Výkonný producent |
Patrick Bach |
Producent - On-line/Battlelog |
Fredrik Löving |
Producent - uživatelské rozhraní |
Sara Jansson |
Vedoucí designér singleplayeru |
David Goldfarb |
Hlavní designér multiplayeru |
Lars Gustavsson |
Hlavní designér kooperační hry |
David Spinnier |
Umělecký ředitel |
Gustav Tilleby |
Ředitel pro audio |
Stefan Strandberg |
Ředitel oddělení animací |
Tobias Dahl |
Vrchní ředitel vývoje |
Anders Gyllenberg |
Techničtí ředitelé |
Vidar Nygren |
|
Per Olof Romell |
Technický výtvarný ředitel |
Stefan Vukanovic |
Ředitel pro uvedení na trh |
Björn Johnsson |
Ředitelé vývoje |
Christian Cyréus |
|
Johan Dalborg |
|
Robert Gustafsson |
|
Patrik Påfvelsson |
|
Jörgen Stenkvist |
Dodateční producenti |
Aleksander Svendsen Grøndal |
|
Patrick Liu |
|
Owen O'Brien |
Designér základní herní struktury |
Alan Kertz |
Designér herní struktury vozidel |
Patrick O'Shaughnessy |
Designér herní struktury |
Tim Kjell |
Dodatečný herní design |
Niklas Fegraeus |
|
Gustav Halling |
Designér UI |
Manuel Llanes |
Designéři singleplayer misí |
Tomas Almgren |
|
Thomas Andersson |
|
Sebastian Armonioso |
|
Fredric Arvidsson |
|
Jim Fagerlund |
|
James Harrison |
|
Tommy Hudson |
|
Anders Jansson |
|
Linus Josephson |
|
Viktor Lundberg |
|
Michael Othen |
|
Christian Plogfors |
Dodatečný design singleplayer misí |
Dominic Holmboe |
|
Elisabetta Silli |
Skriptování |
Mikael Hedberg |
Skriptování |
Erik Odeldahl |
Designéři multiplayerových úrovní |
Inge Jøran Holberg |
|
Diego Jimenez |
|
Niklas Åstrand |
Designéři kooperačních misí |
Fredrik Englund |
|
Christian Ionut Pavel |
|
Björn Sundell |
|
Lukas Van Daele |
Designéři uživatelského rozhraní |
Frenne Hirani |
|
Anna Wendelin |
Designéři systému odměňování |
Valerian Noghin |
|
Fredrik Thylander |
Vedoucí programátor UI |
Mikael Hedberg |
Programátoři UI |
Linus Lundberg |
|
Nicolas Mercier |
|
Erik Odeldahl |
|
Johan Torp |
|
Stefan Wallberg |
Vedoucí programátor animací |
Johan Tunkrans |
Programátor animací |
Håkan Kihlström |
|
Christofer Stegmayr |
Programátor obličejové animace |
Daniel Johansson |
Vedoucí programátor herní struktury |
Mats Dal |
Programátoři herních interakcí |
Filip Karlsson |
|
Anders Nivfors |
|
Torbjörn Söderman |
|
Erik Westerlund |
|
Markus Wolmerud |
|
Peter Österblom |
Vedoucí programátor uživatelského rozhraní |
Magnus Sjöberg |
Programátoři uživatelského rozhraní |
Mikael Andersson |
|
Gustav Darpö |
|
Morten Diesen |
|
Lie Fujita |
|
Moritz Hammer |
|
Marcus Hoverby |
|
Jimmy Hådén |
|
Stefan Karlberg |
|
Peter Karlsson |
Programátoři uživatelského rozhraní |
Niclas Kjellberg |
|
Jürgen Königsmann |
|
Che Lalic |
|
Dan Nilsson |
|
Daniel Saar Odhammer |
|
Anders Pettersson |
|
Göran Syberg |
|
Anders Wikström |
|
Johan Yveborg |
Programátoři CM & nástrojů |
Niclas Forsell |
|
