End Game: přehled všech chystaných map

před 4 roky 91 komentáře
0

Rozšíření Battlefield 3: End Game přenáší bitvu do čtyř rozdílných prostředí pokrývající vše od vyprahlých pouštních krajin až po zasněžené horské oblasti. Více se o různorodosti jednotlivých map dočtete níže.

Součástí End Game jsou čtyři rozdílné mapy. Velikostně jsou porovnatelné s mapami Caspian Border a Operation Firestorm ze základní hry. Naproti tomu se rozmístění vlajek podobá rozšiřujícímu balíčku Armored Kill – rozmístili jsme jednotlivé vlajky a základny tak, abychom využili celé bojiště.

Všechny mapy jsou pečlivě vytvořeny pro novou terénní motorku, nicméně nová protiletecká vozidla budou mít na těchto mapách také silné využití. Toto nové transportní vozidlo má na střeše přidělanou věž, která může přepínat mezi raketami a protileteckými raketami k ochraně před pěchotou a vzdušnými hrozbami.

OPERATION RIVERSIDE
Pracovní název:
„XP5_001″ nebo „River“
Podporované herní režimy: Capture the Flag (nový), Air Superiority (nový), Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch
Charakteristické rysy: Tato podzimně stylizovaná mapa obsahuje ve svém středu elektrocentrálu a malé řeky podél svých os. Rozmístění základen je vhodné spíše pro pěší boje, než boje s vozidly. Je to vlastně mapa s přátelským prostředím pro pěchotu, kdy pěchota může mezi základnami chodit po svých, avšak vozidla budou muset prostředí více objíždět.

Na druhé straně řeky mohou hráči najít nádherný skokánek v podobě částečně zničeného dřevěného mostu. Mnoho dalších ramp je pečlivě rozmístěných po mapě, aby řidiči terénní motorky měli spoustu vzrušujících možností. O tom více v předchozím blogu.

NEBANDAN FLATS

Pracovní název: „XP5_002″ nebo „Flats“
Podporované herní režimy: Capture the Flag (nový), Air Superiority (nový), Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch
Charakteristické rysy: V této vyprahlé poušti, poseté obrovskými větrnými generátory, je umístěno zdánlivě nepřehlédnutelné skladiště. Za svým skromným zevnějškem však skrývá tajný sklad zbraní a munice, což vede k mnohým střetům v této oblasti. Relativní otevřenost pouštního prostředí umožňuje volnost pohybu všem vozidlům, které existují v multiplayeru Battlefieldu 3. Malé množství přírodního krytí rovněž vyžaduje rychlé přesuny mezi jednotlivými vlajkami, protože jinak jsou hráči jasnými cíli.

KIASAR RAILROAD
Pracovní název: „XP5_003″ nebo „Railroad“
Podporované herní režimy: Capture the Flag (nový), Air Superiority (nový), Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch
Charakteristické rysy: Tato letní malebná mapa s prostředím dřevařského průmyslu obsahuje strategickou železnici vedoucí skrze mapu, jejímž hlavním účelem je tajně převážet zbraně. Mnoho výškových změn na této mírně zvlněné mapě může být využito k získání výhody – je zde mnoho možností, jak se schovat před nepřítelem či jak se krýt, zatímco se blížíte ke svému cíli.

Mapa má sice dostatek příležitostí pro řidiče terénních motorek, aby se proletěli vzduchem, nicméně skokánky na této mapě jsou pečlivě vymodelovány krajinou samotnou, takže nejsou tak viditelné.

SABALAN PIPELINE
Pracovní název: „XP5_004″ nebo „Pipeline“
Podporované herní režimy: Capture the Flag (nový), Air Superiority (nový), Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch
Charakteristické rysy: Od té doby, co jsme představili mapu Alborz Mountain na GamesComu 2012 a viděli jsme ty úžasné reakce fanoušků, jsme věděli, že sníh je jedním z nejúžasnějších prostředí, které můžeme v Battlefieldu 3 poskytnout. Mapa Sabalan Pipeline není jiná. Ropovod vedoucí skrze tuto mrazivou zimní krajinu má obrovskou ekonomickou hodnotu, a proto jde velmi ožehavé bojiště.

Podobně jako Operation Riverside byla mapa Sabalan Pipeline vytvořena pro kombinaci vozidel a pěchoty. V porovnání s ostatními třemi mapami v End Game má tato mapa užší a menší počet cest, které je důležité kontrolovat, pokud chcete ovládat opozici. V centru této mapy leží základna, která je také přínosná, neboť umožňuje rozšířit kontrolu nad cestou vedoucí do a z vaší hlavní základny. Ta je totiž důležitá a to ať už hrajete klasický Conquest či nový režim Capture the Flag, který přijde s rozšířením End Game.

