALISTA |
Greg Wellwood |
|
Ken Tsia |
|
Derek Peristy |
|
Vince Ng |
|
Vincent Hung |
|
Atlin Fraser |
|
Michael Iguidez |
|
Sam Mynott |
HLAVNÍ TECHNICKÝ GRAFIK |
Charles Looker |
TECHNICKÝ GRAFIK |
Morteza Ramezanali |
PROGRAMÁTOŘI |
James Heather |
|
|
PRODUKTOVÝ MANAŽER |
Barry Whelan |
ŘEDITEL PRODUKTOVÉHO MANAGEMENTU PRO EU |
Jamie McLellan |
|
|
VRCHNÍ MANAŽER ON-LINE MARKETINGU |
Andreas Juliusson |
VEDOUCÍ KOMUNITNÍ MANAŽER |
Tommy Rydling |
KOMUNITNÍ MANAŽEŘI |
Jonas Elfving |
|
Vincent Vukovic |
|
|
VRCHNÍ MANAŽER ON-LINE MARKETINGU |
Daniel Lingen |
KOMUNITNÍ MANAŽER |
Jacob Pearce |
|
|
VRCHNÍ MANAŽER PORTFOLIA |
Andrew Hill |
MANAŽER EVROPSKÉHO PORTFOLIA |
Rob Donald |
MANAŽER PORTFOLIA |
George Manis |
|
|
|
|
VRCHNÍ ŘEDITEL |
Andy Fletcher |
ŘEDITEL |
Thilo Huebner |
MANAŽER |
Daniel Thompson |
MANAGEMENT VEDENÍ PROJEKTU |
Andy Howard |
VRCHNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER |
Steve Ciccoricco |
PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI |
John Baines |
|
Tracey Prosser |
MANAŽER PODPORY VYDÁNÍ |
Naomi Thomas |
KOORDINÁTOŘI PROJEKTU |
Thomas Phan |
|
Annalise Wright |
|
|
|
|
PROVOZNÍ ŘEDITEL |
Sharon Andrews |
VRCHNÍ ŘEDITEL PRODUKTOVÉHO VÝVOJE |
Rosi Zagortcheva |
|
|
|
|
ŘEDITEL KONTROLY KVALITY GTO |
Postolache Tudor |
VRCHNÍ MANAŽER KONTROLY KVALITY |
Baicea Eugen |
PROJEKTOVÝ MANAŽER ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY |
Pana Victor |
HLAVNÍ VEDOUCÍ PROJEKTU KONTROLY KVALITY |
Dejeu Bogdan |
VEDOUCÍ PROJEKTU KONTROLY KVALITY |
Dobre Stelian |
|
|
Ionescu Alexandru |
Zamfir Alexandru Catalin |
Vasile Andrei |
Constantinescu Andrei |
Nita Adriana Aneta |
Calin Dan-Alexandru |
Miroiu Gabriel |
Ifrim George |
Pioaru Horia |
Stanescu Ionel |
Ghetes Ionut |
Ionescu Alexandru Ionut |
Brezeanu Stefan |
Dumitrescu Victor-Andrei |
Dinu Vlad |
Calmutchi Bogdan Vladimir |
|
|
Bratescu Adrian |
Manaila Adrian |
Coporan Adrian |
Stirbu Leonard Adrian |
Ciubotariu Ady |
Dragomir Alexandru |
Ioinica Alexandru |
Ochiu Alexandru |
Pintilie Alexandru |
Bunea Alexandru |
Musat Alexandru |
Tofan Dumitru Alexandru |
Caprariu Vlad Alexandru |
Gaspar Alexandru |
Lefter Alexandru |
Olteanu Alexandru |
Balazs Alexandru |
Multescu Mihai Alexandru |
Procopiu Alexandru |
Vasile Alexandru |
Colibaba Dragos Alin |
Mihailescu Alin |
Gurau Alin |
Patulea Alin-Nicolae |
Nenicu Andreea |
Toma Velio Andrei |
Ciobanu Andrei |
Cucu Andrei |
Sinc Andrei |
Tanasie Catalin Andrei |
