Eksi Sozluk I Mufreze
Tag: [ES] Fans: 130 Created: 2011-10-28

Platoon feed

 • Tenhadainler wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  1- aynı takıma squad a düşmek için ortak tag işe yarıyor. biz zaten şu clan olayını aynı takıma düşelim diye uydurduk. 2- bu şekilde takım kurmak zor. yani netten eklediğin adamlar falan denk gelmek zor oluyor. bizim squad zaten 3 kişi yıllardır beraber oynayan adamlarız. dördüncü de sağolsun aynı biz gibi patates bir arkadaş ne zaman lazım olsa burada oluyor. 3- biz squad olarak skypeda konuşuyoruz. bizim için en kolayı bu ama teamspeak vs. falanda var 100 tane program var bu iş için.
  demirtepe17 cağdas amk patates ettin bni :D
  6 years ago
  Tenhadainler az bile
  6 years ago
 • ayborulcesi wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  Tenhadainler yolunu bulmuş, biz geride kalanlar özeniyoruz ve işin garibi pek çok kişi takım olarak oynamak isterken bir türlü bir araya gelinemiyor anladığım kadarıyla. şurada da dile getirdim bunu: http://eksisozluk.com/entry/33429558 entryde yazdığım gibi, birbirimizi battlelog'dan ekleyerek başlayabiliriz. fakat önemli olan sesli iletişimi halletmek. bunu nasıl yaparız bilen biri yazsın. skype'tan da mı birbirimizi ekleyelim napalım? grup olarak sohbet etmeye başlamak çetrefilli bir iş mi? bir de aynı takımda ve squad'da olabilmek için şu klan mıdır nedir öyle işlere mi girmek lazım? ulan bi bok da bilmiyormuşum. neyse, iletişime geçelim de gerisini bi şekilde hallederiz. sözlükten mesaj falan atın ne bileyim ben
  EmbrioTR TeamSpeak3 ile tr.trserv.com'a bağlanarak push-to-talk konuşabiliriz. böylece çok da sesli olarak curcuna yaşanmaz diye düşünüyorum.
  6 years ago
 • Tenhadainler wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  beyler bizim 4 kişilik bir squadımız var. çalışan insanlarız haftaiçi gece 10-1 arası haftasonu da mümkün olduğunca oynuyoruz. biz squad arası skypela falan konuşuyor koordine oynuyoruz. bu şekilde squad'ı tamamlamış birbiriyle oynamaya alışık kişiler varsa ve squad olarak karşımıza çıkmak isterse bir şekilde haberleşelim. mail adresim cagdasmeric@msn.com, skype yine aynı mail ve cagdasmeric kullanıcı adı.
 • istanblurry wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  ya agalar bence birşeyler yapıp hepimiz orta bir saat belirleyek böyle olmuyor görüldüğü üzre. zaten yeni yeni keşfediyorum haritaları falan, birbirimize el atalım bari... hafta sonu bir saat belirleyelim.
 • Bravo-892 wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  yeni gelen arkadaslar platton 100 kisi sinirli oldugu icin kimsey ialamiyorum maalesef. ama zaten platoon bir is gormuyor. olu gib birsey. diriltmek isteyen olursa devr ederim.
  zahiddogan online olmayanları silsen olmaz mı
  6 years ago
  erkinsay bu 100 sınırı ne saçma bir iştir çözemedim...
  4 years ago
 • Papa_Dragonn wrote on the wall for Eksi Sozluk I Mufreze:
  tankçı veya gunner arayanlar finkletsin. sadece btk var malumat.
  Show 1 more...
  Papa_Dragonn sarhoşken yazmışım :D
  6 years ago
  Daktilo lijkbdxcjknhasd
  6 years ago
 • komutan10 joined the platoon Eksi Sozluk I Mufreze
 • Faster37 joined the platoon Eksi Sozluk I Mufreze