New World Order
Tag: [NWO] Fans: 155 Created: 2012-08-24
Founder
Leader
Leader
Leader

Platoon Presentation

New World Order to pluton, w którym każdy gracz znajdzie dla siebie miejsce. Są wśród nas ludzie, którzy graja dla przyjemności, a także tacy, którzy oczekują czegoś więcej i aktywnie uczestniczą w rozgrywkach między klanowych oraz treningach.

Czego wymagamy? Nie ma szczególnych wymagań, nie trzeba składać podań na forum, wystarczy rozmowa na team speak'u, aktywne uczestnictwo w życiu plutonu, udzielanie się na forum i chęć doskonalenia umiejętności gry w Battlefield'a 3:)

Nie ograniczamy się jednak tylko do gry w BFa, aczkolwiek ta gra to priorytet i na nią w głównej mierze stawiamy. Można jednak wśród nas znaleźć osoby, które czasami graj w CODy, inne części Battlefield'a, MOH Warfighter, Fifa 12/13, Euro Truck Simulator, Diablo 3 oraz kilka mniej znanych gier.

New World Order to nie jest zwykły pluton, New World Order to styl życia:)

══════════════════════════════
Team Speak 3: 31.6.70.173
═══════════════════
Achievements:
►1st - 6v6 Teamplay isOverpowered (3.03.13)
►coming soon ;)

══════════════════════════
Z dumą pragnę ogłosić,iż sponsorem naszego plutonu został brytyjski producent systemów komputerowych Hi-Powered!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941515_175763985917303_1323292952_n.jpg
Hi-Powered to firma ulokowana na południu Anglii. Założona w 2012 roku, zaczęła od importowania specjalistycznych produktów overclockingu.

http://www.hi-powered.pl


https://www.facebook.com/komputeryhipowered

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Hi-Powered.Dla osób,które dokonają zakupu za pośrednictwem reklamy zamieszczonej przez pluton New World Order czekają upominki,więcej szczegółów u założyciela plutonu.
═════════
 

Platoon feed