Cazimir Andrei |
Socherel Andrei |
Pirvan Andrei |
Stoian Ionut Andrei |
Nastase Andrei-Claudiu |
Racman Augustin |
Marian Beldea |
Manoliu Bogdan |
Tosa Bogdan |
Sara Oliver Bogdan |
Tache Marian Bogdan |
Capraru Bogdan |
Ioana Cabel |
Constantin Calin |
Haldan Catalin |
Marinica Cristian Catalin |
|
Anca Alexandru Catalin |
Purice Catalina |
Caragata Ciprian |
Istrate Claudia |
Begu Nicolae Claudiu |
Ionita Adrian Constantin |
Vasile Constantin |
Andrei Cosmin Constantin |
Macovei Vlad Constantin |
Preda Andrei Constantin |
Apostol Cornel |
Ventri Alexandru Cosmin |
Calinescu Cosmin |
Trica Costin |
Fugaru Radu Costin |
Marinica Cristian |
Katona Bogdan Cristian |
Condurache Dumitru Cristian |
Alecu Cristian |
Moise Dan Cristian |
Trasca Cristian |
Sima Mihai Cristian |
Gune Cristian |
Radu Cristian |
Ghiga Cristian |
Stegeran Cristian |
Ciubotaru Petrescu Dan |
Bradeanu Daniel |
Jiplea Vlad Daniel |
Popescu Marian Daniel |
Dosaru Costin Daniel |
Mihai Daniel |
Marius Dinu |
Patrascu Dragos |
Mihai Dumitrescu |
Andreescu Eduard |
Dumitru Eduard |
Croitoru Eliza Elena |
Hrusca Elena |
Ivan Bogdan Emanoil |
Manea Emilian |
Iordache Andrei Eugen |
Stan Fabian |
Clatea Felix |
Iordache Florin |
Bucataru Florin |
Anghel Vlad Gabriel |
Ionescu Iulian Gabriel |
Gusoaia Radu Gabriel |
Vasilescu Gabriel |
Racu Beatrice Gabriela |
Gusa George |
Daczo George |
Campean George |
Florian Gheorghe |
Marian Iancu |
Preda Razvan Ioan |
Barbu Ioana |
Eugen Ion |
Buhociu Ion-Stefan-Aurelian |
Popovici Paul Ionut |
Avramescu Ionut |
Iliescu Ionut |
Necula Daniel Ionut |
Dobre Ionut |
Arsene Alexandru Ionut |
Vechiu Iulian |
Platon Iulian |
Rosu Liviu |
Ciocirlan Adriana Madalina |
Cruceru Malin |
Stefan Anda Maria |
Laudatu Marian |
Iacobet Marian |
Sima Marian |
Ionita Marian |
Popescu Sotir Marius |
Pacuret Marius |
Lepadat Marius |
Petcu Marius |
Zamfir Marius |
Schlosser Marius |
Nistor Marius |
Vartolomei Marius |
Ujica Mihai |
Mihailescu Mihai |
Popa Mihai |
Porumba Mihaita |
Dragomir Mircea |
Doru Munteanu |
Vasilescu Nicolae |
Negoita Dorian Nicolae |
Hartup Nicolae |
Daniela Nicorici |
Ciobanu Oana |
Bacs Octavian |
Eftimie Octavian |
Ozgur Okcan |
Emanoil Oriana |
Rus Ovidiu |
Cristian Piroi |
Sever Alexandru Pirvu |
Buzoianu Andrei Radu |
Cazacu Radu |
Vasii Radu |
Stefan Sanda Ramona |
Stanescu Andrei Remus |
Simene Robert |
Neacsu Robert |
Dobrota Robert |
Grasu Sebastian |
Corcodel Sebastian |