Carl-Magnus Nordin |
Programátoři on-line hry & systému odměňování |
Christopher Bergqvist |
|
Emil Brink |
|
Karl Emdin |
|
Anders Hallberg |
|
Niklas Henriks |
|
Mikael Kalms |
|
Per-Jonny Käck |
|
Mikael Lagré |
|
Jonas Lindmark |
|
Carl-Johan Ljungstedt |
|
Marcus Nordin |
|
Jesper Svennevid |
Vedoucí programátor pro platformy |
Daniel Collin |
Další programátoři |
Martin Wester |
|
Jonas Åberg |
Hlavní animátor |
Mikael Högström |
Animátoři |
Christian Axelsson |
|
Ryan Duffin |
|
Henrik Fegraeus |
|
Kim Fredriksson |
|
Awed Haller |
|
Björn Humbe |
|
Jesper Skoog |
|
Mathias Thurén |
|
Razvan Vacar |
|
Claes Wikdahl |
|
Erik Åström |
Vedoucí technický animátor |
Christian Martinsson |
Technický animátor |
Johan Ramström |
Výtvarný námět |
Robert Sammelin |
Výtvarníci postav |
Linus Lidberg |
|
Joacim Lindquist |
|
Risako Taneda |
Vedoucí výtvarníci úrovní |
Mattias Kylén |
|
Jonas Levin |
|
Johan Lundmark |
Výtvarníci úrovní |
Simon Barsky |
|
Matthias Eriksson |
|
Johannes Fors |
|
Peter Hoyles |
|
Kenneth Johansson |
|
Kenny Magnusson |
|
Mikael Nellfors |
|
Emelie Nilsson |
|
Jens Oras |
|
Pontus Ryman |
|
Daniel Schönherr |
|
Daniel Thiger |
Manažer outsourcingu |
Anton Wiegert |
Výtvarníci vizuálních efektů |
Nadab Göksu |
|
Fredrik Seehuusen |
Výtvarníci destruktivních efektů |
Conny Bergqvist |
|
Magnus Ihrefors |
|
Erland Körner |
|
Fabian Östedt |
|
Erik Öqvist |
Výtvarníci osvětlení okolí |
Oscar Carlén |
|
Andreas Chrysovitsanos |
|
Andrew Hamilton |
|
Joakim Svärling |
Výtvarník zbraní |
Peter Olofsson |
Výtvarníci bojové techniky |
Kaori Kato |
|
Fredrik Ulfves |
Výtvarník vegetace |
Andreas Fougner |
Výtvarný koncept & Storyboard |
Mattias Häggström |
|
Robert Sammelin |
Výtvarný koncept - stážisté |
Eric Persson |
|
Susanna Wesslund |
Vedoucí výtvarník rozhraní |
Tobias Hogstrand |
Výtvarníci rozhraní |
Markus Nyström |
|
Joakim Hellstedt |
|
Håkan Pettersson |
Ředitel vývoje zvuku |
Carl Vikman |
Hlavní designér zvuku |
Bence Pajor |
Design zvuku |
Andreas Almström |
|
Ben Minto |
|
Mari Saastamoinen |
|
Olof Strömqvist |
|
Carl Vikman |
|
Magnus Walterstad |
Další designéři zvuku |
Joel Dinegrim |
|
Viktor Israelsson |
Producent dabingu |
Tomas Danko |
Programátoři audio softwaru |
Jonatan Blomster |
Výkonný producent |
Henrik Karlsson |
Technický ředitel |
Stefan Boberg |
Vedoucí technický výtvarník |
Torbjörn Malmer |
Vrchní ředitel vývoje |
Carl Almgren |
Ředitel vývoje |
Anders Hellspong |
Architekt renderingu |
Johan Andersson |
Programátoři renderingu |
Colin Barre-Brisebois |
|
Christina Coffin |
|
Per Einarsson |
|
Robert Kihl |
|
Jim Malmros |
|
Mattias Widmark |
Architekt animace & fyzikálních efektů |
Joakim Lord |
Programátoři animace |
Jonas Kjellström |
|
Torbjörn Laedre |
Programátoři fyzikálních efektů |
Andreas Andersson |
|
Johan Gidlund Montén |
