Cheater Never Prosper
Tag: [CNP] Web: Official website Fans: 50 Created: 2013-08-22
Founder
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader
Leader

Platoon Presentation

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236620_422370201202277_1923213561_n.jpg

Regulamin korzystania ze strony:
Wszystkie informacje znajdujące się na stronie plutonu Cheater Never Prosper oraz wszelkie jego elementy stanowią własność plutonu Cheater Never Prosper i są objęte prawami autorskimi. Określone powyżej informacje, emblemat podlegają obowiązującym przepisom dotyczącym praw autorskich. Kopiowanie jakichkolwiek informacji zamieszczonych na ścianie plutonu jest dozwolone jedynie w celach informacyjnych, tylko i wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie elementów zamieszczonych na ścianie plutonu Cheaters Never Prosper dozwolone jest jedynie w celach informacyjnych wyłącznie do użytku osobistego i prywatnego. Kopiowanie w jakichkolwiek innych celach jest surowo zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody plutonu Cheater Never Prosper. We wszystkich przypadkach w razie kopiowanie wymienionych informacji ze ściany plutonu Cheater Never Prosper po uzyskaniu zgody należy zamieścić dane dotyczące ich źródła oraz praw własności intelektualnej. Jakiekolwiek przedstawianie informacji, kopiowanie, modyfikowanie oraz podszywanie się pod pluton Cheaters Never Prosper lub wykorzystywanie naszych treści w całości bądź w części stanowi przypadek fałszerstwa określonego postępowaniami artykułów L 335-2 i następnych KWI. Informacje zamieszczane na stronie plutonu uważane są za prawidłowe i prawdziwe w chwili udostępnienia ich do wiadomości publicznej. Niemniej jednak pluton Cheaters Never Prosper nie udziela jakichkolwiek gwarancji dotyczących kompletności zamieszczanych informacji. Użytkownik ponosi pełne ryzyko związane z wykorzystywaniem informacji zamieszczonych na stronie plutonu Cheaters Never Prosper. Cheaters Never Prosper nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane wykorzystywaniem informacji zaczerpniętych ze ściany plutonu oraz strony na facebook-u, których mogą one dotyczyć. Zamieszczane treści mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być uważane za zalecenia dotyczące postępowania z osobami, które używają wspomagaczy podczas gry w BF 3 oraz BF 4. Pluton Cheaters Never Prosper nie ponosi żadnej odpowiedzialności – bezpośredniej lub domniemanej – w przypadku gdy wykorzystanie informacji stanowiło naruszenie obowiązujących praw autorskich lub symboli rozpoznawczych plutonu. Pluton nie może ponosić odpowiedzialności za aktualizację oraz korygowanie informacji zamieszczanych na stronie plutonu czy to na battlelogu czy facebook-u. Analogicznie, pluton Cheaters Never Prosper zastrzega sobie prawo zmodyfikowania lub skorygowania treści strony oraz umieszczonych na niej artykułów w dowolnej chwili bez jakiegokolwiek wcześniejszego zawiadomienia. Pluton Cheater Never Prosper nie ponosi, żadnej odpowiedzialności za szkody pośrednie lub bezpośrednie, które mogłyby wyniknąć z dostępu lub użytkowania strony plutonu w tym spowodowane nie dostępnością bądź utratą danych oraz obecnością szkodliwego oprogramowania (wirusów).

Stworzone przez TheCallMeNooB

Cheater Never Prosper - to pluton stworzony przez graczy dla graczy Battlefield 3 niedługo również 4 
Główny celem naszej działalności jest promowanie "czystej" gry, a co za tym idzie wyłapywanie tych, dla których reguły fair play są obce i nieznane. 

Jeżeli kiedykolwiek grałeś na wspomagaczach to po uruchomieniu ich nie rób tego więcej, jesteśmy bezwzględni i zdeterminowani do "oczyszczania" sceny BF 3 Z drugiej strony jeżeli zostałeś kiedyś niesłusznie osądzony sprawdź nas , jeżeli tak było u nas zostaniesz oceniony właściwie bez przekrętów i znajomości. 

Oficjalny portal plutonu: http://cnpc.org.pl/
Forum dyskusyjne plutonu: http://cnpc.org.pl/forum/

Zapraszamy na nasz fanpage: 
https://www.facebook.com/CheaterNeverProsper

Kontak:
ts3.aimclan.pl:3380
Strefa Cheater Never Prosper
lub
Adres: NitroTS.pl
Strefa: ▐▬►Gravity◄▬▌
Kanał: Cheater Never Prosper
 

Platoon feed

There are no more events to show