Najważniejsze wiadomości

Najnowsze wpisy

Przyszłość Battlefield 1: Dodatki i uroczystości

2 lata temu
29

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się przy okazji Battlefestu i poznaliście grozę walk na froncie wschodnim w olbrzymim dodatku Battlefield 1 W imię cara.

Nadchodzi jeszcze więcej atrakcji w Battlefield 1. Zza horyzontu wyłania się już trzeci dodatek, a oprócz niego pojawią się także wydarzenia w grze, aktualizacje i kolejne okazje do świętowania. W poniższym tekście dowiecie się, co przyniesie przyszłość.

Przygotujcie się na Battlefield 1 Niespokojne wody

W grudniu będziecie mogli zawalczyć na morzu, w powietrzu i na lądzie w dodatku Battlefield 1 Niespokojne wody, trzecim rozszerzeniu do Battlefield 1. Podczas operacji skupiających się na działaniach na morzu, weźmiecie udział w śmiałym rajdzie na Zeebrugge oraz w bitwie o Gallipoli, a także zagracie w szeregach nowej formacji – brytyjskich Royal Marines. Przygotujcie się na nowe mapy, broń, maszyny bojowe i dodatkową zawartość – wszystko to czeka na was w bitwach I wojny światowej na lądzie i morzu.

Dowiedz się więcej na temat dodatku Battlefield 1 Niespokojne wody oraz pozostałych rozszerzeń

Wydarzenia rocznicowe Battlefield

Choć wszyscy patrzymy w przyszłość, wkrótce nadejdzie czas, by spojrzeć w przeszłość i przypomnieć sobie początki serii Battlefield. Niedługo gra Battlefield 1 będzie obchodzić swoja 1. rocznicę – a cała seria Battlefield skończy w tym roku 15 lat. Chcielibyśmy świętować tę okazję wraz z wami, graczami.

Zalogujcie się do Battlefield 1 pomiędzy 12 a 16 października – czekają was wtedy wydarzenia rocznicowe Battlefield 1 oraz prezenty. Koniecznie odblokujcie okolicznościowe rocznicowe nieśmiertelniki i noście je z dumą.

Kampanie Operacji nadciągną w listopadzie

Z początkiem listopada będziemy dodawać do gry dużo bardziej widowiskowy wariant naszego najpopularniejszego trybu – Operacji. Tak zwane kampanie Operacji znacząco rozszerzą frontowe starcia zarówno dla atakujących, jak i obrońców. Zaoferują one szereg powiązanych ze sobą Operacji, za które otrzymacie wyjątkowe nagrody.

Pierwsza kampania Operacji nosi nazwę „Burzy na wschodzie”. Połączy ona dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.)

Później, jeszcze w listopadzie, dodamy kampanię „Upadek imperiów”, która połączy Operacje z podstawowej wersji gry: „Żelazne mury” i „Podbój piekieł”. Oprócz wymienionych, szykujemy kolejne kampanie.

Ukończ aktywną kampanię Operacji, zdobywając wymaganą liczbę punktów, zanim kampania wygaśnie. Za każdą ukończoną kampanię otrzymasz wyjątkowy pakiet bojowy. Wpis do kodeksu dotyczący kampanii Operacji będzie dostępny już po pierwszej zakończonej sukcesem kampanii. Ukończ aktywną kampanię jak najwięcej razy, nim jej czas dobiegnie końca.

Czujni komentatorzy pewnie zauważyli, że przesunęliśmy datę premiery kampanii Operacji z października na listopad. Chcieliśmy poświęcić nieco więcej czasu, aby upewnić się, że są one należycie doszlifowane. Dziękujemy wam za cierpliwość.

Szereg poprawek w październikowej aktualizacji

Kontynuując tradycję comiesięcznych aktualizacji Battlefield 1, wkrótce opublikujemy aktualizację październikową. Oczekujcie usprawnień w rozgrywce, nowych nieśmiertelników i ustawień rozgrywki.

Wszystkie aktualizacje są szczegółowo opisane na poświęconej im stronie.

Dziękujemy za lekturę i wspólne tworzenie przyszłości serii. Chcielibyśmy złożyć specjalne podziękowania tym, którzy dołączyli do Battlefield 1 w pierwszym roku od premiery gry – życzymy wam kolejnego udanego roku, pełnego widowiskowych akcji w Battlefield!

Nadchodzi Rewolucja: zagrajcie w letnie misje

3 lata temu
15

Oto nadchodzi Rewolucja. Na rozgrzewkę przygotowaliśmy dla was Letnie Misje Battlefield 1. Misje te stanowią serię wyzwań, które będą wymagać od graczy skupienia na określonym zadaniu i gry zespołowej.

Ukończenie każdej takiej misji będzie nagradzane unikalnym nieśmiertelnikiem i premią do PD oddziału. Nagrodą za ukończenie wszystkich trzech będzie unikalna broń biała: nóż arditi LVC. Możecie tez liczyć na dodatkową nagrodę – niespodziankę, której na razie nie będziemy ujawniać…

Pierwszą z letnich misji jest „Wezwanie do działania”. Waszym celem będzie zagranie, ukończenie i wygrana w trzech pełnych meczach operacji. Misja pozostanie aktywna pomiędzy 15 a 23 lipca.

Jeżeli ukończycie misję o czasie, zostaniecie nagrodzeni nieśmiertelnikiem „Wezwanie do działania” (przyznawanym 31 lipca) oraz premią do PD dla oddziału gracza (aby odebrać tę nagrodę zalogujcie się pomiędzy 23 a 30 lipca).

Witaj w Battlefield 1!