|
Jimmy Nilsson |
Programátoři jádra |
Peter Engström |
|
Andreas Fredriksson |
|
Malte Hildingsson |
Programátor herních interakcí |
Ricky Helgesson |
Síťový programátor |
Mattias Hörnlund |
Programátor audia |
Anders Clerwall |
Architekt nástrojů |
Urban Nilsson |
Programátoři nástrojů |
Peter Erikson |
|
Michael Lidgren |
|
Björn Ottosson |
Programátoři verzí & nástrojů kontroly kvality |
Joakim Lindqvist |
|
Per Lönroth |
Tester |
Andreas Rönnberg |
Příběh |
David Goldfarb |
|
Mikael Säker |
|
Adrian Vershinin |
|
Lo Wallmo |
Autor |
David Goldfarb |
|
Adrian Vershin |
Další práce na scénáři |
Mikael Säker |
Kamera |
Mattias Häggström |
Designér narativní struktury |
Mikael Säker |
Producent narativní struktury |
Lo Wallmo |
Ředitel pro výkon |
Tom Keegan |
Manažer lokalizačního vývoje |
Thomas Rönnberg |
Specialista přípravy k vydání |
Olav Persson |
Manažer oddělení kontroly kvality |
Joe Grant |
Projektoví manažeři |
Lars Holmberg |
|
Daniel Jonsson |
|
Craig McLeod |
Vedoucí týmů kontroly kvality |
Kuda Chirewa |
|
Dan Cooper |
|
Dan Pascu |
Kontrola kvality - SP/Koop |
Niklas Ekstrand |
|
Simon Hansson |
|
Carl Horned |
|
Christian Johannesén |
|
Alexander Oltner |
|
Sebastian Schlyter |
|
Björn Sundström |
Kontrola kvality - MP |
Per Hellqvist |
|
Adrian Irimiea |
|
Zeke Lugmair |
|
Antonio Trama |
|
Ludvig Vikström |
Kontrola kvality - Web/Rozhraní |
Peter Forsman |
|
Stefan Linde |
|
Malin von Matern |
Kontrola kvality - audio |
Joel Dinegrim |
Kontrola kvality - systém odměňování |
Nick Baker |
Kontrola kvality - lokalizace |
Timmy Jonsson |
Generální manažer |
Karl Magnus Troedsson |
Ředitelé produkce vývoje |
Johan Döhl |
|
Robert Runesson |
Finanční ředitel |
Marcus Edholm |
Vrchní finanční manažer |
Daniel Brandt |
Vrchní manažer komunikace |
Jenny Huldschiner |
Vedoucí obchodních záležitostí |
Bernadet Bonomi |
Právní |
Jessica Van Dyke |
|
Johan Öberg |
IT manažer |
Calle Wahlfors |
IT správci |
Niklas Domander |
|
Alexander Hassoon |
|
Jannis Saripanidis |
Lidské zdroje |
Marianne Boström |
|
Peter Henriksson |
|
Carin Källkvist |
Nábor |
Jessica Danielson |
|
Carl Tamleht |
Manažeři prodejních týmů |
Björn Hedberg |
|
Jennifer Heras-Cordon |
|
Kjell Reuterswärd |
|
Jonas Skantz |
|
Göran Wall |
Výkonný asistent |
Helene Markås |
Správce kanceláří |
Ingela Persson |
Administrativní podpora |
Annika Göksu |
Recepce |
Åsa Mosell |
Henry Blackburn |
Gideon Emmeric |
Agent G. |
Glenn Morshower |
Agent W. |
Thor Edgell |
Solomon |
Mark Ivanir |
Farúk al-Bašír |
Ray Haratian |
Amir Kaffarov |
Endre Hules |
Dima Majakovskij |
Oleg Taktarov |
Dima Majakovskij (hlas) |
Andre Sogliuzzo |
Kiril |
Andrew Byron |
Vladimir |
Ilia Volok |
Ralph Pogosian |
Travis Willingham |
Kapitán Quinton Cole |
David Harewood |
Kapitán Joseph Brady |
David Menkin |
David Montes |