Puchete Silviu |
Nataletu Silviu |
Popescu Sorin |
Rosu Alexandru Stefan |
Madalin Stefan |
Balea Stefan |
Groza Stefan |
Chesca Stefania |
Ionut Stoian |
Traian Stoicut |
Badea Marius Tiberiu |
Murariu Stefan Tudor |
Barbutu Valentin |
Mitrache Ionut Valentin |
Nicolescu Cristian Valentin |
Udrea Marius Valentin |
Radu George Valeriu |
Battah Wassim |
Olaru Victor |
Sfera Vlad |
Alexe Vlad |
|
|
|
|
Iker Aneiros |
Bogdan Gemanaru |
Jose Carlos Fernandez Manovel |
Danilo José Guerrero Rodriguez |
|
Daniel Romero Vazquez |
|
|
Óscar Beiroa |
Yoo Bonam |
Philippe Charel |
Arseniy Kiyashko |
Iñaki Valladares Martínez |
Ana Calvillo Montes |
|
Maxwell Xie |
|
|
Mikołaj Bernecki |
Yang Byeongmin |
Nazaret Caballo |
Carlo Cester |
Santino Fang |
Wilfried Gagel |
João Gonçalves |
Marcin Grzelak |
Roland Habersack |
Javier Gómez Hervás |
Bread Huang |
Till Immhoff |
Daeeun Jeong |
Andrei Kitajev |
Elsa Lamiel |
Oriana Lapelosa |
Prunelle Lebrun |
Koh Wen Lin |
Pablo López |
Filipe Meneses |
Vasilijs Mercalovs |
Oleg Nikolajev |
Jiří Noska |
Felipe Oliveira |
Sechi Park |
Ana Pescador |
Jekaterina Podšibjakina |
Nicolas Pouyleau |
Anaïs Rafi |
Amirul Hakim Bin Mohamed Said |
Claudio La Sala |
Ricardo Santos |
Sassi Kumar S/O Sathiyamoorthy |
Vojtěch Schubert |
Claudia Scorci |
Otavio Sendoya |
Efrem Serreli |
Sung-woo Tak |
Ryan Tsai |
Alexander Vagalis |
Wolfgang Walek |
Chien-Hsiang Weng |
Vickie Ang Wee Kee |
Natalia Wojtaszek |
Lee Wonil |
Kim Tae Woo |
Henry Wu |
Leo Wu |
Wendy Yeh |
Eryk Zgłobicki |
|
|
Dune Sound |
Jinglebell Communication |
Maximal Studio |
Pythagor Studios (Moscow) |
Quoted |
Rain Productions / Wortproduktion |
Rec Games Sonido |
START International Polska |
|
|
Susumu Akagi |
Ruggero Andreozzi |
Andrzej Andrzejewski |
Thomas Anzenhofer |
Rodrigo Araujo |
Imanol Arias |
Carsten Arnold |
Cyrille Artaux |
Jean-Paul Baeck |
Piotr Bajtlik |
Diego Baldoin |
Adam Bauman |
Rolf Berg |
Denis Bespaly |
Daniela Bette-Koch |
Pierre Bittencourt |
Moritz Bleibtreu |
Alexander Bobrovsky |
Andrea Bolognini |
Michael Borgard |
Elena Borzunova |
Tobias Brecklinghaus |
Domenico Brioschi |
Fernanda Bullara |
Fábio Campos |
Antoniela Canto |
Elena Chebaturkina |
Paweł Ciołkosz |
Oliviero Corbetta |
Olivier Cordina |
Juan Ramon Lopez Cruz |
Paweł Cukierski |
Dawid Czupryński |
Zanna Denisova |
Konstantin Dnepovsky |
Geneviève Doang |
Laurence Dourlens |
Pierre Dourlens |
Andrea Failla |
Renzo Ferrini |
Keisuke Fujii |