3 lata temu
32

Battlefield™ 1 trafia właśnie w ręce graczy na całym świecie, a ja wspominam niesamowitą podróż, która rozpoczęła się, gdy pracownicy DICE wpadli na odważny pomysł stworzenia gry z akcją osadzoną w trakcie pierwszej wojny światowej i przygotowali na ten temat prezentację. Minęło kilka lat i oto finalny produkt trafia wreszcie na rynek. To naprawdę wyjątkowe uczucie.

Battlefield 1 miała odświeżyć formułę serii Battlefield, zachowując jednak wszystkie jej klasyczne, niepowtarzalne elementy. Wiedzieliśmy, że sporo ryzykujemy.

Ale umieszczając akcję gry w tak wyjątkowym okresie, jakim była Wielka Wojna, zyskaliśmy dostęp do wielu unikatowych opcji rozgrywki. Wasze reakcje wskazują, że ryzyko się opłaciło. Sami też zresztą doskonale się w Battlefield 1 bawimy.

Nic nie daje mi tyle przyjemności, co wysłuchiwanie waszych opowieści z pola walki – o tym, jak zdobyliście jakiś nieśmiertelnik, jak znaleźliście broń lub w ostatniej chwili odwróciliście bieg starcia w Podboju. Nie mogę się już doczekać historii, które usłyszę od was tym razem.

Do zobaczenia na polu walki!

Odblokuj skórkę na broń do Battlefield 1, grając w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline

3 lata temu
4

Koniec Drogi do Battlefield™ 1 jest już blisko. Gra trafi w ręce fanów 21 października (lub 18 października, jeśli zamówili w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika) i wreszcie wszyscy będą mogli wziąć udział w narodzinach wojny totalnej. Z tej okazji w przyszłym tygodniu organizujemy transmisje na żywo, o których możecie poczytać na stronie Transmisji Battlefield.

Jednak w Battlefield 4™ i Battlefield™ Hardline walka trwa nadal. Mamy dla was jeszcze jedną misję – jeśli ją ukończycie, otrzymacie w Battlefield 1 wyjątkowy prezent.

12–17 października
Zdobądź skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 oraz nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”

To nie pomyłka. Załóż z powrotem hełm i wyciągnij pistolet M1911 – aby otrzymać skórkę „Więziciel” dla M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, musisz ponownie uruchomić Battlefield 4 lub Battlefield Hardline. W grze, w której wykonasz misję, otrzymasz też złoty pakiet bojowy.

Oto twoje zadanie:

Misja społecznościowa „M1911”
Zabij 100 wrogów pistoletem M1911 na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online Battlefield 4 lub Battlefield Hardline, a otrzymasz w Battlefield 1 skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, a do tego złoty pakiet bojowy w w grze, w której ukończysz misję (czyli w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline). Misje jest dostępna od godz. 18:00 dnia 12 października 2016 do godz. 18:00 dnia 17 października 2016.

*TA OFERTA PROMOCYJNA NIE STANOWI KREDYTU, OBCIĄŻENIA, DEBETU ANI KARTY PODARUNKOWEJ. KAŻDY POSIADACZ KONTA EA MOŻE OTRZYMAĆ JEDEN NIEŚMIERTELNIK „DROGA DO BATTLEFIELD 1” I JEDNĄ SKÓRKĘ „WIĘZICIEL” NA BROŃ. DO UDZIAŁU I UZYSKANIA DOSTĘPU DO ZAWARTOŚCI WYMAGANA JEST GRA BATTLEFIELD 4 LUB BATTLEFIELD HARDLINE NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ, KONTO ORIGIN, POŁĄCZENIE INTERNETOWE ORAZ (W PRZYPADKU GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z KONSOL) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB SONY ENTERTAINMENT. ABY OTRZYMAĆ NAGRODY, NALEŻY PRZED ZAKOŃCZENIEM MISJI SPOŁECZNOŚCIOWEJ POTWIERDZIĆ JEJ WYKONANIE NA STRONIE MISJI SPOŁECZNOŚCIOWYCH W BATTLELOGU.

GRY NIE PROMUJE, NIE SPONSORUJE I NIE POLECA ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA, Z WYJĄTKIEM WYRAŹNIE WYMIENIONYCH.

Droga do Battlefield 1 – transmisje na żywo

3 lata temu
15

Już tylko dni dzielą nas od chwili, gdy w wasze ręce trafi ukończona gra Battlefield 1. Przedpremierowe wersje próbne EA Access i Origin Access* będą dostępne już od 13 października, posiadacze Specjalnej Edycji Ochotnika rozpoczną zabawę 18 października, a światowa premiera Battlefield 1 będzie miała miejsce 21 października. Dla osób, które o Battlefield 1 chciałyby się dowiedzieć absolutnie wszystkiego, mamy jeszcze jedną niespodziankę: 10 kolejnych dni transmisji na żywo, których w żadnym razie nie powinniście przegapić!

Od 12 do 21 października, codziennie w godz. 22:00–00:00, będziemy przeprowadzać dwugodzinne transmisje na żywo.

Co pokażemy? Bardzo dużo. Zaprezentujemy wszystkie mapy – od Pustyni Synajskiej po Salonowy Blitzkrieg. Będziemy grać we wszystkich trybach, łącznie z Operacjami i Gołębiami Wojennymi. W transmisjach wezmą udział członkowie społeczności Battlefield oraz specjalni goście.

Pełny kalendarz i więcej szczegółów znajdziecie na stronie Transmisje Battlefield 1. To jak? Jesteście gotowi na ostatnią prostą Drogi do Battlefield 1? Bo my tak. I nie możemy się już doczekać, by pokazać wam absolutnie wszystko.

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access.

Wyróżnione