Ronan Summers |
Daniel Argent |
Tristain Tait |
Jack Chaffin |
Anthony Richard Denman |
Generál PLR |
Essa Zahir |
Christian Matkovic |
William Meredith |
Pilot |
Nathan Nolan |
PLR voják #1 |
Davood Tafvizian |
Steve Campo |
Eric Loren |
Ingham |
Joshua Lenn |
Sanders |
Joseph May |
Hlídka |
Colin Stinton |
AWACS |
Eric Meyers |
HMVE Driver |
Louis Parker |
Ruský voják #1 |
Alexander Mercury |
PLR voják #2 & íránský civilista |
Kevin Niku |
PLR voják #3 |
Shebly Niavarani |
PLR voják #4 |
Omid Gholami |
Francouzská policie |
Thibault de Chazal |
Vedený pilot/ženista |
James Sobol Kelly |
Velitel |
Mac McDonald |
Velitel družstva |
Eric Meyers |
Multiplayer - američtí vojáci |
Nareg Aslanian |
|
Thibault de Chazal |
|
Arlie Cummins |
|
Kyle Heatherly |
|
Scott Mayland |
|
Nicholas Muller |
|
Roger Murray |
|
Jason Naso |
|
Garrett Powell |
Multiplayer - americký hlas hráče |
Joseph May |
Multiplayer - ruský hlas hráče |
Andrew Byron |
Multiplayer - ruští vojáci |
Ali Alizada |
|
Bolot |
|
Max Denisoff |
|
Dima Han |
|
Kostas Karagezov |
|
Kalashnyk Oleksandr |
|
Assen Panov |
|
Peter Panov |
|
Dima Pak |
|
Sasha |
|
Telen Soinaliev |
Anni Almgren |
Noah Almgren |
Kenjiro Bergqvist |
Elise Boberg |
Emelie Boberg |
Frank Wendelin Berg |
Nicole Chryssovitsanou |
Bo Salamon Dalborg |
Edith Einarsson |
Nathalie Ekefjärd |
Alexander Emdin |
Isabella Emdin |
Ida Larsson Fegraeus |
Stella Hellspong |
Hedda Häggström Flöje |
Selma Häggström Flöje |
Kenzo Fujita |
Malin Goldfarb |
Clara Göthlin |
Elias Högström |
Eliott Auad Högye |
Tilla Johansson |
Axel Josephson |
Kasper Josephson |
Lukas Vukanovic Kjelkerud |
Rebecca Vukanovic Kjelkerud |
Elsa Käck |
Ella Noghin |
Edith Nordin |
Saga Odeldahl |
Elliot O’Shaughnessy |
George O’Shaughnessy |
Albin Påfvelsson |
Klara Påfvelsson |
Klara Romell |
Elis Sammelin |
Agaton Skantz |
Vilfred Skantz |
Allis Skoglund |
Mattis Stahl |
Mira Stegmayr |
Filippa Söderman |
Harry Thurén |
Alex Wallberg |
Alma Pettersson Werklund |
Vilmer Westergård-Wallmo |
Maja Widmark |
Philip Widvall |
Klara Yveborg |
|
Vrchní ředitel vývoje |
Jijnes Patel |
Produktový manažer |
Dan Windrem |
Koordinátoři produkce |
Aisha Antonio |
|
Teyah Younger |
Ředitel technické skupiny |
David O'Neill |
Technický ředitel |
Ryan Butterfoss |
Ředitel vývoje |
Tony Assi |
Vrchní programátor |
James Brookes |
Programátoři |
Amardeep Singh Deol |
|
Ash Karigar |
|
Ben Sze |
|
Christopher Vienneau |
|
David Mikulec |
|
Dejan Ivkovic |
|
Jacob Trakhtenberg |
|
Jeffrey Rainy |
|
Jesse Labate |
|
Mark Waller |
Ředitel, Dev Publishing Services |
Lars Smith |
Vrchní ředitel |
John Salera |
Account manažer |
Ashley Bennett |
Vrchní ředitel |
Lily Weiss |
Vrchní ředitel vývoje |
Tom Rima |
Manažeři vývoje |
Joel Tablante |
|
Rahul Agarwal |
Vrchní ředitel, on-line architektura |
Steven Chui |