Maria Del Mar Garcia-Bordallo Garcia |
Pascal Germain |
Janusz German |
Tomasz Gęsikowski |
Eri Goda |
Ramon Gonzalez Goyanes |
Adam Grabiński |
Emmanuel Gradi |
Iolanda Granato |
Tatá Guarnieri |
Nessym Guetat |
Francisco Jose Jimenez Gutierrez |
Markus Haase |
Oskar Hamerski |
Damien Hartmann |
Kazuyoshi Hayashi |
Oscar Castellanos Hernandez |
David Hernan Ituarte |
Yasushi Iwaki |
Mariya Ivaschenko |
Joanna Jabłczyńska |
Joanna Jeżewska |
Rosa Sachez Jimenez |
Nora Jokhosha |
Tony Joudrier |
Milena Karas |
Konstantin Karasik |
Thierry Kazazian |
Jerôme Keen |
Matthias Kiel |
Katsunori Kobayashi |
Michael-Che Koch |
Aleksander Komlev |
Łukasz Konopka |
Maciej Kowalski |
Cezary Kwieciński |
Daniel Käser |
Stéphanie Lafforgue |
Nikolay Lazarev |
Fabrice Lelyon |
Gilbert Lévy |
Bertrand Liebert |
Carlos Lobo |
Juan Carlos Lozano |
Alessandro Lussiana |
Sandra Lühr |
Maciej Maciejewski |
Yasuhiro Mamiya |
Agnès Manoury |
Gabriele Marchingiglio |
Francisco Javier Martinez Martinez |
Anna Mazza |
Francesco Mei |
Alejandro Mendez |
Alessandra Merz |
Bruno Méyère |
Markus Michalik |
Annie Milon |
Eiji Miyashita |
Cyrille Monge |
Ana Isabel Jimenez Morales |
Cezary Morawski |
Iñigo Julian Crespo Gil Del Muro |
Yukitaro Namura |
Volker Niederfahrenhorst |
Kenji Nomura |
Arne Obermeyer |
Heiko Obermöller |
Maria Claudia Cardoso de Oliveira |
Brice Ournac |
Emanuela Pacotto |
Alejandro Garcia Palicio |
Silvio Pandolfi |
Jérôme Pauwels |
Józef Pawłowski |
Olivier Peissel |
Fernando Peiter |
Manuel Bellido Pelaez |
Adrian Perdjon |
Javier Lorca Perez |
Jose Antonio Escobosa Perez |
Jean-Philippe Pertuit |
Nikita Prozorovsky |
Juan Amador Pulido |
Roman Rabinovich |
Kirill Radzig |
André Ramiro |
Pedro Nomberto Tena Ramos |
Cesare Rasini |
Miłogost Reczek |
Bernd Rehse |
Simon Roden |
Stéphane Ronchewski |
Eri Saito |
Marcelo Sanchez |
Maria Mercedes Cepeda Sanchez |
Luca Sandri |
Bruno Sangregório |
Paolo De Santis |
Otar Saralidze |
Aki Sasamori |
Kensuke Sato |
Ricardo Sawaya |
Marta Ścisłowicz |
Oleg Shcherbinin |
Agata Skórska |
Yasutaka Sonoda |
Przemysław Stippa |
Valery Storozhik |
Dan Stulbach |
Ricardo Escobar Subirats |
Ooki Sugiyama |
Masakazu Suzuki |
Jakub Świderski |
Louis Friedemann Thiele |
Mikhail Tihonov |
Juan Navarro Torello |
Francesca Tretto |
Piotr Warszawski |
Daniel Weber |
Jan van Weyde |
Diomid Vinogradov |
Janusz Wituch |
Volker Wolf |
Vanessa Wunsch |
Masahiro Yamanaka |