Komentáře (91)

hm hezké obrázky :D , mohli by se konečně přestat hrát ty starý mapy a měli by se hrát nové mapy z premium jsou o dost hezčí a propracovanější
Like a boss, ten posledny vyzerá ako z BFBC2
Přidejte se http://battlelog.battlefield.com/bf3/cs/platoon/2832655391884325452/
KIASAR RAILROAD uzasna
velmi pekne mapy, mali by ste pridat assingment pre premium na sneznu kamuflaz :D, mali by sme vyhodu :D, len skoda ze neni dzungla.
Konecne zase snezna mapa
doufám že tam nebudou stíhačky protože nechápu jak může brát stíhačka více než tank ! Jinak ty mapy vypadají pěkně hlavně ta poslední :) snad bude stejně tak dobrá jako v armored kill !
nejake nove mapi super us sa tesim :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
No sem snima at uz je hrajem...
no nejaké snežné maskovanie by sa fakt zišlo ....
Ta poslední je podobná pohoří Valdez ( nebo jak to bylo ) z BC2
Snad tam nebude moc bottlenecků, kde by se akorát armády zasekly jako na Métru s 64 hráči nebo v Bazaaru na Bčku. @Ghost: Samozřejmě, že tam budou stíhačky. Přestaň fňukat.
oooooo hustee a snad bude kamufláž na sníh to by bylo fakt dobré!!!!
JN kamufláž na sníh fakt chybí ... jde vydět že autoři počítali s tim že budou hlavně pouštní mapy viz. základní mapy: kharg firestorm.... ale zajímalo by mně co nového to přinese ... jako v armored killu gunship ... tak něco takového očekávam .. akorát si myslím že když udělali režim Air supreriority že by mohli přidat nové letouny ....
Nebo by to chtěo také ZIMNÍ KAMMUFLÁŽE VOZIDEL hlavně amerických např. M1 abrams na albourzt mountain v poštní kamufláži mně fakt nesedí
TallmiosCZ vždyť je to přehnané tank vs tank zepředu nebo z boku to jsou 4 rány nebo kolik než ho zničíš a stíhačka ta ti vezme kulometem 90% ani nevíš jak ! to už ani ty rakety v tom nejsou tak silné ! ale to ty nemůžeš věděť když hraješ TDM !! pochopíš až na Rush
Ze začátku hry jsem hrál JENOM Rush, protože to byl mód, který jsem důvěrně znal z Bety. TDM hraju, protože Conquest se bez týmové hry prostě nedá hrát, hraju už jenom turnaj a s kamarádama. Kulomety proti tankům jsou silnější jen v Rushi, kde jsou Thunderbolt a Frogfoot. Navíc je tam pro každou stranu jen jedno letadlo, tak vemte Stingery/IGLY a sundejte je... @Helmutkh: Místo gunshipu bude dropship, budou se moct shazovat vozidla po mapě.
Nádhera! ^^
i když ho dostaneš stingerem tak zachvíi je tam zas a navíc ho to ani nezabije i normální stíhačky jsou dost silné , conquest se nedá hrát jen proto že jsou tam stíhačky :P nezáleží jestli máš svůj tým nebo ne !
Battlefield je jako kámen, nůžky, papír. Máme mnoho způsobů, jak proti jetům bojovat. Stingery, mobilní i statické AA, SOFLAMy + Javeliny a další jety.
Cpt_Gh0st: Co na to říct, v tom případě prostě neumíš hrát conquest ;) Mapy zatím vypadají super, akorát škoda, že už poslední.
pravda je ze by mohli zvysit dobu nabijeni koure u vozidel aby stihacky zacali pouzivat navadene rakety takhle to kazdej rve podvesama
Len keby každý hral bez cheatov!!!§To by bola potom lepšia hra!
ta posledna mapa je ako z Battlefield bad company2
to mají trošku nedomyšlené s tou kamuflaží, jsou mapy na sněhu a není bílá kamuflaž, nebo s tou kamuflaží džungle, proč tu je, když zde není žadná mapa v džungly
Fakt pekné mapy ale fakt by sa hodili tie artcic camuflage
Hodně zajímavý balíček :)
Hmm, ty mapy vypadají pěkně, ale podle mě CTF se bude hrát tak 1_2 tejdny, pak stejně každej přejde na CQ/Rush :)
aha TallmiosCZ tak ja se chci celou hru jebat jen se stíhačkama ? :D k javelin potřebuješ soflam jak si psal a kde ho vezmu ? i když ji sundáš do 2 minut je z5 :) k těm kamuflážím jedná se pouze o vzhled žádné + a myslím že v tanku skoro nikdo nejezdí s pohledem zezadu . na vojáka je kamufláži plno a nemá to žádný vliv ! a jednou je mapa v poušťi podruhé ve sněhu takže se to stejně musí pořád měnit !
Už to nebudu víc komentovat. Stíhačky sou součástí Battlefieldu a tak to zůstane. Kamufláže bych fakt neřešil, jsou to jen kamufláže. Stejně je většinu času zapomínám měnit a běhám potom po Alborzu v sytě zelené. I když reskin vozidel by neměl být takový problém, protože třeba AMTRAC vypadá jinak na různých mapách.

Nejčtenější

Vítejte v Battlefieldu 1!
před 3 měsíci 6 komentáře

Výběr

Vítejte v Battlefieldu 1!
před 3 měsíci 6 komentáře
Co jsme si odnesli z bety Battlefieldu 1
před 5 měsíci 17 komentáře