Vrchní IT architekt, on-line integrace |
Joe Tay |
IT architekt, infrastruktura |
Ricardo Nakasato |
Programový manažer IT |
Nancy Stimach |
Vrchní obchodní IT konzultant |
Vanessa Ward |
Vrchní manažer, provoz služeb |
Simon Newton |
Architekti databáze |
Avijit Bhowmick |
|
Nicklas Westerlund |
|
Brian Black |
Systémoví technici |
Brandon Williams |
|
Nathan Winter |
|
Steve Nichols |
|
Tony Carcia (Softtek) |
|
Carlos Ruiz (Softtek) |
Vrchní Unix programátor |
Sean Carolan |
Vrchní inženýr infrastruktury, Cloud |
George Miranda |
Cloud programátor |
Jerry Rose |
Vrchní síťový programátor |
Jean-Marc Guyonvarch |
|
Gary Cox |
Vrchní inženýr, paměť |
Brian Jones |
Inženýr monitoringu |
Israel Ochoa |
|
Guillermo Navarro |
|
Rodrigo Hernandez |
Vrchní manažer, managed hosting |
Matt Lord |
Manažer, managed hosting |
Kara DeShazer |
Manažer, systémová podpora |
Chad Hughes |
Architekt platforem |
Yugesh Naicker |
Vrchní programátoři |
Tom Dewire |
|
George Arriola |
Programátoři |
Chris Barnes |
|
Mike Deeks |
Ředitel oddělení kontroly kvality |
Brad Mitchell |
Mezinárodní manažer projektu |
Inés Hernández |
|
Jasmine Phua |
Vedení technického oddělení |
Patrick C. Payne |
Technický audio tým |
Fernando San Nicolás |
|
Antonio Yago |
|
Fran Maciá |
|
Rodrigo Mezcua |
|
Isma F.Uria |
|
Pedro Alfageme |
Technický tým |
Daniel Vázquez |
|
Iker Aneiros |
|
Jose Carlos Bellido |
|
Iñigo Bermejo |
Manažer projektu testování lokalizace |
Iñaki Valladares |
|
Ana Calvillo |
|
Juan "Obijuan" Linaje |
|
Moo Yunte |
Testeři lokalizace |
Ánima Berriatúa |
|
Pablo F. López |
|
Nazaret Caballo |
|
Daniel Borrull |
|
Frédéric Brepsant |
|
Vivien Rabé |
|
Hélène Hière |
|
Yann-Marig Brézac |
|
Dirk Kröll |
|
Cecile Solkan |
|
Yann Genschke |
|
Alexander Kornberg |
|
Paolo “Jops” Giunti |
|
Giovanni “Dekaro” De Caro |
|
Domenico Cannizzaro |
|
Claudio La Sala |
|
Andrei Molodtsov |
|
Vasilijs Mercalovs |
Testeři lokalizace |
Sarkhan Lyutfaliev |
|
Vitalij "limque" Sinicyn |
|
Mikolaj Bernecki |
|
Sergiusz "Killian" Slosarczyk |
|
Michael Kukawski |
|
Kamil Kurpios |
|
Petr Melechin |
|
Lukáš Hrouda |
|
Choi Jong Ho |
|
Choi Gwang Min |
|
Lionel Chua |
|
Kim Taewoo |
|
Hui Min Luo |
|
Park YoungJu |
|
Dephanie Quah |
|
Kenneth Sam |
|
Song Junggeun |
|
Yu Bonam |
Specialisti terminologické shody lokalizace |
Serena Cannizzaro |
|
Laurent Gabas |
|
Markus Kreutz |
|
Ekaterina Samolyak |
|
Carmen Vidal |
Koordinátor lokalizace |
Alexander Bowman |
|
Marco Nicolino |
|
Do Spike |
|
Hoo Shisong |
|
Atticus Lai |
|
Ryan Tsai |
Překlad |
Around the Word |
|
Cyril Baslé |
|
Synthesis International |
|
Giorgio Anselmi |
|
Luca Artoni |
|
Anja Heppelmann |
|
Alex Faißt |
Překlad |
Miguel Martínez Ayllón |
|
Albion Localisations |
|
Michał Iwańczuk |
|
Ryszard Chojnowski |
|
Levsha Games |
|