Federico Zanandrea |
Felipe Zilse |
Olga Zvereva |
|
|
|
|
ŘEDITEL |
Ian Stocker |
MANAŽEŘI GLOBÁLNÍ DIVIZE SUBMISSIONS |
Andy Chung |
|
Mike Kushner |
MANAŽER ODDĚLENÍ TECHNOLOGICKÝCH STANDARDŮ |
Earl Baker |
PROVOZNÍ MANAŽER |
Joao Roseta |
PROJEKTOVÝ MANAŽER |
Oliver Winder |
VEDOUCÍ PROJEKTU |
Sherwyn Augustus |
MANAŽEŘI POBOČEK |
Stephen Baker |
|
Sebastien Serrano |
|
|
Belinda Boville Alvarez |
Michael Bullen |
Jose Maria Castrillo Martinez |
Rob Cooke |
Claudio de Pasquale |
Gorm Eriksen |
Juan Antonio Garcia de Quinto |
Jakub Grzela |
Damon Lumley |
Javier Martinez Holgado |
Danny Nijssen |
Jonathan Nowak |
Anthony Ross Benitez |
Alon Rozen |
Joaquin Jesus Sanz Jimenez |
Peter Schnoor |
|
Iker Souto Hernandez |
|
|
VEDOUCÍ MANAŽER ANALÝZY |
Javier Garcia |
ANALYTIK OBCHODNÍCH ŘEŠENÍ |
Shoaib Anwar |
|
|
ŘEDITEL PROVOZU SLUŽEB |
John Hanley |
MANAŽER ON-LINE PROVOZU |
Chris Livermore |
|
Stephanie Loving-Walker |
MANAŽER RESTRUKTURALIZACE PROVOZU |
Stephen Sturdevant |
|
|
VRCHNÍ ŘEDITEL |
Gregg Bartlett |
ŘEDITEL |
Jason Brewer |
MANAŽER |
Paul Czarkowski |
|
Chad Hughes |
VRCHNÍ SYSTÉMOVÍ PROGRAMÁTOŘI |
Dannen Harris |
|
Chris Lamb |
|
Miguel Zuniga |
SYSTÉMOVÍ TECHNICI |
Rocky Rascon |
|
Brandon Williams |
PROGRAMÁTOR CLOUDU |
Matthew Wygant |
|
|
VRCHNÍ SYSTÉMOVÝ PROGRAMÁTOR |
Brian Jones |
|
|
ŘEDITEL PROGRAMOVÉHO MANAGEMENTU |
AaPee Kotanen |
ŘEDITEL TECHNICKÉ SKUPINY |
David O'Neill |
VRCHNÍ MANAŽER TECHNICKÉHO TÝMU |
David Mikulec |
MANAŽEŘI PROGRAMOVACÍHO TÝMU |
Tracy Chen |
|
Mark Waller |
ŘEDITEL VÝVOJE |
Tony Assi |
SOFTWAROVÝ ARCHITEKT |
Ryan Butterfoss |
VRCHNÍ PROGRAMÁTOR |
James Brookes |
PROGRAMÁTOŘI |
Bilal Arshad |
|
Ryan Bergstrom |
|
Chris Buffett |
|
Eric Chan |
|
Thomas Cho |
|
Michael Corcoran |
|
Rob Hole |
|
Jesse Labate |
|
Xiaying Peng |
|
Raymond Shou |
|
Ben Sze |
|
William Tan |
|
Jacob Trakhtenberg |
|
Christopher Vienneau |
VRCHNÍ PRODUKTOVÝ MANAŽER |
Nate Martin |
PRODUKTOVÝ MANAŽER |
Dan Windrem |
|
|
MANAŽER PROGRAMOVACÍHO TÝMU |
Omar Moussawel |
PROGRAMOVÝ MANAŽER |
Steven Geller |
PROGRAMÁTOŘI |
Kirby Burchill |
|
Ignacio Garcia |
|
Khaled Janania |
|
Michael Seifert |
|
Michael Sop |
|
Mingbo Wan |
|
|
MANAŽER TESTOVACÍHO TECHNICKÉHO TÝMU |
Dalibor Maric |
PROGRAMÁTOŘI |
Edward Arteaga |
|
Tyler Jameson |
|
Adrian Seady |
|
Eric Zhang |
|
Travis Zhijin Wang |
|
Yuyi Zhou |
MLADŠÍ PROGRAMÁTOŘI |
Hedy Liu |
|
Shawn Luo |
TESTER KONTROLY KVALITY |
Gabriel Lee |
|
|
