AMATOR TEAM PL
Tag: [ATPL] Sieć: Strona oficjalna Fani: 105 Stworzono: 03.12.2011
Założyciel
Dowódca
Dowódca

Prezentacja plutonu

1) Członkiem Plutonu ATPL może stać się każdy, bez względu na wiek, wyznanie czy upodobania.Warunkiem przystąpienia do plutonu jest otagowanie się tagiem [ATPL] oraz traktowanie Plutonu ATPL jako plutonu głównego. Wszystkie treningi i sparingi Plutonu ATPL maja pierwszeństwo.

2) Nowy członek plutonu podlega miesięcznemu okresowi próbnemu, w czasie którego nie może pełnić funkcji zwierzchniczych. Po upływie tego okresu wystawiona przez kapitanów oraz sztab opinia zadecyduje o jego pełnoprawnym członkostwie w plutonie.

[ Punkt 1 i 2 ma oznaczać, ze wszyscy maja prawo do przystąpienia do naszego plutonu. Warunek jest jeden- tag ATPL. Nie jest wymagana rezygnacja z innych plutonów podczas obowiązującego okresu próbnego. Daje to czas wszystkim na podjecie decyzji czy zabawa z nami się im podoba i czy są wstanie przystać na nasze warunki.Myślę, ze jesteśmy zgodni co do jednego; chcemy stworzyć wyjątkowy,mały ale zgrany pluton, który jest jednascia ( w kupie siła!) My rowniez mamy pole manewru, nie chcemy niepotrzebnych spiec w plutonie, chcemy być zgrana paczka. Uchroni nas to od sytuacji kiedy ktoś wpadnie na chwile, namiesza i odejdzie.]


3) Pełnoprawny żołnierz Plutonu ATPL ( po upływie okresu próbnego ) nie może należeć do innych plutonów.

4) Od członków wymagane jest pełne zaangażowanie w rozwój plutonu.

[ Punkt 3 i 4. Prosta sprawa. Pełne zaangażowanie wyklucza przynależność do innych plutonów. Taktyki, zagrania czy nasze słabości nie powinny przenikać. Nie oznacza to jednak, ze nie można być fanem innych plutonów, czy należy zerwać wcześniej nawiązane znajomości!! Przyjaciół można mieć wielu, rodzinę ma się jedna!]

5) W Plutonie ATPL obowiązuje gra zespołowa, drużynowa.

6) Dobro plutonu jest ważniejsze od statystyk pojedynczego żołnierza.

7) W Plutonie ATPL obowiązuje hierarchia ( sztab, kapitanowie ). Podczas treningowy, sparingów czy turnieji wymagane jest bezwzględne posłuszeństwo wobec dowódców drużyn- kapitanów.

[ Punkt 5, 6 i 7. Plutonów, gdzie nic się nie dzieje , jest wiele. Chcemy pójść o krok dalej. Jesteśmy fajna paczka wiec można by się pokusić o to aby nasze osobiste osiągnięcia przełożyć na osiągnięcia plutonu. Potrzeba nam czasu oraz dyscypliny , tak aby pluton ATPL był postrzegany jako jedność a nie jako grupa żołnierzy a osiągnięcia plutonu były duma każdego z nas. Oczywiście wszystko w swoim czasie, bez pospiechu.}

8) Powinnością członków plutonu jest dbanie o dobre imię ATPL ( przestrzeganie zasad na serwerach, niewyrażanie obelżywych uwag wobec innych graczy oraz niewyrzucanie ich z naszych serwerów bez powodu)

[ Punkt 8. Szanujmy innych to inni będą szanować nas.]

9) Za nieprzestrzeganie regulaminu żołnierz otrzyma ostrzeżenie. Konsekwencja powtórnego złamania w/w zasad będzie wyrzucenie z szeregów Plutonu ATPL.


[ Punkt 9. Ten punkt nie wymaga chyba komentarza. Jeżeli ktoś nie będzie umiał podporządkować się naszym zasadom to jest nam niepotrzebny.]


ps. Mam nadzieje, ze regulamin nie wywoła burzy. Staraliśmy się zawrzeć w nim wszystko o czym wcześniej rozmawialiśmy. Pozdrawiam cały Pluton ATPL. Hua !

Adres Forum:
www.amatorteam.pl
 

Informacje z plutonu

Nie ma więcej wydarzeń