Iva Krombholzová |
|
Dominik Raška |
|
Esther Gómez (TMS) |
|
Lynn Fang |
|
Kelly Li Weiyi |
|
Kah Hui Teo |
|
Mayflower Entertainment Inc. |
Lokalizační tým snímání zvuku |
Selvaggia Salvati |
|
Daniel Harty |
|
Justyna Kucharska |
Nahrávací studio |
START International Polska sp. z o. o. |
|
La Marque Rose |
|
PYTHAGOR STUDIOS (MOSCOW) |
|
Soundub Sonorización y Doblajes, S.L. |
|
Synthesis International |
|
wortproduktion |
Dabéři lokalizace |
Adam Bauman |
|
Adam Krylik |
|
Adam Szyszkowski |
|
Adrian Perdjon |
|
Andrzej Andrzejewski |
|
Artur Kaczmarski |
|
Grzegorz Drojewski |
|
Grzegorz Kwiecień |
|
Grzegorz Pawlak |
|
Jacek Król |
|
Jakub Szydłowski |
|
Jan Marcinowski |
Vrchní marketingoví manažeři |
Jon Anning |
|
Gustav Enekull |
Produktový manažer junior |
Tommy Rydling |
Ředitel marketingu |
Jim Ferris |
Produktový manažer |
Kevin O’Leary |
Asistent produktového manažera |
Owen Johnson |
Vrchní manažer marketingu |
Darren Montgomery |
Manažer marketingu |
Guy Perkins |
Vrchní produktový manažer |
Chris Brown |
Stážista |
Jack Abbott |
Viceprezident |
Tammy (Schachter) Levine |
Ředitel PR |
Pete Nguyen |
Vrchní PR manažer |
Kelly Ekins |
PR manažer |
Devin Bennett |
Koordinátor PR |
Melissa Ojeda |
Vrchní ředitel plánování & realizace |
Maya Rand |
Vrchní ředitel pro on-line |
Katrina Strafford |
Ředitel, on-line marketing |
Jaap Tuinman |
Ředitel obchodu & analýzy D2C |
Andrew Parry |
Vedoucí globálního D2C & komunity |
Paul Keslin |
Manažer on-line marketingu |
Per Klaar |
|
James Root |
|
Matt Pruitt |
Manažer digitálního portfolia |
Paul Keslin |
Komunitní manažer |
Ian Tornay |
|
Eduardo Vasconcellos |
Koordinátor komunity |
Seeson Mahathavorn |
Ředitel týmu pro globální spuštění produktu |
Patrick Klaus |
Vrchní manažeři spuštění projektu |
Dan Thompson |
|
Steve Ciccoricco |
Manažer projektu spuštění produktu |
Chuk Orakwusi |
Manažer podpory spuštění produktu |
Naomi Brookes |
Ředitel evropského oddělení kontroly kvality |
Chris Rowley |
Kancelář vedení projektu |
Aurelian Andre |
Skupina pro shodu s požadavky prvních stran |
Alexandru Dunarintu |
|
Billy Frew |
|
Cait Lindesay |
|
Chris Bilson |
|
Daniel Verban |
|
George Stanica |
|
Grigorescu Mihai |
|
Jonathan Stacey |
|
Lars Minkkinen |
|
Lee Brockway |
|
Lewis Cook |
|
Ed Carter |
|
Nick Grover |
|
Radu Dragan |
|
Richard Hylands |
|
Roland Birsan |
|
Sorin Constandinescu |
|
Spencer Edwards |
|
Stephanie Holmes |
|
Steve Woollard |
|
Toby Bushnell |
|
Vasluianu Paul |
Vedení projektu OTG |
Carlos Moreira-Orantes |
Vedoucí testů OTG |
Brett Harris |
|
Collin Tullius |
|
Craig Glass |
|
Richard Grube |
|
Shaun Kiggens |
Testeři OTG |
Christopher Bradley Kerr |
|
Dorothy Becks |
|
Jonathan Dipratna |
|
Jordan Youney |
|
Krish Acu |
|
Kyle Thorp |
|
Mike Murray |
|
Nam Vo |
|
Rhett Planas |
Podpora kontroly kvality |