VICEPREZIDENT TECHNICKÉHO TÝMU |
Junbo Zhang |
VRCHNÍ ŘEDITEL TECHNICKÉHO TÝMU |
Shengyong Li |
VRCHNÍ ŘEDITEL PRODUKTOVÉHO MARKETINGU |
Jay Tze |
ŘEDITEL TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ |
Jiang-Ming Yang |
|
Leon Xu |
ŘEDITEL PROVOZNÍHO TÝMU |
Teddy Lin |
ŘEDITEL TESTOVACÍHO TÝMU |
Jie Feng |
PROGRAMOVÝ MANAŽEŘI |
Amaka Achukwu |
|
Shuang Gao |
|
Rosario Morgan |
MANAŽEŘI PROGRAMOVACÍHO TÝMU |
Kevin Gu |
|
Lei Lin |
MANAŽER TECHNICKÉHO PROVOZU |
Eden Xia |
|
Shirley Ye |
VRCHNÍ PROGRAMÁTOŘI |
Junyan Ding |
|
Frank Yang |
|
Shu Zhang |
|
Justin Zheng |
|
|
VICEPREZIDENT |
Kazi Zaman |
VRCHNÍ ŘEDITEL |
Navid Aghdaie |
VEDOUCÍ PROGRAMOVÉHO MANAGEMENTU DAT |
Meg Marks |
ŘEDITEL |
Alexander Ignatius |
MANAŽEŘI VÝVOJE |
Vincent Song |
|
Michael Todd |
|
Shanzhong Zhu |
PROGRAMOVÝ MANAŽEŘI |
Scott Gorman |
|
Harun Yayli |
|
|
VRCHNÍ TECHNICKÝ MANAŽER - KONTAKT SE ZÁKAZNÍKY |
Toby Bushnell |
|
|
|
|
VEDOUCÍ SYSTÉMOVÝCH TESTŮ |
Rajesh Shenoy |
ŘEDITEL PROGRAMOVÉHO MANAGEMENTU |
Mahesh Makhijani |
PROGRAMOVÝ MANAŽER TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ |
Sangeeta Kulkarni |
ARCHITEKT TECHNICKÉ KONTROLY KVALITY |
Tanuj Gupta |
VEDOUCÍ TECHNICKÉ KONTROLY KVALITY |
Naveen Nattala |
|
|
VRCHNÍ ŘEDITEL |
Mike Zoglio |
ŘEDITEL |
Benjamin Tisdale |
VRCHNÍ OBCHODNÍ ANALYTIK |
Wendina Halim |
MANAŽER MARKETINGOVÉ ANALÝZY |
Caroline Ang |
VRCHNÍ ANALYTIK DIGITÁLNÍHO MARKETINGU |
Martin Tengelin |
|
|
|
|
EVP |
Patrick Söderlund |
VRCHNÍ VICEPREZIDENT A PROVOZNÍ ŘEDITEL |
Steve Pointon |
VRCHNÍ VICEPREZIDENT PRO MARKETING |
Laura Miele |
VICEPREZIDENT |
Sue Eilfield |
FINANČNÍ ŘEDITEL |
Marcus Edholm |
VRCHNÍ ŘEDITEL OBCHODNÍHO PROVOZU |
James Clarke |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Eneko Bilbao |
|
|
VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR PLATFORMY |
Johan Höglund |
PROGRAMÁTOR TELEMETRICKÝCH NÁSTROJŮ |
William Campbell |
ANALYTIK DAT |
Troy Henke |
|
|
ŘEDITEL ÚTVARU TECHNOLOGIÍ |
Shez Bhimji |
VRCHNÍ MANAŽER ON-LINE PROVOZU |
Nathan Weast |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leia Abrahamsson Flamm |
Nike Bach |
Emmy-Lo Berg |
Ingrid Wendelin Berg |
Eyvind Markus Blanke |
Linn Cardeberg |
Douglas Ederyd |
Rebecca Ekefjärd |
Alice Ezelius |
Bianca Fagerlund Lagerqvist |
Alva Fast |
Henry Grant |
Ludvig Haglund |
Eric Halldén |
Felix Hayes-Grover |
Elsa Henriksson |
Henry Hermanrud |
Elton Hising |
Allan Karlberg |
Jasper Kasurinen |
Elsa Larsson |
Ivan Manolov |
Janelle Willa Bennett May |
Margaret Mabel O'Shaughnessy |
Olof Pajor |
Elvin Romell |
Meja Skoglund |
Hedda Säker |
Gabriel Thylander |
Elin Torp |
Nora Tunkrans |
Caitlin Wall |
Edwin Wasser |
Greta Wikström |
|
|
|
|
Původní hudbu složil a produkoval: |
Johan Skugge & Jukka Rintamäki |
|
Hudební spolupráce: David Tallroth |
|
Motiv Battlefieldu 4 upravil: |
Johan Skugge & Jukka Rintamäki |
Producent: Rami |
|
Total Eclipse of the Heart |
Interpret: Bonnie Tyler |
Autor: James Richard Steinman |
Vydavatel: Edward B Marks Music Publishing/ |
|
Nahráno s laskavým svolením společnosti Sony Music prostřednictvím Sony Music Licensing |
Lost Boys Music (BMI)/Carlin America |
Další hudba se svolením společnosti Extreme Music |
|
Výkonný hudební producent: Steve Schnur EA |
|
Manažer hudebních licencí: Beverly Koeckeritz EA |
|
Marketingový manažer pro hudbu: Raphaella Lima EA |
|
|
|
VEDOUCÍ ŘEDITEL |
Filip Carvell |
PRODUCENT |
Anton Söderhäll |
KOORDINÁTOR PRODUKCE |
Mitra Ashkan Far |
PRODEJNÍ ŘEDITEL |
Johnny Mayhew |
IT |
Jacob Alenius |
ANIMACE OBLIČEJŮ |
Per Cardell |
|
David Grice |
SUPERVIZOR SNÍMÁNÍ POHYBU |
Samuel Tyskling |
INSPICIENT |
David Grice |
|
|
PROJEKTOVÝ MANAŽER |
Tobias Norman |
KOORDINÁTOR PROJEKTU |
Beatrice Längberg |
DESIGN AUDIA A FILMOVÝCH SCÉN |
Ulf Blomqvist |
|
Kim Creutzer |
|
Mikael Frithiof |
|
Fredrik Lantz |
|
Erik Olsson |
|
Jon Persson |
|
|
Charles Deenen (Source Sound) |
|
Frank Bry (The Recordist) |
David Eisler |
Tilman Hahn (Tonstrum) |
Tor Johnson (New Sound Lab) |
Emil Klotzsch (Tonstrum) |
Max Lachmann (Pole Position Productions) |
Pierre Langer (BOOM Library) |
Bernard Löhr (Pole Position Productions) |
David Möllerstedt (Teenage Engineering) |
Rob Nokes (Sounddogs) |
Tim Prebble (Hiss and a Roar) |
Michael Raphael (Rabbit Ears Audio) |
Axel Rohrbach (BOOM Library) |
Jingyi Wang (EA China) |
|
|
Anthony Pagliaro |
Bryan Mahoney |
Dmitry Podyapolsky |
Garden Aquatica Sweden AB |
Juliën Heesterman |
Hank and Jed Movie Pictures |
Julian Kanour |
Machinima |
Sheila Brothers |
Tommy Brothers |
Just Cause Productions |
Ted Reutergårdh |
Leo Reutergårdh |
Alexander Viksten |
|
|
|
|
Battlefield 4 používá Havok®. © Copyright 1999-2013 Havok.com Inc. (a jeho poskytovatelé licencí). Všechna práva vyhrazena. |
Podrobnosti na www.havok.com. |
|
FaceFX © 2013 OC3 Entertainment Inc. a jeho poskytovatelé licencí. |
|