Annie Chenn |
|
Jorge Bravo-Hernandez |
|
Stuart Pratt |
|
Jonathan Landis |
|
Jerome Parent |
|
Jason Kokal |
|
Kyle Thayer |
|
Matt Pelly |
Ředitel oddělení kontroly kvality |
Postolache Tudor |
Manažeři projektu kontroly kvality |
Binescu Petru Matei |
|
Dima Alin |
|
Tantu Teodor Nicolae |
Vedení projektu kontroly kvality |
Antonio Dragos Stefan |
|
Pana Victor Florin |
Vedoucí testů kontroly kvality |
Balasoiu Razvan |
|
Calmutchi Bogdan |
|
Dimofte - Stamboala Andra |
|
Moderau Teodor |
|
Ropotan Paul |
Testeři kontroly kvality |
Abramov Ciprian |
|
Amza Ionut |
|
August Dan-Cristian |
|
Barascu Andrei |
|
Barbulescu George |
|
Becher Alexandru |
|
Brezeanu Stefan |
Testeři kontroly kvality |
Bulancea Madalin |
|
Butusina Alice |
|
Cales Catalin Irinel |
|
Campean George |
|
Capraru Bogdan |
|
Chirca Alin |
|
Cicu Stefan |
|
Constantin Ciprian Costin |
|
Constantinescu Bogdan |
|
Cristea Alexandru |
|
Curcan Florin Catalin |
|
Dafinoiu Adrian Cristian |
|
Despa Lucia Maria |
|
Diea Victor |
|
Dinu Vlad |
|
Dragomir Petrica |
|
Dragos Silviu |
|
Dumitrescu Victor |
Testeři kontroly kvality |
Spataru Alexandru Iosif |
|
Stan Silviu |
|
Stanescu Ionel |
|
Stefan Florian |
|
Stoica Daniel |
|
Suciu Cornelius |
|
Tudor Mircea |
|
Ungureanu Laurentiu George |
|
Voinea Valentin |
|
Vraciu Silvia |
|
Zamfir Alexandru Catalin |
|
Zgubea Mihai |
Ředitel oddělení EA Certifikace |
Ron Henseleit |
Management |
Andrew Barnes |
|
Andy Chung |
|
Joao Roseta |
|
Nobuko Watanabe |
Technický provoz |
David Courtin |
|
Sergio Achinelli |
|
Tiago Ferreira |
Projektoví manažeři |
Bia Piovezanni |
|
Chris Strong |
|
Matt Loft |
|
Oliver Winder |
Tým přípravy k vydání |
Blanca Nunez Ibanez |
|
Jason Collins |
|
Jonathan Knell |
|
Joyce Sacman |
|
Luis Miguel Ruano |
|
Matt Turner |
|
Mike Kushner |
|
Nidia Fernandes |
|
Ulises Espejo Vigil |
Věková přístupnost |
Ryan Roque |
|
Sonia Linares |
Noční směna |
Claudio de Pasquale |
|
James Arup |
|
Javier Martinez Holgado |
|
Michael Bullen |
|
Nick Cobb |
Supervizoři pro herní platformy |
Andy Pritchard |
|
Earl Baker |
|
Sebastien Serrano Maestro |
|
Stephen Baker |
Testovací tým |
Alon Rozen |
|
Anthony Ross Benitez |
|
Belinda Boville Alvarez |
|
Catia Cesar |
|
Damon Lumley |
|
Danny Nijssen |
|
Iker Souto Hernandez |
|
Joaquin Jesus Sanz Jimenez |
|
Jose Maria Castrillo Martinez |
|
Juan Antonio Garcia de Quinto |
|
Kuba Grzela |
|
Mitzi Martinez |
|
Peter Schnoor |
|
Ricardo Goncalves |
|
Rob Cooke |
|
Robin Volker |
Manažer EA Game Evaluation |
James Melling |
Vrchní analytici |
Nestor Forjan |
|
Brian Paoloni |
Analýza |
Angela Stockinger |
|
Stephan Meijerhof |
Vrchní poradce |
Andy McNab |
Poradce pro Mocap |
Capt. Erik ’Moose’ Skogberg |
Poradce pro výstroj |
David ’Hammerhead’ Bengtsson |
Další poradci |
Henrik Hartman |
|