Části tohoto softwaru využívají technologii SpeedTree © 2002-2009 Interactive Data Visualization Inc. |
Všechna práva vyhrazena. |
|
Vlastníkem autorských práv nebo licence k autorským právům k Enlighten je Geomerics Limited. Všechna práva vyhrazena. Enlighten je |
ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Geomerics Limited nebo přidružených společností. |
|
Fastest Fourier Transform in the West (FFTW) verze 3.2.2 Copyright Massachusetts Institute of Technology. |
|
Záběry poskytla galerie Getty Images. Všechny záběry osvobozené od licenčních poplatků jsou použity výhradně k ilustračním účelům. |
Veškeré osoby, pokud se v záběrech vyskytují, jsou figuranti. |
|
Tento produkt může zahrnovat obsah zobrazený na základě sponzorských smluv nebo smluv o product placementu. |
|
Opus Interactive AudioCodec © 2012 Jean-Marc Valin, Koen Vos, Timothy Terriberry, Karsten Vandborg Sorensen, |
Soren Skak Jensen a Gregory Maxwell |
|
Další šíření a použití v podobě zdrojového nebo binárního kódu, v původní nebo upravené podobě, |
je povoleno za dodržení následujících podmínek: |
|
|
- Při šíření ve zdrojové podobě musí kód obsahovat výše uvedené prohlášení o autorských právech, |
tento seznam podmínek pro šíření a následující prohlášení. |
|
- Při šíření v binární podobě musí přidružená dokumentace nebo jiné přidružené materiály obsahovat |
výše uvedené prohlášení o autorských právech, tento seznam podmínek pro šíření a následující prohlášení. |
|
- Názvy Internet Society, IETF nebo IETF Trust, stejně jako jména konkrétních přispěvatelů, nesmí být bez předchozího |
písemného svolení použita k propagaci produktů používajících nebo odvozených z tohoto softwaru. |
|
TENTO SOFTWARE JE MAJITELI AUTORSKÝCH PRÁV A PŘISPĚVATELI POSKYTOVÁN „TAK, JAK JE“, BEZ JAKÝCHKOLIV VÝSLOVNÝCH |
NEBO PŘEDPOKLÁDANÝCH ZÁRUK, VČETNĚ, ALE NIKOLIV VÝHRADNĚ, ZÁRUK TÝKAJÍCÍCH SE OBCHODOVATELNOSTI |
A VHODNOSTI K ZAMÝŠLENÉMU ÚČELU. MAJITELÉ AUTORSKÝCH PRÁV A PŘISPĚVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENESOU ODPOVĚDNOST |
ZA JAKÉKOLIV ŠKODY, PŘÍMÉ, NEPŘÍMÉ, VEDLEJŠÍ, ZVLÁŠTNÍ NEBO NÁSLEDNÉ |
(VČETNĚ, ALE NIKOLIV VÝHRADNĚ, NUTNOSTI ZAJISTIT NÁHRADNÍ ZBOŽÍ, ZTRÁTY DAT, UŠLÉHO ZISKU NEBO PŘERUŠENÍ OBCHODNÍ ČINNOSTI) |
VZNIKLÉ JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDNOSTI SMLUVNÍ, OBJEKTIVNÍ NEBO TRESTNÍ (VČETNĚ NEDBALOSTNÍ), |
VZNIKLÉ V JAKÉKOLIV SOUVISLOSTI S POUŽITÍM TOHOTO SOFTWARU, I KDYŽ BYL UŽIVATEL NA MOŽNOST |
TAKOVÉ ŠKODY UPOZORNĚN. |