Jens Zetterberg |
Projektový manažer RED PIPE |
Michael Nyberg |
Design hraných scén a audia |
Ulf Blomqvist |
|
Kim Creutzer |
|
Mikael Frithiof |
|
Lotta Nilsson |
|
Tobias Norman |
|
Ulf Olausson |
|
Fredrik Olsson |
|
Erik Olsson |
Výkonný/kreativní ředitel |
John Klepper |
Provozní ředitel |
Mikael Bäckstrom |
Producent |
Nataska Statham |
Asistent produkce |
Anton Söderhäll |
TECHNICKÝ ŘEDITEL |
Christian Sjöström |
Hlavní animátor |
Slobodan Danilovic |
Vrchní animátor |
Vanja Matovic |
Animátoři |
Ondrej Valášek |
|
Dan Santos |
Supervizor snímání pohybu & střih zvuku |
Sam Tyskling |
Asistent snímání pohybu |
David Grice |
Supervizor prací na snímání & řešení pohybu |
Ognjen Toholj |
Tým snímání pohybu |
Marko Marinkovic |
|
Domuz Miloš |
|
Michele Schon |
|
Slobodan Subin |
Obličejová animace |
Per Cardell |
|
Kristian Petersson |
Technický výtvarník & asistent snímání pohybu |
Erik Larsson |
Technický výtvarník |
Jacob Alenius |
Účetnictví |
Christie Berlin |
|
Elaine Rinman Engström |
Administrativní podpora |
Mitras Ashkan Far |
Asistent produkce |
Stina Boberg |
|
Kim Bourdette |
Supervizor pro vizuální efekty |
Yafei Wu |
Producent pro vizuální efekty |
Måns Björklund |
Výtvarníci 3D |
Björn Malmgren |
|
Jason Martin |
|
Saleh Najib |
|
Bobo Skipper |
Nástroje |
Eric Hermelin |
Ředitel pro casting & manažer produkce |
Charlotta Hansen |
Johan Skugge & Jukka Rintamäki (aka No Science) |
|
Vývojářský tým by rád vyjádřil srdečné díky všem našim rodinám, které byly nedílnou součástí celého projektu. |
|
Tým kanceláří studia DICE za podporu při naší každodenní práci |
|
Používá Scaleform GFx © 2008 Scaleform Corporation. Všechna práva vyhrazena. |
Battlefield 3 používá Havok®. ©Copyright 1999-2011 Havok.com Inc. (a jeho poskytovatelé licencí). Všechna práva vyhrazena. Více na www.havok.com. |
Tento produkt používá softwarovou technologii na základě licence od On2 Technologies, Inc. On2 technology © 2003 On2 Technologies, Inc. Všechna práva vyhrazena. |
Ninja Dojo (Black Belt) 1.0.0 maya script © Brian Keffer |
Software pro leteckou simulaci © Craft Animation and Entertainment AB. |
Části tohoto softwaru využívají technologii SpeedTree © 2002-2009 Interactive Data Visualization Inc. Všechna práva vyhrazena. |
Vlastníkem autorských práv nebo licence k autorským právům k Enlighten je Geomerics Limited. Všechna práva vyhrazena. Enlighten je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Geomerics Limited nebo přidružených osob. |
© 2011 Electronic Arts Inc. Battlefield 3, Frostbite a logo DICE jsou ochranné známky společnosti EA Digital Illusions CE AB. EA a logo EA logo jsou ochranné známky společnosti Electronic Arts Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. |
Tento produkt může obsahovat umístěné předměty na základě sponzorských smluv nebo smluv o reklamě. |
|